Flori Mumajesi - Thjesht te du

Pubblicato il 8 nov 2019
ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: music.onima.co/Thjeshttedu
Flori Mumajesi Thjesht te du
Kartolina e dasmes
Music: Flori Mumajesi
Lyrics: Flori Mumajesi & I.M
Mastered: N.M
Video: Vello
Connect with Flori Mumajesi:
web.facebook.com/florimumajesi
instagram.com/iamflorimumajesi/
Connect with Threedots:
www.threedots.al/
web.facebook.com/threedotsalbania/
#erzapetritkllokoqi #wedding #florimumajesi

Commenti

 • Dashuria eshte e vetemja rreze drite e cila shkelqen fort dhe ne nje dite me shiiiii โ™ฅ๏ธ

 • ๐Ÿ‘๐Ÿ‘โค

 • E c'fare eshte jeta pa dashurine?

 • ๐Ÿ˜ฒ๐Ÿ˜ฒ

 • Cdo fjale e kesaj kenge, i pershtatet plotesisht historis sone te dashurise... Jam me fat,qe kam perjetuar edhe vazhdoj kete dashuri. Kurse per ty biri mamit qe je ende ne barkun tim,dashuria Qenka ndjenja me e forte ne univers! Mezi te presim ๐Ÿคฐ๐Ÿป๐Ÿ‘ผ๐Ÿป๐Ÿ‘จโ€๐Ÿ‘ฉโ€๐Ÿ‘ฆ

 • ๐ŸŒŸ๐ŸŒŸ๐ŸŒŸ๐ŸŒŸ๐ŸŒŸ

 • Kur fjalet e dashurise shprehen me se qarti ne nje text muzike,,,, !!!๐Ÿ˜

 • E mrekullueshme Flori je kengetari me i mire ne bote per dashurine

 • โค๏ธโค๏ธโค๏ธ๐Ÿฅฐ๐Ÿฅฐ๐Ÿฅฐ shum bukur

 • Duke degjuar kengen e ka kuptimin brenda ne cdo fjal, je i papare bravooooo

 • like kush e degjon

 • ๐ŸงVery goot

 • Mรซ (daten "03:12")me doli dikush perpara qe me tha thjesht te dua,manhitse,e pabesueshme per mua sepse un se kisha par dot.Pastaj qe e takova nukam fjal tja tregoj qe si u ndjeva.Por un serish po dyshoj sepse un kam frige me shum se asnjehr me par.Serisht me tha te dua por kam frigg o njerzi kam frig sedi pse po kam aq shum saqe se kupton dot njeri do mundoohem mos kem frig๐Ÿ’‹โค

 • Edhe un e du me gjith shpir ti amo amore mio sei la mia vita il mio mondo tu sei tutto per me Sara๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜

 • โคโคโคโค๐Ÿ’๐Ÿ’๐Ÿ’๐Ÿ’–

 • Superr โคโคโค

 • o sa emocjon me sjell kjo keng .bravo flor mumajesi jei madh๐Ÿ™๐Ÿฝ๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘

  • Iโ€™m in love with this song ๐Ÿ˜๐Ÿ˜

 • Oh mo Flor me ban gjithmon x te qar me kenget e tua รจ doja dhe e du akoma ma shum sado qe ma theu zemeren ma beri copa copa ๐Ÿ˜ญ๐Ÿ˜ญ๐Ÿ˜ญ

  • Super cift โค๏ธโค๏ธsuper detikim ๐Ÿ‘‘super keng bravo ..

 • Woww qfar kรซnge, nuk resht sรซ dรซgjuari ๐Ÿ‘๐Ÿป๐Ÿ‘๐Ÿป๐Ÿ‘๐Ÿป Fjala Tรซ dua รซshtรซ magjike โšก๏ธโœจ๐Ÿ’ซ

 • Super kenge ๐ŸŽน๐ŸŽน๐ŸŽน๐Ÿฅฐ๐Ÿ’ฅ๐Ÿคฉ๐Ÿ˜˜

 • Normal qe nga ti priten te tilla perla๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘

 • Zeri yt Flori dallohet mes 1000zerash !thjesht unik! ๐Ÿฅฐ

  • Flori .. โ™ฅ๏ธ๐Ÿ‡จ๐Ÿ‡ญ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡จ๐Ÿ‡ญ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑโ™ฅ๏ธโ™ฅ๏ธโ™ฅ๏ธโ™ฅ๏ธโ™ฅ๏ธ๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜

 • kshyrne flamurin e rugoves๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘respekt per ket qift te ri!! u trashigofshi๐Ÿ˜›

 • ๐Ÿ‡ฒ๐Ÿ‡ฉโค๏ธflori e ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ

  • #prayforalbania GOD help Albania love from USA

 • Thjesht te du bravo te lumte Flori je yll i vertete

  • Sa bukur. Te dua. Te dua. Te dua dhe je gjithcka per mua.

 • Thjesht supeeeeerrr keng

 • Hiti i 2019 me i mire flori super zoti e bekoft nese mendoni si une

  • Like nese mendoni qi gjdo njeri duhet me perjetu dashurin๐Ÿ™๐Ÿป๐Ÿ™๐Ÿป๐Ÿ˜๐Ÿ˜

 • Super kenge !!!!

  • Artisi me I mir shqiptar ikoneโค

 • Super hit

  • Artisi me I mir shqiptar ikoneโค

 • Kur degjoj kete keng me vjen per te qar sepse ne vend te dashuris kisha ne mostro afer meje.๐Ÿ˜ช

  • Like nese mendoni qi gjdo njeri duhet me perjetu dashurin๐Ÿ™๐Ÿป๐Ÿ™๐Ÿป๐Ÿ˜๐Ÿ˜

 • Super hit

 • Super cift โค๏ธโค๏ธsuper detikim ๐Ÿ‘‘super keng bravo ..

 • Iโ€™m in love with this song ๐Ÿ˜๐Ÿ˜

 • Te du thjesht te duuuua..๐Ÿ˜๐Ÿ˜

  • @sotuur aeei esht vec nje pjes e refrenit per mua..ndersa per ty dicka krejt ndryshe

  • Ska me mir se sa te jesh i dashuruar te degjosh kete keng

 • Bellissima...falla in italiano

 • Dolcissime parole

  • sa bukur do shkonit ti dhe yll limani bashke me nje bashkepunim LIKE KUSH MENDON KESHTU

 • #prayforalbania GOD help Albania love from USA

  • Ska me mir se sa te jesh i dashuruar te degjosh kete keng

 • Flori .. โ™ฅ๏ธ๐Ÿ‡จ๐Ÿ‡ญ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡จ๐Ÿ‡ญ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑโ™ฅ๏ธโ™ฅ๏ธโ™ฅ๏ธโ™ฅ๏ธโ™ฅ๏ธ๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜

  • Sa bukur edhe e vertet vjen ni person ta ndryshon krejt jeten ๐Ÿ˜โค Bravo

 • super

 • Uio

  • pa mbarim Unรซ ty tรซ du, tรซ du Nuk kam fjalรซ unรซ ta them se sa shumรซ mรซ ke dhonรซ ti mu Tรซ du, thjesht tรซ du Nuk kam fjalรซ ta tregoj jetรซn time e ke ndryshu