Po kulloste bagëtitë, sulmohet nga ariu! Pas tre orësh kuksiani transportohet me helikopter

Pubblicato il 20 ott 2019
KUKËS- Ekrem Onuzi 45-vjeç nga Kukësi është sulmuar paraditen e sotme nga një ari teksa ishte duke kullotur bagëtitë në fshatin Nangë në vendin e quajtur Sasat në Bjeshkët e Gjalicës. Për pasojë ai ka marrë plagë të rënda në kokë dhe trup. Ai ka qëndruar për tre orë i bllokuar në mes të maleve, pa asnjë ndihmë mjekësore.
Mësohet se ka qenë kushëriri i tij që ka njoftuar policinë dhe sallën e emergjencave rreth orës 11:10.

Commenti

 • Kush esht bari duhet te mbaj patjeter kallash me vete per vetmbrojtje ateher ta rrun leshin ariu

 • Po mere kallashin me vete, se koken tende po ruan! Dhe po te erdhi njeri ne maj te malit me t'kerku llogari per armen qija ropt atij dhe ariut bashk... Sherim te shpejt...

 • SHYQYR QE TE KA RUJTE ZOTI OR MIK 4 MUNUTA HELIKOPTERI KISHTE ARDH NE ANGLI NE SHQIPERI BONI 4 ORE JU LUMTE PER SHPETIMIN E JETES TE VLLAIT TONE

 • zoti qofte me ty

 • A lumadhi ti po ky shtet ropqir mezi te sjell ambulancen ejo helikopterin

 • mbani spray me piper me vete, ajo e largon ariun nese ju afrohet

 • Po te ishte nai person i shtetit do shkoshin per 5 minuta

 • Gjynah hallexhiu ishalla Zoti ja lehtëson plagët dhe e shëron.

 • Sikur tju thoshje ne filan mal ka parcel me ashash te shikoje per sa sekonda vinin 😁😁

 • Allahu ta letsoft. Sa per armt i majn ato si jan te lidhem me shtet.

 • Te shnkuara sherim te shpejte

 • Bariu tha : me ariun Jam ne gjak...😁

 • Sherime te shpejte me shum suksese 🙏🏻

 • Hidhe arushen ne gjyq kerkoj demshperblim

 • Shtet leshi

 • Bobo sa gjynaf ishalla esht mir zoti e rujt

 • Kur shkon n'bjeshk pa llovaqk me dy bira ske qka lyp atje.

 • Domethen ariu na cau na griu🙆‍♀️

 • Te merret ariu ne pyetje pse beri kete, me gjith ato dele bariun do sulmonte

 • S'ka faj ariu . Duket ky do e këtë ngacmuar .

 • Me Ligj keta coban ne veri duhet te ken arm si me perpara zoti te Bekoft ty ishalla sherim te shpejt

  • Me arm ne vend me ariun vret veten

 • Zot na ruaj 4 ore ne rrezik per jeten.zoti te ndihmofte more zoteri.

 • Ne Shqipri i morin armet vetem per Njerezit jo per egersirat 🙏

 • 😂😂😂 pas 4 oresh nuk e di perse nuk lajmrut helikopterrin ne franc se do kishte ardhur me shpejt

 • Shif kur ta shifni Discovery Channel ne Kukes se shpejti ..

 • Merrni more arme me vete ,,,se pyjet jan me kafsh te egra ,,pse shkoni vetem me i shkop per te krujt by....

  • eduart ferhati armët vlejnë per Tiranë qe te vriten bandat ne mes veti se barinjve shteti s'iu len armë.

  • ahahhahahahaha fiks e ke then

 • Burr trim sherim te shpejt.

 • Do zoti shpëton

 • Mir qe kan vajt se edhe e let nuk esh të vesh atie s'ka rug

  • Darius Yanis helikopterit s'i duhet rrugë !.