Free Mc's - Kafexhiu (Official Video 4K)

Pubblicato il 8 nov 2019
Facebook: facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: instagram.com/arkivashqip/
Muzika: Gentjan Llanaj
Teksti: Romir Llanaj
Orkestroi: Bledi Telha
Video: Cinefocus GT
Available on:
iTunes: music.apple.com/us/album/kafexhiu-single/1488476374
Spotify: open.spotify.com/album/5KshvUWZ5qDdSSed8TUJyf
Deezer: www.deezer.com/en/album/119646422

Commenti

 • A mos i pelqen ndonje tjeter djal... 😍❀❀ jeni mat miret ju ...

 • Urime! Kenge shume e bukur.Pershendetje nga Dejvi.

 • U

 • H

 • U

 • Huh gt

 • Kafegjiu

 • Super fierak jeni

 • Pupupu ca kenge e bukur

 • Jeni me te miret sukses

 • VllezΓ«r shum bukur kshu ju pafsha ju lumt goja

 • Na kenaqet cunaπŸ˜™πŸ˜™

 • ma bej nje kafe more kafexhi ma bej nje kafe dhe nje gote raki o te banaku do ulem tani.Super kenge

 • Kenget tuaja jan anti stres πŸ‘πŸ‘πŸ‘

 • te.pa.pare.bravo.cuna

 • πŸ‘πŸ‘πŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘Œ

 • Kur u ktheva ne shqiperi para ca vitesh u ndala ne lokal e kerkova kaffe macchiato pas pak me erdhen 2 kaffe 1 normale nje me qumesht πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚ ....ehhh kafexhiu πŸ€·β€β™€οΈπŸ™‹β€β™€οΈ

 • Te pa pareπŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‘πŸ‘πŸ‘

 • Shum e bukur kenga jan shum te mir suksese pacit gjith nje.

 • Pa lidhje fare kenge pa kuptim nuk me pelqen fare😲😱😲😲

 • Sa keng e bukur

 • kenga.ylle.bote.lart

 • Ylle te botes

 • Super kenge, te ben ta pish kafen e mecjesit gjith qef

 • ne minuten 1:00 ka dicka tjeter ne tabaka..pastaj ne min 1:02 3 gota ne tabaka ,,hahahaha cuna duhet te ishit me te kujdesshem ..urime

  • @Cinefocus GT Respekte ,edhe pse nje dicka e vogel ishte, jeni me te miret ne ate qe beni..Zoti ju bekofte

  • nardi hoxha me vend kritika tende dhe e pranojme si studio, nuk behej ndryshe per ta lidhur....megjithse kritike prape e pranojme duke ju falenderuar se na ndihmon..Urime edhe per Ju..

 • Super keng bravo cuna jeni me te miret πŸ‘πŸ‘πŸ‘

 • sh,e bukur kenga like kush e sheh komentin

 • Ska te ngopure me i ber like kenges dhe cunave .

 • Elenika dragudhja

 • nje sha πŸ‘

 • Bravo πŸ‘πŸ‘πŸ‘

 • Bravo

 • ❀❀❀❀❀❀❀

 • JU IUMT HENI GRUPI ME I MIRE YU IUMTE CUNA

 • Super hit i radhΓ«s πŸŽ¬πŸ˜ŽπŸ“ΈπŸ€—

 • Keshtu vazhdoni cuna😍

 • free mcs kafexhiu .......un them ska talent me te madh edhe presjen e kan ven ne vendin e duhur .......superrrrrrrrrrr

 • Bravo like pa e degjuar

 • Sjam I fundit as I pari qe kafen e pi te bari πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¦πŸ‡±β€οΈβ€οΈβ€οΈ e bukur bravo cuna

 • Si gjithmon shum e bukur kenga teksi super jeni super ju dua shum respekte πŸ‘πŸ‘ŒπŸ‘Œ