Flori Mumajesi - Plas (Kenga Magjike 2018)

Pubblicato il 2 dic 2018
ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: fanlink.to/KangaMagjikePlas
Flori Mumajesi - Plas (Kenga Magjike 2018)
Music by Flori Mumajesi
Lyrics by Flori Mumajesi
Production by Threedots
Connect with Flori Mumajesi:
web.facebook.com/florimumajesi
instagram.com/iamflorimumajesi/
Connect with Threedots:
www.threedots.al/
web.facebook.com/threedotsalbania/
#flori #plas #kengamagjike #threedots #albania #shqiperia #kosova #mp3 #audio #master #production #sound #producer #singer #artist #talent #best #worldwide #fjale #youtube #content #plas

Commenti

 • Ende e ndègjoj kèngèn edhe tash nè 2020😍nuk ka kèng mète bukur

 • 👏👏👏👏👏

 • ❤❤💪

 • How cute. He sings as if he were about to cry. I really want to hug him

 • ❤️❤️❤️❤️

 • ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️💔💔💔💔💔💔💔😘😘😘😘😘😘😘🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🌹🌹🌹🌹🌹🌹👍👍

 • Kush eshte fans i zjarrte i florit like dhe nje bravo e madhe per florin 👌👌👌👏👏💕💕💖💖

 • ♡♥♡♥

 • ❤A&E&A❤ 28.02.1989❤ 27.01.1988💔

 • Po mo nje qe skerkon azgje meriton gjithçka dhe ç'me dhat racjon po harruat ka njerëz qe dalin mbi vete sepse këtë edukat kan mar dhe kan shpirt

 • E ke mirenjohjen time perjetesisht... Mesova une te ndjej njesoj si ti😍😍

 • like kush po e ndegjon ne vitin 2020 :p

 • Flori Mumajesi ❤❤💟🌟💎

 • 🤍

 • Traduzione italiana: Ti manca il mio respiro? Come mi manca il tuo? Mi sto ripetendo Ti manca la mia faccia Quanto mi manca la tua faccia? e mi sto ripetendo Non ci vedranno insieme. Non mi vedrai più La mia anima sa che sto esplodendo. Non mi vedrai più Non ci vedranno insieme. Non mi vedrai più La mia anima sa che sto esplodendo. Non mi vedrai più Mi sono ripetuto di nuovo Sto cercando qualcuno come te E anche se so che non c'è nessuno come te. Mi comporterò come se l'avessi dimenticato. Rotto le ginocchia, ho continuato a camminare. Mi sto ripetendo Non ci vedranno insieme. Non mi vedrai più La mia anima sa che sto esplodendo. Non mi vedrai più Non ci vedranno insieme. Non mi vedrai più La mia anima sa che sto esplodendo. Non mi vedrai più Hai la mia eterna gratitudine Ho imparato a sentirmi come te Ho vissuto, ho sentito l'amore dalla testa ai piedi. La mia anima è ghiaccio oggi Dal momento che non posso averti Non ci vedranno insieme. Non mi vedrai più La mia anima sa che sto esplodendo. Non mi vedrai più Non ci vedranno insieme. Non mi vedrai più La mia anima sa che sto esplodendo. Non mi vedrai più

  • Bellissima, complimenti. Potresti tradurre pure "S'ki me mpa" di Yll Limani?

 • 2020 Flor mumajesi 😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 • 2020

 • hajde sqiptar

 • Flori bravoo

 • Bravo be Flori 😔❤️

 • la ascolto da mesi ormai nonostante non ne capisca il significato ahah ma dalla sua voce traspare ogni emozione, si riesce a percepire quella nostalgia e quel velo di tristezza. 🤍 ne sono ossessionata!

  • non ci rivedremo mai piu, non ci rivedremo, la mia anima sta scopiendo. non ci rivedremo piu

  • Anch'io, non sono madre lingua albanese, ma questa canzone mi ossessiona!

 • Shume e bukur Bravooooooo eshte shume e bukur kenga, Kush e degjoni like 🎤🎧🌌👍💖💘💋☺

 • BRAVO FLORI ❤❤

 • Mashallah flori👌

 • FLORI MUMAJESI❤🌟🌟❤❤ Plas.... skena me u pa mo bashk..ja kushtoj jetes time burrit tim qe sesht me ne jeten time dhe me mungon qdo minut.... skena me u pa me bashk.Po e di qe ai me shikon nga lart. Po un jo.Qaj qaj me ket keng bravo bravo. Te duam nga Greqia...MUMAJESI.

 • Super je I madh Flori

 • Kur degjion ket keng te mushet shpirti gjith lumturi bravo flori je i madh 💜💜💜

 • Bravo flori love ❤❤❤❤❤❤❤💕💕💖💖

 • Cfar balade 👌👌bravoooo Floro

 • Loveeeee soo much his voice!!! Greetings from Poland ❤️

 • Flori apo Eneda ???

 • Kenga ime e preferuar

 • Je kengetari me i mire

 • Shume e bukur

 • mu me pelqen flori mumajesi plasni te gjith

 • Nuk kena me u pa me bashke 💔😥

 • Artist.E adhuroj kete këngën ashtu si gjithë këngët e Florit.

 • Kujt i pelqen kjo keng like mua po

 • śpiewa tak uczuciowo,że nie trzeba rozumieć o czym śpiewa 😘🥰😘uwielbiam jego głos 😘😘😘

 • Teksi📜 A te mungon ty fryma ime? Si me mungon mua fryma jote! Veten time e perseris A te mungon fytyra ime? Si me mungon mua fytyra jote! Dhe veten time e perseris Skena me u pa mo bashk! Nuk kena me u pa mo! Shpirti im e di po plas! Nuk kena me u pa moo Skena me u pa mo bashk nuk kena me u pa mo shpirti im e di po plas nuk kena me u pa mo E perserita prap veten time dike si ty un po kerkoja dhe pse e di nuk ka si ti. Dhe Beja kot sikur harroja keputur gjunjet ecja vazhdoja veten time e perseris ..... Skena me u pa mo bashk nuk kena me u pa mo shpirti im e di po plas nuk kena me u pa moo Skena me u pa mo bashk nuk kena me u pa mo shpirti im e di po plas nuk kena me u pa mo … E ke mirënjohjen ti ne perjesisht Mesova un te ndihej njësoj si ti Kam jetuar! Koke e kembe dashuruar!…ky shpirti sot se nuk te kendoj … NUK KENA ME U PA MO BASHK NUK KENA ME U PA MO SHPIRTI IM E DI PO PLAS NUK KENA ME U PA MO … Skena me u pa mo…"Bashk"nuk kena me u pa moo shpirti im e di po plas nuk kena me u pa mo. 👇❤️✨

 • Je me I miri suksese 😍😍😍

 • Shume shume bukur. bravo

 • Skena me u pa mo bashke 😢😢😢😢😢

 • 2019

 • Eneida Tarifa fiton këngën magjike 2019 une dëgjoj prapë Flori Mumajesin- Plas

 • bravo Flori

 • Bujanahamataj1978

 • great flori grat 10 stars all green

 • Te shohim se kush do fitoje kengen me te mir t ktij vitit pasi te 2019 e fitoi Flori

 • Very nice

 • 😍😍😍😍😍

 • Super kenge

 • kenga magjike 2020😪❤

 • 😞😔😪bash jo

 • 😭😭😭😭😭😭😭thjesht vuaj me shum kur degjoj ket keng😭😭😭😭

 • Super hit like kush mendon si une

 • Such a beautiful and emotional song and interpretation. Greetings from Serbia!

 • Cha zeri bre Flori ma rrenqethe mishin

 • Omg oh qfar këngë 😍😍😍

 • Kjo kenge ka shum talent bravoo flori