Kida - Malli

Pubblicato il 9 nov 2019
Stream or Download „MALLI“ by KIDA here 🎧 avd-digital.lnk.to/Malli
Produced by Pint
Music by K-Master, Strike Beatz
Lyrics by Lyrical Son, Erno, Kida
Guitar Played by Ahmet Nazifi
Mix and Master by Johan Bejerholm
Video by Sekuence
Directed by Alban Selimaj
Cinematographer Adonis Krasniqi
Published by AVD Digital

Hair: Ermira Nebihu
Makeup: Vesa Gashi
Styling: Diana Qerimi
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
KIDA on Instagram: instagram.com/kida
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
℗ & © AVD Digital & KIDA. All Rights Reserved.

Commenti

 • Super si gjithmone 😍😍😍

 • te duam shum

 • te duamm

 • kida

 • Kid

 • I love this song ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Innamorata di questa ragazza e della sua voce 😍 spero di visitare l'Albania

 • Altro che capo plaza .. sfera ecc.. le canzoni albanesi al top cazz

 • A e dini pse ket kong e ka qit Kida sepa eshte ndar prej Capital T si

 • Suksese loqk jet shpirt zemer syn etj ❤️💙🌹♥️💋💋💋💎

 • Plis kang me capital t

 • Te dua kengen

 • Per mua edhe kenga edhe kida jane tbukura

 • 👑

 • KIDA LIKE COMENT MELINDA TE LUMT 💞💞👑

 • Mos ja tregoni qet klip turqve se po kapen si miza nm*t Cök güzel cök güzel

 • Shum

 • Kidators :v

 • Like Kida Coment Lorenda kush e ka ngu qet kang like 😍😍

 • kida like

 • Üffff loqk

 • bravo lajk

 • Lyrics Ka me t marr malli(ajj) Ka met marr malli mem pa Ka me t marr malli (ajj) Ka met marr malli mem pa Like nqs je duke kerkuar teksin e muzikes😂

  • Kidaaaaaa 💖❤💖❤

 • A ka munsi me bo subscribe kids show 🙏🏼🙏🏼

 • Je ma e mira

 • A nuk mendoni se ne nje muzik duhet te kete zë te magjishem,videoklip te thjesht,dhe kengetar te afte qe din te krijoin muzik Ja vlen e them me plot gojë por nuk ja vlen te jet me lek makina varese Nuk edi tregoni se jini kengetar te mire dhe qe ja vlenni per tu berë tifo Me pelqen kida ❤no bad

 • ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  • Albanian Selena Gomez? No Kida better ⭐

 • Kush jaka inatin i vin dislike a kush edon net vije like

  • Kush e don KIDEN❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • T lumt😍😍🤩🤩

 • Po bukur po kalon

 • ❤️❤️💖

 • kida e nje nga kengetaret e mia qe me ke hyre ne zemer✌💖💖

 • 😙😙😙😙😙😙💖💖💖❤❤💖💖💖❤❤💖💖💖💖💖💖

 • Bravo kidaaaa

 • Kida : Like Tuna : Koment

 • Kida : Like Tuna : Koment

 • Kush jaka inatin i vin dislike a kush edon net vije like

 • Love you kida ❤💋

 • Kidaaaaaa 💖❤💖❤

 • Derr seksit Je