Vogëlushi i kishte ngulur sytë dhe po e dëgjonte me vëmendje, Rama bën gjestin epik

Pubblicato il 5 dic 2019
Teksa Rama po fliste nga Vora ku ishte sëbashku me Komisionerin Europian, Janez Lenarčič, një vogëlush i kishte ngulitur sytë dhe po e dëgjonte me vëmendje.
Rama pasi përfundon fjalën i jep dorën vogëlushit dhe i thotë: Hajt, inshallah nuk bëhesh analist.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on IT-tvs Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Commenti

 • ISHALLA NUK BEHET SI TI

 • Hajde lajm hajde. Nuk e di si mund te jetoje njerzia pa kte sinqerisht

 • si e shikon ramen i madhi 😂😂😂

 • Mashalla ylli i vogel

 • Po u bè analist esht mir ishalla sbehet si rama sala luli dhe meta

 • Waww ca gjesti epik 😳

 • Zoti te rujt o ed

 • Habi ku esht saliu luli eeee pse sdalin ne popull apo nuk mashttojn dot apo kan ik e uuuuuu kriminelat

 • Po ata politikanet pse si rine ne kra kuptoni se cdo methene

 • Ja dhe 1 femij i ri perpara z minister

 • Po ju qeverit per 30 vjet cfare keni bere Pse nuk ka fonde per emergjenci A po me falni keni bo vila makina luksoze milionat neper banka of shore Keni fytyre dilni neper telavizor duke thon po lyp lek neper bote Po juve more zotni cfar keni net per kte popull per dite si keto

 • Ki voglush sigurisht kur de ritete Ka me u bè krieminister shikonja sa me vemendje e shikon dhe degjon krieministrin

 • Ishalla nuk bahet komunist.

 • Nuke ka te PD qe thone RAma ike 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Amore sa i mire eshte ⭐❤️🇦🇱🌹

 • I thon ik po pse te iki esht me i miri apo pse mbylli lojrat e fatit

  • Pas 6 vjetesh ne pushtet...po ik o inorance

  • Mir e ke ti se veq ata me duket mua i thojn ik 😂

  • Loli Loli lol po po vete e kane fajin po u eshte bere semundje

  • T.M.X Gameplay epo vllai im ca te them theter ju placin syt ishalla sju ka faj as un as ti as edi e as kush tjeter jua bon koka e vet e kot dkan thon koka ua bon e koka e peson

  • Loli Loli lol e ke gabim se njoh plot njerez fukarenj qe vene atje

 • Zoti kryeminister ra termeti ne shtator ike dhon cdo familje vetem 700 ero ca do bojn kto ike lon ne rrug te zotit ku shkun kto ndima nga bota

 • 😍😍😍😍😍😍

 • Shembull shembull

 • Rama kanceri ik Ropqim sajues i poshter

 • Gjest epik?! Top qenefi, media e degjeneruar

  • @A B ..ik o injoranc

  • S M hhhhaaaaaaa super koment bravo se na myten tu rrejt po lujn me neve si maca me minin

 • Zori ju rujt Ju lutem subscribe kanalin tim plliz

 • Rama ik 😂