Opinion - Aureta Thomollari! (15 janar 2020)

Pubblicato il 16 gen 2020
www.tvklan.al Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Te ftuar: Aureta Thomollari

Commenti

 • Respekte per ket puntore. 🙏🏼❤️

 • Fantastike Aureta nje artiste e vertete

 • Aureta blogerja me e mir shqiptare qe e njohin te gjith blogeret e botes I love you Aureta ❤💋💋

 • nje mut qe mezi ta hashe

 • Ti dhe Dua Lipa !!!!! Who the fuck are you. Pamvaresisht theksit idiot kur flet, edhe anglishten e paske me ? te madhe. Ka shqiperija djem dhe vajza shume te suksesshem te diplomuar ne Cambridge, Oxford merreni me njerez qe shpikin profesione.

 • Ku e ke gjet ket injorante Edhe une 30 vjet kam ne Angli, shqipen e flas rrjedhshem dhe bukur. Boring and stupid

  • @Klaudia Shabani Ama, dhe gjermane sbehesh dot. 🙁

  • @Alban Gjini per mua sjan te rendesishme sepse ai vend asgje sna ka dhen thjesht vuajtje

  • Claudia Shabani 🤦🏻‍♂️ are you vertete? Harrohet your identity dhe gjuha mother?

  • Ajo nuk eshte injorante mi goc ajo eshte blogerja me e modes qe e ndjekin gjith blogeret e botes. Dhe une jetoj ne Gjermani dhe sme behet von dhe po harrova shqipen😏

 • Turizem te ju nuk vihet se jeni pa kultur i ngreni cmimet

  • Nëse të duken shumë shtrenjtë çmimet shok,don të thotë që ske para për pushime e rri e kurse dhe bëji pushimet një herë në 3 vjet se nuk bëhet nami. Neve shqiptarët e shqipërisë kemi një shprehje "zgjati këmbët sa ke jorganin". Shnet tash

  • o plak me shume se ne Oher ska shance te jen cmimet ktu tek ne :P . Nese do cmime te lira shko ne Durres, Shengjin ose Velipoj mos shko ne Dhermi, Sarande...