Tayna - Sorry

Pubblicato il 6 dic 2019
ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: music.onima.co/Sorry
Tayna - Sorry
Beat and Produced by: Cricket Music
Lyrics and Melody: Tayna
Mastered by Nome ent
Executive Producer: Rinor Hykolli

© 2019 Friends Entertainment. All Rights Reserved.
#taynasorry #rinorhykolli #onima

Commenti

 • bitch, release the video

 • ❤️

 • Sorry

 • Ye bitch me too

 • O adorrr❤❤❤❤❤

 • Tayna loqka jimi😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤❤❤❤❤🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏💋💋💋💋💋💋❤❤❤❤❤te dua shume

 • Tayna ylli i botes fansa ime e madhe

 • kte sorry sorry zmgjan si zoni taynes vetem repi poo refreni smduket si zoni taynes

 • Perfekte😲😲😲

 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Mund te ma shikon sa suba i kam dhe atyre un do ja kthej ni like ni sub

 • Je nr1❤❤❤❤

 • Shume e burkur je unë dua shume a mundisch ni kang me loredanen me bo 😘😘😘😘😘😘😘💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋Unë kom pa ni her ne Prizren.Unë dua shume 😘😘😘💋💋 A mundisch me mozzik ni kang me bo.Flm shume ist e bosch 💋💋💋💋😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘💋

 • mos e prishni kongen me komente : tayna-like rina-comment

 • Tayna Sorry

 • je ma emira me za me gjethqka

 • Te lumte😍😍😍😍😍

 • O zemer$$$$$$$

 • Taynaaaaaaaaaaaaa ☆☆☆●

 • Sorry Leme

 • Tayna je ma e mira ne bote je nr 1😍❤😍❤😍❤😍❤😍😍❤😍❤💋💋💋💋💋

 • Per mozzik e ka bo oj tayna

 • Soory hahah

 • Je me e mir nga megi😍😍😍😍😍🤩🤩🤩🤩🤩

 • kenga ma e mira qe kam degjuar te lumt Bravoooo

 • Kur do e nxierresh kengen me mozzikun

 • Taynaaa 🥰

 • RREPERJA ME E MIR NE BOT 😘😘😘😘

 • g

 • Super këng l love you❤️❤️😘

 • Kur po na qet një këgën te re loqka jemme😍😍😍

 • Tayna je mbreteresh kush mendon si une

 • ❤❤💥💥💥

 • 😚😚😚😗😗😗😍😍😍sa te bukur e ke ber

 • jepi Tayna je me e mira te dua 💋💋

 • Tayna ma e mira ❤❤❤❤🥰🥰😍😍

 • Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Tayna queen Dhe tayna ka me qet gjith nje queenn te dua shum tayna dhe bona like komentin plzz

 • I love it

 • Kjo muzike shume e mir a e keni Pa tayne eshte si loqkee te dua shume bayyy tayna

 • Tayna❤❤❤❤

 • I LOVE TAYNA ❤❤❤❤❤

 • Can anyone translate it to English

 • O ylli im love you queen 💋💋

  • it-tvs.com/tv/video-oZZam3rQeSQ.html Subscribe BIZALBANIA Nese Tpelqen Tayna

 • Like kush e degjon akoma 13 janar 2020

 • Tayna je fantastike kush mendon si un te bej like👍👑🌟😎

 • Ma budallic si si kurr sol pa

 • Tayna je njeshe je yll bote .♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️Kush mendon si une

 • Tayna edhe kida jan me te mira kengetare

 • Yll i muzikes shqiptare

 • Tayna like 👍👌👍👍👍💋💋❤❤

 • Tayna:) nona per ikona je like kush o tu pa komentet ishalla e tako taynen

 • o tayna te dua o zemer je shume e bukur modele

 • Super

 • Like kush e pelqen ket kenge

 • Tayna je ma e mira 🤩😍😍😍🥰😙😙🥰😘😘😘

 • 😙🥰🤩😍😘

 • Je reperja ma e mira per mu te dua shum😊

 • 👑

 • Sibbi 🥴

 • Je si yll Franca ma e Mira ne bot ❤️❤️❤️