Ylli Baka ft. Era Rusi - Ne emer te shpreses (Official Video HD)

Pubblicato il 7 dic 2019
Facebook: facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: instagram.com/arkivashqip/
Te gjitha te ardhurat e ketij klipi shkojne ne ndihme te njerezve ne nevoje.
Muzika: Klodian Qafoku
Teksti: Arben Duka
Video: MAX Production
Available on:
iTunes: music.apple.com/us/album/ne-emer-te-shpreses-feat-era-rusi-single/1491068694?ls=1
Spotify: open.spotify.com/album/2D2ho1gCspshbiILiFmBf3
Deezer: www.deezer.com/en/album/122435722

Commenti

 • ❤💯

 • Bravo bravo

 • Super kenge ... bravoooo

 • Sa here degjoj kete kenge me kujtohen fytyrat e kujt kerkonte ndihme nen germadha😢😢😢😢😢

 • Gjëmoj toka 😭gjëmoj deti 😭xhan moj Shqipëri ç të gjeti 😭 ram në tokë e prap u ngritë 😭😭 Mos më qaj o Shqipëri 😭😭😭😭

  • @Toni Toni Gjithë zemrat shqipëtare u bënë një zemër e madhe nga shpresa dashuria në mëngjes lindi fëmija .

  • Mabahu fort se ke 💪 se ke 👤👬👬👬👬👬👬👬e👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭plot dhe te mbajn ty ne 👼 dhe ne ❤️fort fort.

 • Cfar kenge shum emocione

 • Shqipëria është shteti që nuk vdes kurrrrrrrrrrrrrrrrrr like kush mendon keshtu

 • Shqiperia sdo vdes kurr se jemi kombi me I mire ne ket bote .kenge super 🦅

 • Shqiperia sdo vdes kurr se jemi kombi me I mire ne ket bote .kenge super 🦅

 • Jeni te paharitshem

 • Ishalla mos ta ndodhe me kjo tmerr

 • Gjikomicuduf8ci byf5srtukc

 • Dhimdje dhe lot pa fund per ata qe humden familjaret ose pronen nese keni njevoje per dicka gjithe shqipria mund te shkruani dhe do tju ndimoj me cfare te keni nevoje. Zoti ju dhente forec familjarve.

 • Super keng

 • beautiful song...im from malaysia but i luv it

 • Shqipnia Jon ♥️

 • Kjo kenge do te ngelet ne zemrat tona

 • Shum keq ata qe kane bere like

 • Kjo eshte kenge shume e ndjere dhe shume e dhimbshme nuk e kuptoj pse i kane bere dislike 😡😡😔😔 kjo kenge do ngelet per gjithe jeten ne zemrat tona sepse ju dedikohet personave qe humben jeten dhe ata qe humben te dashurit e tyre 😔😔😢😢😢😢

 • ♥️♥️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Kenga me rrengjethese dhe me kuptimplot qe kam degjuar ndonjeher...shqiptaret jan me te bashkuar se kurre❣❤😍🤩...nje dashuri e madhe per gjithe shqiptaret❤🥰❣

 • E mrekullueshme kenga

 • E bukur Po respekte Dhe ngushellime Por jo se e ndjeni Fort NDOSHTA E ZURI EDHE VEND KENGA PER BIZNES NGUSHELIME PER ATA QE HUMBEN JETEN

 • YLLI DHE ERA E KISHIT BERE SHUME TE BUKUR KETE KENGE. KISHIT BEREMIRE QE E BETE KETE KENGE PER APA QE KANE VDEKUR NGA TERMETI

 • Braaaaaaavo

 • O zot se jeni te mrekullushem sa her e degjoj ket keng zemra me mbushet e lotet me ikin e pse jemi larg shqipris por e ndiejm njesoj dhimjen mbahu shqipri se je e fort❤❤👏👏👏

 • Bravo Ylli baba dhe era rusi

 • Shum e bukur po me politiken qe kemi do vuajn shqiptaret vdekje e keseaj politike tradhtare qe te shpetojn shqiptaret

 • Jeni gjithemon te medhejn. Bravi

 • Kenge shum e bukur shqiperia nuk do te vdesi kurre ajo do te jetoje ne te gjithe duhet te JEMI bashke e ti kalojme keto dit te veshtira

 • 😩😩😩😮😟😥😦😦😨😨😞😞

 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱 ky flamur ka par shum tragjedi ne histori dhe shqiptaret kan vuajtur shum pore din te qendrojne ne kembe perseri 😥rrofte shqiptaria

 • Na djeg shpirti per shqiprine e njerzine lovju mbauni ka shprese ka drite

 • Bejeni kete kenge prezantuese në Eurovision💪☝️

 • Amin per te gjith njerzit ku do qe janë i uruajt zoti🌏

 • Sa dookor

 • Shqiperine nuk e shemb termeti, nuk e djeg zjarr,nuk e permbyt uji sepse ne jemi te forte,kem fuqi.🙏🙏🙏🙏🙏

  • Sa e degjoj me pelqen edhe me rrengjethet mishi

 • 😢😢😢😢😢

 • GJITHE ZEMRAT SHQIPETARE U BEN NJE ZEMER E MADHE NGA SHPRESA E DASHURIA NE MENGJES LINDI FEMIJA ❤❤❤❤🥰🥰😍😍😘😘😘😘😍😍😘😘👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏 NE NUK MUND TI PARANDALOJME KETO DUKURI TE NATYRES POR MUND TE BASHKOHEMI E TE THEMI SE KOSOVA E SHQIPERIA ESHTE NJE DHE TE GJITHE JEMI NJE ZEMER 🇦🇱❤🇽🇰

 • Faleminderit per kete keng per kurajon qe jipni ju jini vertet artista respekte shqipe

 • Jeni dyshe shume super dhe Arkiva Shqip

 • Bravo ju lumt ylli dh era Rusi

 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤💔😭😭😭😭😭😭😭shme kenge prekse Ashte Ralitet pore ne zemer me dheme e loti pikone Rrof shqiperia 🙏🇦🇱🇽🇰🇮🇹👋

 • Pa komend vetm e degjoj mira her

 • Shume e bukur kjo kenge bravo ylli baka dhe era arusi bravooooo

 • ERA &YLLI do te ngeleni ne store of.................😭😭✊✊✊

 • te forte te jen te gjithe ata qe humben njerez ne ate nate te keqe zoti i mori larte i mori prane tij si te gjithe do te shkojme nje dite e pritur apo epapritur do te jete jeta jone esh thjesht nje zgjim dhe nje fjetje ....

  • kjo keng me ben te mos kem frik nga vdekja sepse jetojme me vdekjen te gjithe sebashku hare ne jete

 • Mos vdekt kurr kjo ndjenje per fjalet per vendin ton jo te pushtetit ... se esht koha e kusarve po shqiperia esht e shqiptarve

 • Bravo 😊😊

 • Njeriu provon shume sprova ne jet mundohet ti perballoj ato .Por nje sprove te till natyrore nuk ke se ti shmangesh duhet forc shum e madhe dhe besim .Shpresoj ta ken ber familjaret e tragjedis ngushellimet e mia .Dhe zoti ju ruajt te gjith sshqiptaret kudo qe jan.

 • Bravo shumë e bukur

 • 😱😪🤕🤭🤭🤭😪😪😪😪😪😪

 • Bravo Ylli. Baka dhe Era Rusi, 😭😭😭😭😭Kjo. kenge eshte shume e bukur

 • Aktuale prekese shpresdhenese Nuk ka shqipetar qe nuk ndjejne emocion nga kenga 😢❤💙

 • Kenge shume e bukur

 • elvisbehari

 • 😭😭🥺🥺🙏🙏🙏🙏⛑

 • Bravo 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👌

 • Ishte nje sprove e dhimbshme ce preku Shqiperin ane e mbane. Momente ce kurr nuk do harrohen 😭😭

 • Super tekst super keng