Klajdi & Bruno - Oj Lulije

Pubblicato il 9 ott 2019
ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Shpresojmë të na ndihmoni për të realizuar videon e kësaj kënge :) Filmoni veten tuaj kudo ju mendoni dhe na i dërgoni në instagramet tona personale
Ju duam , Klajdi & Bruno :)
instagram.com/klajdiharuni/?hl=en
instagram.com/iambrunooooo

Commenti

 • 2020😚😂😍😍16/3

 • 😍😍😍😍😍😗😗😗😘😍

 • ❤❤❤❤❤😓

 • Klajdi hruni je me i miri je kengetari im i preferuar aris 7 vjec

 • hahahahahahaha

 • في عرب هون الغنية كتير حلو

 • it-tvs.com/tv/video-QZBX3PRVyjI.html Bitte Teilen

 • Bruno ma I miri

 • oj lulije oj lulije pellumbi i bardhe a te tha nana udha e mbare vaj vaj vaj vaj a te th nana udha embar vaj vaj vaj vaj udha e mabar udha e mbare nana me ka than lot per faqe ja kom lan vaj vaj vajj vaj lot per faqe ja kom lan vaj vaj vja vja oj lulije oj lulije pllumbi i verdhe kejt tu nana tka percjelle vaj vaj vaj vaj kejt tu nana tka percjelle vaj vaj vaj vaj mka percjell te bragu i shpis tu i fshi lot ti fshi shami vaj vaj vja vaj tu i fshi lot ti fshi shami vaj vaj vaj vaj❤❤❤

 • Edhe un ket mendim do kisha marr bravooooo🤗🤗🤗

 • Sa Bukur Si locka Keni ba si rushing

 • hajde hajde jasha

 • Super keng Zani i Brunos është fantastik 😍😍😍😍❤❤❤

 • bravo klajdi

 • Oj lulije, oj lulije, Pllumbi bardh, A tha nana udhaembar Vaj vaj vaj vaj A tha nana udhaembar Vaj vaj vaj vaj Udhaembar, udhaembar Nana mka than, Lot per faqe ja kam lan Vaj vaj vaj vaj Lot per faqe ja kam lan Vaj vaj vaj vaj Oj lulije, oj lulije Pllumb i verdh Dej ku nana tka percjell Vaj vaj vaj vaj Dej ku nana tka percjell Vaj vaj vaj vaj Mka percjell mka percjell Te pragu i shpis Tuj fshi lot me cep t'shamis Vaj vaj vaj vaj Tuj fshi lot me cep t'shamis Vaj vaj vaj vaj

 • Hecky me i forti

 • Kush ben like hala pa e shikuar ishalla i plotesohen te gjitha deshirat

 • Realesni ket kajngen n Spotify!!!

 • Cmmmfdnmhe has been 2

 • Hyr tek chanelli im dhe be like dhe subcribe

 • Nxirre kengen e plote mezi po presim E keni kall❤❤🤝🏻🤝🏻 💜

 • 😂🤣😭🧖🧖🧖

 • Per cdo like shtohet nje (oj lulje) 1."oj lulije" 2 "oj lulije" 3 "oj lulije" 4 "oj lulije" 5 "oj lulije" 6 "oj lulije" 7 "oj lulije" 8 "oj lulije" 9 "oj lulije" 10 "oj lulije" 11 "oj lulije" 12 "oj lulije" 13 "oj lulije" 14 "oj lulije" 15 "oj lulije" 16 "oj lulije" 17 "oj lulije" 18 "oj lulije" 19 "oj lulije"

 • Ho England fan here uni um shiptar

 • ❤️

 • O shummm bukur e keni kendu po edhe muzika prefekte eshte

 • Shum e bukur por e dua te gjith ket kenge .

 • Klajdi+Bruno=👏👍❤😍

 • 👏👏

 • 😍🙌❤

 • Albanians do it better 🇦🇱

 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱😍😍

 • Bravo cunaa 🔥🔥

 • Wow

 • 🤗😅

 • Aaa ju ka than juve nana Udha mar ? 🤣🤔

 • Shum mir like kush menon qeshtu

 • Shume bukur!!!Suksese 👏👏👍👍👍😄😄

 • Amazon Music? Flm 😂

 • Random comment

 • Hahah lol kjo nuk quhet muzik 1:36 minuta

 • keta dy tipat kurr as si kom kqyr as si kom ngu, ama me kete veper ju konsideroj artista. bravo djema, shume shume shume veper e mire. ni like teper te madh :D

 • 👏👏👏👏👏

 • Keng shum shum e bukur Sikur te ishte me gjat

 • Like nese mendoni qe esht superr kong 🔥🔥😍💥

 • Ne ballkanasit vdesim per keto kenge i kemi ne gjak 😍😍

  • Jo ballkanas kto jan keng shqiptare se te tjeret na vjedhin traditat seshte problemi jon ska ballkan motra gjith jan shqiptar ilirian pastaj te ndar ne copa te sllavizuar greqizuar per ate i plq kto keng se u theret nga gjaku i te parve.

 • Kanga ma e mirë

 • 😰😰😰😰😰😰

 • Bravo klajdi Bruno 👏👏👏❤️❤️

 • Oj nanen sun pe nali ma trupin as alltin kalle kalleeeeeeeeeeee

 • Unë e dua shumë ketë këngë

 • me ka ngel gishti ne replay ca ti bej?

 • sa i mira shum quma rak

 • I like this song so much!

 • Klajdi je i preferuar respekte bashk me brunon però nxireni te plote kengen esht nje hit bravi jeni te mrekullushem shpresoj te vini ne Riccione 😉

 • ♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 • A vetem mu mduket sikur thot tu ju q* ropt ne cep tshamis 😅😅😅

 • Perrlll more perrlllll

 • Tu fshi lot me cep tshamis 😉

 • Kush eshte me I mir si mendoni ju 😍KLAJDI apo BRUNO🙂

  • Tayna & Sicko - like Klajdi & Bruno - koment