Portokalli, 10 Nëntor 2019 - Policat e Postobllokut (Egla shoferja e re)

Pubblicato il 10 nov 2019
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on IT-tvs Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Portokalli#TopChannel

Commenti

 • Hahahahhahhaha 1 kafe vete 1 makina ja hap tapen e ja hedh te vrima

 • Urim thaci 1981

 • Cfar jane letrat jeshile

 • Jam poliic I vogel xhuxh hahahahahaha

 • B

 • 😂😂😂😂veq me te gjelbert aa😂😂

 • Hhahababahhahahahahahh haah

 • Po i del tym nga veshet mirit hahahahahahaha 😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Ksaj zonjushës i paskeni gjet makin si veten 😂

 • ♥♥♥♥🌸🌸🌸💗💟💟😄😄😄😄💸💸💸💗💗 😄😄😄😄💗💗💗🌸🌸🌸 Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ngrit prej së vdekuri, për të na e jep jetën e përjetshme. Ai premtoi gjithashtu për të shëruar trupin tuaj. This Is True Love !!! (Vetëm pyetni Atij)

 • 🇦🇱🔥🔥♥️👍🙏

 • sot. kam ditelindjen 1like=1 urim per Mua pls

 • Hahaha

  • pse shkruani hahaha une per vete qesh e nuk komentin hahaha

 • 2 Police Jan superstar👨👨👩

 • Ju ndjek pa mas

 • E fike makinen hap xhomin coro kete manderinen

 • Ky model vdes per makiato😜😜😜😂😂😂😂😂

 • .po pse sve nje ngjites ta mbyllesh haaaaa hapsire ktu

 • 🤣🤣😆😆

 • bagazhi eshte and mbrapa e ke ngatru eglaa 👍👏💊🤣🚘

  • Po femrat ku din me vllai ata jane me keq ne makine se sa kur Jena ne tape ne Makine 😈😈

  • 🤣🤣🤣🤣🤣😀😀Los Rolin egla sikur skupton asgje🤣🤣🤣😀

 • Kta e mbajn portokallin gjall

 • Fito Para Online Regjistrohu Tani @t

 • Keta dy super aktore gjyna qe kan ngel ne kte televizion komunistash. Televizion rropqirash

 • O shef kjo po mimiton🤣🤣🤣 Mos me imito mu

 • koplet pa lidhje

 • hahahahah

 • Te papare.Like per keto policet legjenda

 • Hahahah

 • E kujt osht Makina- E imja, traft qimja hahaha mirushi vockel 😂😂😂

 • 2 POLICET JAN SUPER BËNI LIKE SUBSCRIBE

 • 2 policat janë njeshat e portokallis bravo

 • Hahahahahahahahhahahaha

 • Fik makinen dhe qero maderinen 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • 👍👍👍👍

 • Olsi buka je kristina

 • Keshtu si e tallin dhe e perqeshin femrat kur ka qene femije kushedi care i benin te tjeret

 • Jeni te pa par mos folni fjal banale moj shurr

 • 😂😂😂😂

 • Si xhuxh të shkon makina

 • Jeni ma te miret😂😂😂