Stop - Tirane/ Skandali, prostitucion ne rruge e femije tutore te nenes! (10 shtator 2019)

Pubblicato il 10 set 2019
stop.tvklan.al Nje emision satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. E hene - E premte ora 20:05 @ Tvklan & KlanHD; Emisioni “Stop” sjell me zë dhe figurë një tjetër kamera të fshehtë. Prostitucion në rrugë e pranë pallateve. Pamjet skandaloze, vijnë nga kompleksi malajzian, përballë “casa italia”. Nga kjo situatë janë shqetësuar banorët, të cilët kanë ngritur zërin, por asnjë zgjidhje. Gjithcka ndodh si ritual i përnatshëm, nën hundën e policisë. Më skandaloz është fakti, se fëmijët e mitur shërbejnë si tutorë të nënës e negociojnë me drejtues automjetesh e klientë të mundshëm.

Commenti

 • Prostitutat ne rrug , kurse kta e plot Te tjere neper emisione kan prostituta live

 • Pse gjykoni o mizerje njerez.ajo me per 1 cop buk e bo...kujtoni se ka qejf ta boj..shteti jon eshte plere qe nuk siguron minimum jetik qytetarve te ktij vendi

 • Vishini ato dy balerinat... pastaj gjykoni tjeret

 • Ore atje shiko cfar Adresash ka Shqipëria jam perball ksaj pas harqeve aty tek rrethi 😅😂😂😂😂😂 eshte nje zonje 😅 pastaj thjesht nga kjo imagjino cfar rregulli edhe ligjesh ka aty si funksionon vendi ku skemi gjerat me elementare qe ka bota Adresat e shpive edhe te rrugve si ne Kabulistan

 • Jam kurioz te di ku e ka gjet ate bluzen e UFC qr nice one.

 • Po ai gazetari i infiltruar e qiu apo jo?

 • Kush mund te ma shpjegoj pak ..? Po femijet pse i merr ajo ?? Q pun Kan femijet me nejt aty ...? T pakten femijet lej n shpi. . E pastaj Dil qiu sa t dush. . ..

 • 30 nje e prishur shume jane :/ ajo thetra me 7 mije leke mbaronte pune te hekuroste dhe rrobat

 • bonen qa bonen, ky gazetari prap se prap e qiu ket kurven

 • Leni mor te qihen nkrejt europen punojn kurva nrrug ku a problemi me ju te mediave??

 • Zot ku po jetojmë. Ky eshte fundi i botës😲😲😲

 • GENTI JE MRET

 • Po flitni per prostitucion dhe vet keni femrat ne TV qe dalin gati zhveshur si REKLAM

 • O Zot ca tmerri tmerr tmerr i vertete 😥😥me vjen me te vertete natyralisht te qaj 😥😥😥😥😥

 • HAHAHAH kjo gruja esht ADA TIRONA , kerkojeni ne facebook dhe shifeni ca mostre esht booo

 • Shqiptaret si n shqipri si n kosov po dojn europ demokraci e pra ja Europa ja demokracia ja liberalizimi ja morali ja karakteri me pas kan xhaxhi Enver ose vetem 50%sistemi i tij kish qen pak ma ndryshe por ai ka vdek pra ju uroj te gjithve shqiptarve si n shqipri si n kosov perhajr Europa perhajr demokracia perhajr e QIMJA

 • O stopi po ke 140 prostituta ne parlament dhe shkon e filmon nje prostitut te vetme

 • i turpëshëm është edhe kërcimi i atyre vajzave që keni aty

 • Turp te Ken sa keq per femijet

 • Eeeee ja nguli njehere ai

 • Nje dite dhe femijet e saj te mitur do prostituojne,kjo eshte e pashmangsjme.

 • per te ber dis like esht kjo o legena komb qe jemi ne ore

 • Po nuk pati kurva nuk hym ne Europe Jan kta ata qe da fusin shqiprin ne bashkimin Europjan

 • Ada e ka emrin

 • Fmijet i thon me u prostitut

 • Po ju ca keni ba e keni theksu ma shume skene erotike e keni ba degjenerim degradim..qr lufte per mbijetese...po dhe kto me ket lajme me rrit audiencen... Po kto grate e tjera na haren rakun apo kane qef edhe kto ju kruhet edhe ktyne po nk ja ushtokan mire aktin burrat e tyre I shqetesokan pale kto ajo nk shkonte te shpija ksaj me kry aktin ajo ferrave u fute po ka fillu mju ba shkendija dhe plakeve tu ngju at zonjen....une hall hallin e ktyne zonjave kam se nk flinin rahat Ky asht hall ma I madh..🤔😏

 • Ky esht shteti qe duam policia e z.lleshajt 👎👎

 • Po të njëjtin bërllog ju e keni në studio.A nuk po jau shikoni veshjen atyre gocave në studio?Fare pak dallim kanë nga ajo prostituta e rrugës.Lërini këto pallavra

 • 😲🤬🤬😠😠😠

 • Edi rama ka fajet

 • Po ajo Parukeri Merita ate e leni sepse ajo eshte kurv me klas. Jeni emission vk

 • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 o qija ropt sa femer rop qire

 • Nuk e di pse quditen njerzit. Shqiperia ka degjeneru komplet si popull, cfare degjoj dhe shikoje ne nje muaj qe shkoj ne shqiperi nuk Kam degjuar dhe shikur gjithe keto vjet qe Kam jetu ne Europen perendimore. Shume shpejt fatkeqsisht shqiperia do behet si disa vende asiatice ku behet turizem seksi ne mase. Shumica e Femrave shqiptare kan degjeneru komplet, kan mendjen vetem per lek, lluks, makina etj etj dhe per ti pas keto shiten rrugeve per 2 lek. Vetem prisni sa ta marrin vesh te huajt qe shqiperia esht plot me kurva qe shiten per 2 lek dhe shikoni pastaj "Europian Thailand"

 • Pse policia e ka fajin qe ska populli buke te haje?

 • Ne Shqiperi kjo eshte e turpshme. Fajin kryesor e kane institucionet, shteti, shoqeria civile e mbi te gjithe burri i vet ne qofte se ka, vellezerit e te afermit. Sa turp i themi vetes qe jemi Shqiptare. Me pare nuk ndodhnin keto gjera sot kush eshte fajtor? ? ?

 • Kjo esht kafsh me fytyr njeriu

 • O shtet Kurv o Polici Rop q......

 • Mir ce kjo lavira bon kte pun.. Po pse aj qift Kina ropt man dhe femije me vete..

 • Ju nk jeni emision serioz t trajtoni tema t tilla..po x 2 balerinat tuaj cfar mund t themi q jan??? me at kercim q bej dhe veshje..zhvishu cdo nat dhe m shum🤦‍♀️hajde mami m thot djali se filluan keto tetat me beka😂😂

 • Po ku ka shtet ktu qe tja mari femijet asaj

 • Ti Ore Saimir flet per Prostucion Po keto gocat para teje qfar jan turp te kesh edhe ti me kete Emision palidhje hiqi ato goca nga aty ose ma mir quaje emisionin tuaj striptis Katastrof ky reagim vjen nga Kosova

 • Po ju shikoni se jan mbushur rruget e shqiperis me bythqira o trapaa pse nuk beni hankesa per bythqirat qe po dalin edhe neper kanale televizive se femra ka vendin

 • eshte ma kurv ajo qe keni ne makin

 • mynyra si prostituon eshte shum e keqe ne sy te femijeve...por ju si emisjon ma shpifet dhe jeni emisjoni me i mir kesilloj dhe kam rrespekt per ju te dy, por kete rralle jeni bere legena...nuk e di kush mun ta shkoje me ate femer se qenka shum e bajatur por mashkulli eshte si qeni ...zoti ka fal qdo njeri ne jete por per femijet eshte shum gabim ajo gje...por ata do hane dikun...sa per banoret kete sme rruhet fare ata gjera ka qyteti madh ose kryeqyteti ska pse bejne si te virgjer fare jetoj ne nje kryeqytet me 8 miljon banore prej 20 vjetesh qdo gje mund te shikosh ....ne qoftese don qetesi hik ne fshat e jeto....qyteti mash ka qdo gje ...drog .prostitucion .homoseksualitet .vjedhje grabitje ..dhun...zhurm...po ju ka ngel ora ke kohen e enverit te padisni prap te ju beje pershtypje prap se cfar merret ai tjetri si ha ai tjetri sa shpenzon ai tjetri...a ju jeni katunar te pa tok.

 • Tek Emisioni qe keni nuk ju pengojn ato prostitutat qe dridhin bythen gjat ter emisionit kurse ne rrug ju pengojn ncncncnc Vajzat e vogla i shofin ne TV ato kurvat qe dalin zhvesh ne emision tek ju dhe ashtu dojn te behen

 • po ato balerinat qe kercejn para syve te tuaja

 • Qija ropt as ne rumani nuk shef kshtu shtet gabelsh

 • Ato qerrat tqashin karin kur kalo anej a ke cigare a ke kte

 • Shkatrimi i një shoqërie totale. Mungon edukata fetare pa marr parasysh perkatsin fetare, mungon shteti!! Turp dhe gjynah për at familje

 • O zot ku po shkon kio bot

 • Pershendetje Femijet do ta gjykojne maman e tyre kur te rriten se tani nuk e kuptojne menyren e jeteses Vetem dine te kene leke Per femijet merre me mente si do perfundojne ne te ardhmen pa shkolle nena i la qorra per tere jeten keta femije pa te ardhme Ajo jeten e saj te bej cfare te doj

 • Ajo zonje Esher e semure mendore

 • stop I stopi lat nam ajo eshte e demure mendore

 • O stopi

 • Kjo psikologia ku jeton ?ne cfare planeti?

 • bordello ne parlament bordello ne rrug,ja zonja po NA E shpiegon shum mir ,istituzionet e kan fajin edhe neve ca na ngel¿ vetem me pa se ca bahet,por po flasim per shqiprin DMTH-CDO GJA BAHET,e ku te ankohesh''?ESHT KOMPLET JETESA E SISTEMIT QE NUK PUNON NE KET VEND.

 • O mor shtet Bastard mir vet nuk nderhyni por as ankesat e qytetarve nuk u bejn pun. Shtet i degjeneruar. Keqardhje per femijet

 • o Zot cfar monstre. po ti svlen te quhesh nene. yyyy...

 • Asgjë më leht nuk jeni ka leni ju aty me ato dy valltaret e zhveshura mbi 90%

 • Gjynah femija Kjo bote ka ik per lesh