Ekskluzive: Pajtohen Tuna dhe Nora, kapen mat gjatë takimit në Prishtinë - MIRAGE - 13.09.2019

Pubblicato il 13 set 2019

Commenti

 • E pse kapen mat kujna pi han jo kena mi gjyku se po dilkan msheft shkoni more me gjith to fshinu po qfar faktor jan kto qe me dit na per to kuuuku per juve

 • Nese nuk ju intereson lajmi ju komentuesve .. per cfare dreqin e klikoni dhe harxhoni kohe duke komentuar? Shume negativitet i panevojshem

 • nRS te dija si prostitutka jan

 • Prshndetje emorm vesh e ca ka t thot kjo normal sjan as t parat e as t fundit po gelt duke publikur njerzit m keq si njerzit papaqen dhe ju u gjet enjeta qe largoun pak ga gjerat pa vler se sj vlen

 • Spo ja nin askujt per kto, kujt po ja nin per kto 🐄, skeni qka hedhni tjeter gje perpos video te lopve a, pun kot esht kjo 🤣🤣

 • Aq po na i ha kari

 • Qysh e E Bojn Muziken..Thua Qe Kto Jon Presidente Omg Hec More Mbushu

 • Po kto dy KURVA ran e i idhnun ata dy trullanat vllaznit .. tash kto vazhdojsh shoqerin ata dy tupat vllaznia medin idhnushem plus me ka nje kopil

 • Mos paqa gajle tjeter

 • Po na u dashka me shku me dy killa sheqer mi pa se jon pajtu nxnxnx qfar kohe u ardh mos me mujt njeri me dal rrug shlir prej kamerave ju spo shkoni mi nxan qita qevirtar tu vjedh po shkoni mas tyne se tybe kerkush dert se ka sa boren e parvjetshit punen e tyneeeee

 • Sa palidhje thuse ku me dit qka ka ndodh nc nc nc

 • Me kte muziken me sfond thash se ju paskan ba noj atentat more 😄🤣

 • Tani qe u pajtuan keto te dyja do na zere gjumi rehate,se as gjumi sna zinte. 😜🤣🤣🤣🤣

 • Kukuku koka ba e zez dita!! 😔😔

 • Me kan mi shprenda naj diqka tjeter Qirak ishum bo vallaj Ani qfar muzike dekaa As gjumi sem merrke tu menu per kto a jon prish a jon maru hahahaha Edhe nime kush ju tha juve je jon nda ccnncncncncncnc

 • a djal o djal qa paskit zbulu 🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️

 • a djal o djal qa paskit zbulu 🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️

 • Haj kuku qka koka ba hajde more perhajr 😂🤣🤣🤣

 • shyqyr se kisha shum vite pa e ber gjum

 • Po kto dyja skan qen zen plus asnjeranska folur keq per tjetren sa kot pa lidhje

 • Iv bre , ma keni hek ni dert shum te madh, besomni mka pa hup vullneti per me jetu🙈🙈🙈🙈🙈

 • Ropt n pidh te dyjave,cpo na interesojne

 • hap i rendesishem per Kosoven bravo gopt jau qifsha

 • vallah qysh jeni bo ju gazetart ma zi se interpoli 😟 as kaffen shlir nuk i lejut me pi 🤣

 • Ca karin e ke von kte musik n sfond, a thu naj film gladiatoresh

 • Robert piqka duke lan fmi rruges ja kjo ndodh

 • Robert piqka nuk kish burrni ai plak i degjeneruar. Pasi u nda me.Noren pas 5 dite iki ne Turqi me ate femren tjeter. Shau gruan e vllaut publikisht . Pis burr

 • Spo kuptoj pse po leni komente negative nese vertet sju intereson qka bajn pse po klikoni qe ti shikoni mua me interesoj edhe e shikova edhe ska te keqe kurgja bash bukur qe flasin jemi njerz ndonje her skuptoheni ndonje her po qka te bejm tash

 • Qa ska n’kosovë 🤷🏻‍♂️

 • Kogja shum ju ka ul Fama Nores ,kishe jon nda tash kishe jon pajtu . Kryesorja Lajm per ta

 • Po Zot o Zot ju nuk keni pun me te menqur se kjo po qka po na intereson se Kto po takohen kush jan kto gra te degjeneruara pse mi percjell kto,perate ata kur flasin goja ju shtremohet duke u llastu ju vet pi llastoni ju mediat ja kaloni ktyre

 • O portal i deshtum jau qifsha krejt gazetart e krejt ata qe shkrujn ksi postime edhe ata qe merren me qiftin e nores edhe tunes se po na ha kari neve fort a pajtohen a qa bojn kto

 • Sa met rezultati real barcelona

 • Kysmet me zhjedhjen e kti problemit t madh vizat leshohen

 • Wowwww😒🤦‍♀️

 • Jan kan kry krejt punt ne Kosov. Veq edhe qikjo pun ka pas met pa u kry edhe him ne EU😂😂😂

 • Na plasi kari

 • qa pe qitini kit far muzike ku me dite qka ju tu zbulu . m vjen keq qe duheni me i percielll njerz qe jom si na kejt sen ma ndryshe ...

 • Qfar idiotizmi ka ne kosov 🤦‍♀️po qka ka more aty te keqe nese takohen oooo dreqi ju ka hi ne shpirt bre njerz palidhje me gjith at mut gazetar qe i run grat e hallkit pisi keq shko ruje grujen tonde ma mir ta qet kali i vorrev 🤦‍♀️🤦‍♀️.

 • Po kunata jan pse mos mu taku edhe mike shum mir ja keni bo 👏👏💖💖e ju banja gajlen lumi kto sa mir pe kan ka kush ua ma gajlen....

 • Tjeter gajle mos paqim nami qenka bo😏

 • Do i bien me llape njera tjetres

 • Ohaaaa e tash ...qkaa

 • O ja qifsha familen robertit pom kush ke qaj me.landrover qe ja mur gruen Haj medet Haj

  • Ruju se po ta merr ty naj kush se roberti ska problem e zen cilen don mos ha mut shum me hy ne pun te huja o kafsh

 • Qysh moj nora edhe tuna e spoju vjen marre se tan e din se ekeni shti dikon tjujin me inqizu u me telefon hahaha kishe njerzve poju han ajeni nreq nemes vete a sjeni nreq qka poju doket vetja hahah sen hiq katunarket e kqija se jukan kput gjinja K.r

 • Nuk e di qfar keni ju te gjith, besoj duhet ta vleresoni qe dy femra po bashkepunojne bashke, edhe jo ti shani!

 • tasht e iqin dhipin bashk 😉

 • Qfar njerz jeni bre juu. Shkoni boni video fshfeta po qka po ju intreson pune ktive private a skeni punt mat menqur veq mi nejk kengataret qka po boin tek zoti ju vraft

  • @lina Gashi nora istrefit pi thom vijushk hahah

  • @shqipetare shqipe kuna ithu vijushke

  • O kto vet ekan bo videon ekan shti naj vlla tvetin e naj jaran tvetin me bo video per mu bo mat njohura se njerzit e huj zbajn video se kerkushi sjan kto me bo video e sidomos nores nese a nda prej robertit kjo mo emnin tjeter ndyshe vejushk

 • Kerkujna spo i intereson a jon pahtu kta a jo. Gopt ja u qifsha

 • Kur nuk tha nora Se esht kdhnushem me tunen? Po ju po I pajtoni njerzit e pajtumar po si ja Bani a ja mabni qyrin? A po keni koh me hegr buk per vete ?

 • Skan pas kto dyja probleme Roberti me tunen nuk kan fol ndersa nora gjithmon ka then se e ka mike

  • Po nora asht rrugejk e rrugve se ku nuk e don burri dikon duhet me burrit meja majt krahun jo hallkve

 • Tekjon pajtu kurvat mesveti tash kysmet kosova po hyjka ne BE me tana drejtat e plota

 • Po qfare rendesije ka au marune ajo 2 lavir

 • As kuj nuk po ju intereson per ta naj lajm te mir se ksi sene u dan u bashkun na keni lodh kto biseda tema jon konsum ma naj sen tjeter

 • Se kuptova shum mire videon nora hypi ne makinen me tunen dhe shum mir qe jan rregulluar ishalla edhe ni bashkpunim 😂💜🤞🏻

 • Kuku na keni lodh mer me keto tema u da u bashk u pajtu u matru djali shyreteit reja shyretet shtatzan reja renzies qika shkurtes u martu roberit gjeti mer a keni naj tem baci dishka te mir a veq kesi sene ju kan jet

 • 😂😂😂

 • Gabim e kan te gjith burrat qe po kan femi e po shkojn me tjera .Per mendimin tim nuk jan njerz te mir se neser me ja bo dikush vajzes vet i doket keq ,se ato vajza qe pranojn ende sjon bo prind e nuk e din a mekatin e kan burrat qe e din qka osht femija

  • Se me kshyr ashtu kerkujt kerkush nuk i pelqen pasi tmartohen po duhet njeri me qen i vendost per hater te femijut qe e sjell ne jet se aj mbetet viktim e nje prindi qe smendon

 • E kan ba nga inati i Robertit shum gabim s 'hidhet pas njeriu qe ke kalu vite lumturie ba siku ska qen ndonjiher pjes e jetes

  • @shqipetare shqipe respekte per Robertin

  • @Lumi Une per ty po e vertet Roberti esht vetvetja respekt per ate djal

  • Po kurvat e kan ket smundje gjith e bajn at qka patnerit i pengon ndresa nora tash tregon se kush ashte se roberti ashte 100% maj sinqert se ajo lavire

  • Roberti ka pshtu qe eka lan kit kuder te rrugve

  • @Roland Egland po ka nga ato Femra qe te flakin tutje Roland por ka dhe femra qe lendohen shum nga meshkujt

 • Oooo ju per shikime dreqi nboth i hini po leni njerz rahat se sa tu i hanger kerkujna a fol a jo

  • Jo veq ni koment mja dha se veq mos me hi hiq u dajten dulen hiten baten

  • Kafeneja Jone ani qa ke hy pra e kqyr e me dhan kommente😂😂