Stop - Stop dhe Shqiptaret per Shqiptaret grumbullojne parate per Egzon Kryeziun! (18.09.2019)

Pubblicato il 19 set 2019
stop.tvklan.al Nje emision satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. E hene - E premte ora 20:05 @ Tvklan & KlanHD

Commenti

 • Zoti te sheroft 🙏 prindve zoti judhaft forc

 • Zoti eka ndor ne asht imr gjat do🤲 chohet nkab zoti indimoft 🤲🤲Amin

 • Zoti i ndimofte ata që ndihmuan dhe ndimojn

 • Egzon Kryeziu paska ndrruar jet...Allahu e meshiroft me Xhenet..Familjes Kryeziu Ngushllime per humbjen e djalit...

  • ne Telegrafi.com esht ky lajm..pershendetje..

  • Je i sigurt që ka nderuar jet. 😪😪😪

 • 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🕋

 • Elhamdurilah prej Allahit ishalla Allahi e sheron sa ma shpejt eju qe keni qit vetem 1 cent Allahi jua shtoft te gjitha mirat e ksaj dynjaje edhe tjetres

 • O zot sa gjynah 😢😢😢😢😢Ah prindërit e shkret 😢😢😢😢😢💔

 • Zoti e ndihmofte dhe sa te kemi shqiptaret per shqipteret dhe te madhin Elvis bashke me stafin e tij te mrrekullueshem cdo gje do zgjidhet .sherim te mbare djalit

 • 😭😭😭😭😭🙏🏻

 • O zot ishalla bohet mir,gjith ai djal ishalla zoti e bon mir.Bravo Shqipetarve qe ndimojne. 🙏🙏🙏❤❤❤

 • Shqiperia e Shqiptareve, poshte tutorat e qeverise qe na shesin e na blejne sipas interesave te tyre !