Luana Vjollca - Ti Amo (One shot music video)

Pubblicato il 2 set 2019
Luana Vjollca - Ti Amo
(One shot music video)
Beats & Arrangement by Rrzon Music
Lyrics by Rrzon Music
Mix & Master by Bini Diez
Styling by Blerina Kllokoqi & Luana Vjollca
M.U.A & Hair by Arber Bytyqi & Kaci
Video by XLFilms
Follow Luana Vjollca on:
Website: www.luanavjollca.com/en/
Instagram: instagram.com/luanavjollca
IT-tvs: it-tvs.com/ch/UC7EhDmb0X1a6Sib8ncwoNHg
Facebook: m.facebook.com/LuanaVjollca/
Available on:
Deezer: www.deezer.com/en/album/109757442
iTunes: music.apple.com/us/album/ti-amo-single/1478641609?ls=1
Spotify: open.spotify.com/album/5ttSH4ewFHWVvTAS17VTUE
#luanavjollca #tiamo

Commenti

 • Urime😀😀

 • Respkte per luana vjollca sexy booy je ti yll

 • Zemer je i befsh 100 vjet💛💛

 • 🔥🔥🔥

 • Edhe 100 luana!Happy birthday

 • sa te shkon lambo😊

 • Je t'aime❤

 • Me love is luana 😘😘😘😍😍😍❤❤ te dua shumm 💞💞❤❤

 • Bravo Luana kiss Brasil-Pernambuco.

 • Edhe 100

 • Happy birthday Luana

 • LIKE NESE MENDON EDHE TI SI UNE QE LUANA ESHTE ME E BUKURA E SHQIPERISE

 • Urime Luana Vjollca e 1000 vite te lumtura

 • Grettings from ALBANIA♥️🇦🇱 I dont understand anything but i love this song!😋

 • Happy Birthday 🎂💝.. Luana😍shum e bukur kenga👏.👏Ti Amo💖💖💖💖

 • Loqka

 • Ohhhhhh kenge me e bukra qe e kam degju per krejete jeten timeeee Bravoooooooo Luana Vjollcaaaa je nr 1 💗 kir thehet zemra me nuk kapet maaa 💔💔🔥🔥🔥🔥🔥👌🇦🇱🇮🇹👋

 • Bravo shumë kenge e bukur 😘😘

 • Super kenge edhe 100 vjec te behesh

 • Edhe 100 Luana

 • Happy birthday loqk❤Te paqim sa me shume❤❤ILUSM😍😍Te amo girl❤Pershendetje nga Ontario😍😍🌏🌏🎵🎵

 • Urime ditelindjen Luana edhe 💯 vite te lumtura suksese ne jet 🎂🎊🎉

 • Edhe 100 ❤️🎈🎀🎁🧸❤️🥰

 • Super yll je Luana. Super hit. Mos e rruj fare nga kta/kto xhelozat qe sjane as sa cereku yt. Happy bday star ❤❤❤

 • Queen ❤❤👑

 • 😍😍

 • Urime Luana je shum e mire edhe 💥👑👑👑💎💎

 • Io ti amoo tantissimo 💯❤️😘 Te dua o yllllllllllllllll 😍😘

 • Keng perfekte 🎵❤ Dhe ke nje super 👌👍 Urime 🎂 edhe 💯 Luana🎉🎉🎉🎉❤❤❤❤🎉🎉🎉

 • Dhe nje qind je shum e bukur je princes😗😗😚😚 happy byrdej

 • Happy birthday per ty qofsh gjithmon e lumtur pran njerezve te tu🤩💋

 • Super kenge

 • shum bukur prefekt luana bukuri 👌

 • Edhe 100 vjece I love you so much Luana ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Degjova se e keni ditelindjen Luana e gezofsh e festosh me te zgjedhurit e zemres tende.Kalofsh bukur ne kte dite te vecant tenden.Edhe 100

 • Urime o Yll! Bravo qe punon kaq shume❤️⭐️

 • Shume bukur

 • Happy birthday luana 👸🏻 Suksese eshte nje kenge vertet e bukur👑❤😊

 • Gezuar Ditlindjen Luana edhe 100 vjet sa me te lumtura Ti Amo🔥🔥🔥

 • Hb

 • Bomb fare esh kjo luana . O zot ate trupin e ka fiksim fare .

 • Super kenge edhe 💯🇦🇱🇬🇷🇦🇱

 • Suksese shum e bukur

 • Edhe 100 vjeçe zmr ❤ ime digje 🔥 sonte

 • Aguri Luanesha shum urime per ty cofsh gjith jeten e lumter suksese ne karjeren muzikore je diva e shqiptris dhe modratore e pa par uroj qe tja fillojsh sa mshpejt emesionin shiko kush luan te cmoj shum ❤❤❤❤

 • Urime edhe 💯 vite te lumtura pran te dashurve te tu 💜⭐🌟 HAPPY BIRTHDAY 💜💜⭐⭐❤❤

 • Luana je shum e mir edhe 100 vite te lumtura...Bravo👏

 • Dhe 100000. Luana

 • Gezuar ditelindjen luana♥♥♥♥♥♥♥

 • Nuk e di luana me plq po per muzik jo btw love you 🐥💕

 • Shume e kenge e bukur suksese luana je shume e mire 👏👏👏👏

 • Urime suksese luana 👋👋👋👋👋

 • Luana ❤ je un jetoj ne nj ishull greqis po srz sa t doli kenga kam par makin q kalon me kt keng muzika ne maj je 1 kengetare i like you

 • Happy birthday Luana 😚😚😚😙😙kalofsh sa me bukur sot e pergjithmon

 • Suksese luana si ne muzik dhe ne prezantim 🥰🥰

 • Edhe 100 👑👑👑 dhe urime per kengen

 • bukuroshe

 • Auguri edhe 💯❤️ Ti amo 🙋

 • Edhe 100!!!Urimet e mia! 😊😊😊

 • E lezetshme