Shkurte Gashi ft. Bruno - Jeten Tende

Pubblicato il 4 ott 2019
ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: music.onima.co/JetenTende
Shkurte Gashi ft. Bruno - Jeten Tende
Music by: Flori Mumajesi
Lyrics by: Flori Mumajesi
Directed by: Flori Mumajesi
Video by: Imagine Films

Connect to Instagram
Bruno: instagram.com/iambrunooooo
Shkurte Gashi: instagram.com/shkurtegashi_/

Commenti

 • Shum shum kΓ«ng e mir por edhe pote bajka me qajt ku e gjet ketu fjal perti kΓ«ndu ofofff😒😒❀❀ shkurta je e mrekullushme. πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡½πŸ‡°πŸ‡½πŸ‡°πŸ‡½πŸ‡°πŸ‡½πŸ‡°πŸ‡½πŸ‡°πŸ‡½πŸ‡°

 • πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯πŸ‘πŸ‘πŸ‘

 • Gopt ja keni *** Met ket muzik

 • Kur mendon se shqiptaret degjojn feron me shoke😞

 • Pse burrat e shqipris dalldisen qishtu? A i lyn burri i tokes kshtu flokt?? Deshtim total ky tipi.. Shkurte je yll si gjithmon ❀🌼

 • Love this sing β™‘

 • Me pelqen shume kjo kenge zera te mrekullueshem

 • Gjithmon kendofshi Po bukur Po kendoni allahi ju rujtπŸ™πŸ™πŸ™πŸ™πŸ™πŸ™πŸ’ŽπŸ’ŽπŸ’ŽπŸ’ŽπŸ’ŽπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘Œ

 • Shun Mir shkurte loqk

 • Qfar kenge per ata qe kan ra pi dardhe 😒😒

 • BRRAVO mengjesi po fillon me kengen e juaj ju lumt suksese gjithmon

 • Translate some1

 • Vetem Ata Qe Jan Tprekum Vetem Ata qe e din Qa Osht Dashnija E Kuptojn Tekstin E Ksej Konge

 • Floriii 🀩🀩🀩 Super kenge πŸ₯°πŸ₯°

 • Kjo keng thjesht dashuri ❀❀❀

 • Shum kΓ«ng e bukΓ«r πŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ˜πŸ˜

 • Wowww.. The most beautiful song I have ever heard ! Love from Turkey

 • Te vetme muzike Qe kam ndegju Qe nuk me behet bajat bravo il ju lumetπŸ₯°

 • Brawo super pesma

 • A: MOS shkatrro ti jeten tende B: NUK JA VLER MU PER ME UNDA! πŸ˜”πŸ˜”πŸ˜”πŸ˜”πŸ˜”

 • Nuk e kuptoj, pse disa i kan bere dislijke,, Kjo eshte nje kenge fantastike, Kjo keng meriton 5🌟🌟🌟🌟🌟,, plus 5 🌟🌟🌟🌟🌟

  • @ari gaming tv , cfar gjuhe eshte kjo,, ,, ,, kinezce alla shqiptarce πŸ€£πŸ€£πŸ€£πŸ€£πŸ€£πŸ€£πŸ€£πŸ€£πŸ€£πŸ€£πŸ€£πŸ˜‹πŸ˜‹

  • SyssghsdhdhgddhdhdhgehdhhΔ£uc Sggsysysgysy2twwyssπŸ’ŽπŸ’Žβ€β€πŸ’ŽπŸ’ŽπŸ€¦β€β™‚οΈπŸ˜”πŸ€€πŸ˜”πŸ˜β˜ΊοΈπŸ˜†πŸ₯°πŸ˜πŸ˜šπŸ˜†

 • E ke nje arsye po s'du ta di πŸ˜‰

 • Lumtur un ty du metpa. Shum e bukur

 • Bruno e ka ndreq kangen shum teper zanin e bukur 😍😍😍

 • πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘

 • πŸ€”

 • Shum musika e bukurπŸ‡½πŸ‡°πŸ’Žβ€οΈ

 • Shum e vertet πŸ‘πŸ‘πŸ‘ju lumtt

 • just ❀️

 • ❀❀πŸ˜₯πŸ˜₯πŸ˜₯πŸ˜₯πŸ™

 • Edhe teksti edhe melodia poashtu edhe muzika e interpretimi fenomenal, vetΓ«m herav tjera vllai lΓ«sho zΓ« pak mΓ« tepΓ«r mos u tremb nΓ« refren perfekt ke qen ndΓ«rsa nΓ« strofa jo ashtu siΓ§ duhet pa keqkuptime klb suksese

 • πŸ–•πŸ‘ŽπŸΏ

 • Shum shum shum e mir kno keng β™₯️β™₯️β™₯️πŸ”₯β™₯️bravo shkurta gashi e ke kall β™₯️β™₯️β™₯️β™₯️

 • Shume e bukur kΓ«nga bravo.

 • na myti dashnia

 • Und son Schmutz ist in den deutschen Trends...

  • Jopaxx Schmutz? Du dummer Idiot das ist angesagter als deine fresse

 • shum me pelqen kanga Ju uroj suksese

 • πŸ”₯ Shkurte Gashi feat. Bruno - Jeten Tende [2019] πŸ”₯ *LYRICS+VIDEO* : myvotez.de/lyrics/shkurte-gashi-feat-bruno-jeten-tende/ ❀️ *4.000 LYRICS+VIDEOS*

 • Ukshinkrasniqi.πŸ’˜πŸ’˜πŸ’˜πŸ’˜πŸ’˜πŸ’˜πŸ’˜πŸ’˜πŸ’˜πŸ’˜πŸ’˜πŸ’˜πŸ’˜πŸ’˜πŸ’˜πŸ’˜πŸ’˜πŸ’˜πŸ’˜πŸ’˜

 • ❀️

 • tn kpt e kesaj kenge se kutoj...πŸ₯΅ po e kendoj super πŸ˜πŸ˜πŸ˜β€πŸ˜…

 • Allahu osht I madh e ishalla askush askujt mos I raft kjo smuj e syqyr qe u sheru

 • E verrtet eshte qe shum femra tjeter kujt i thojn dashni e tjetrin e zgjedhin fatkeqsisht keshtu ndodh 😒😒

  • E verrtet eshte ama shum femra dikon tjeter e dojn e me dikon tjeter perfundojn nisoj vlen edhe per meshkuj ka shum keshtu

  • Kjo vlen dhe per meshkujt gjithashtu qe jane akoma me te poshter se femrat

 • Ooooo zemmra ju gxoft juve πŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ‘πŸ‘πŸ‘

 • kang pa lidhje hajgare hahahaha

 • Oj shkurta Ama hash karin Sit dush

 • Ju lymt goja more pellumbat shqiptar qofshim gjithmon te bashkuar shqiptaret .sa kenge e bukur dihet se kush ka qen kompozitor aj macho Flori Mamajesi Pershendetje per ju dhe Florin shume kenge e bukur .love.love

 • Ich kann diese sprache nicht mal. und hΓΆr mir normalerweise auch nicht diese art von musik an. trotzdem wurde es mir vorgeschlagen und es gefΓ€llt mir eig auch recht gut

 • 😍😍😘

 • Shum palidhjeee

 • This song is just PERFECT !! i love it shummmmm !! Big up and respect from France πŸ‘πŸ’–βœŒ

 • Bruno e ke djeg zerin teper tmir gjithashtu edhe bashkpunimi extrem i bukur u knaqa me ket kang tan dite. Respekt ishalla kemi gjeth ksi bashkpunimi 😍😍😍😍😍😍😍

 • Seljanduri teski

 • Shum veshtir valla me dasht vetem nga larg

 • Questa lingua mi fa troppo ridere

  • Ma vaffanculo te sei serbo

  • MacchΓ© razza di merda sei?

  • Vai a mangiare i tuoi morti vai. Visto che ti fa ridere questa lingua mangiamerda..

 • Edhe ma fort kish me dal ne duet me Shkelzen Jetishin.

 • JETA ESHT SI KOHA SOT DJEDH NESER SHI

 • ❀❀❀

 • Prsh kush do te shikoj video se si te kopjojm ne shkolle dhe kush deshiron te shikoj video nga futbolli buhuni pjes e kanalit tone

 • Me kujton nji kenge greke po nuk mbaj mend kush kenge esht