Episodi i plotë: Shiko kush LUAN 3, 16 Nëntor 2019, Entertainment Show

Pubblicato il 16 nov 2019
Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca
Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja
Të ftuar: Ronela Hajati, Don Phenom, Blerona Zeqiri, Teuta Selimi, Ermal Fejzullahu, Sergio
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on IT-tvs Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#ShikokushLuan #LuanaVjollca #TopChannel

Commenti

 • TË DUA LUANA JE MA E MIRA 😍😍😗😎

 • Serxho e ka prishur fare kete emision. Emisioni me i bukur gjer tani por ky Serxho shume kot.

 • Qa trupi ka kjo ronela hajati 😌💓

 • Sa idiottt ky rezi aman na e shpifi per zotin,, hiqeniii sa me shpejt se vetm pri ktij nuk e shoh dot kte emisjon 😒😒😒😝😝😝😝👹

 • #shikokushluan

 • Ky serxhio na cau trapin tu fol si filozof Ik o vlla se je si gey

 • Emisioni im i parapelqyer

 • bravo

 • Rita Beebe dua ava

 • Nice

 • teuta selimi osht deformuaar ne fityr me operacionet

 • Ronela e papar, bishhh 😍🧡🧡

 • Ky rezi me ben per te vjelle

 • Luana une jam nje fanca jote

 • Qe kur jane lidhur me kosovaret kto dy motrat „“““ vetem kosovare ftojne ne studio - ska lidhje me rracizem por eshte reale qe ne i kemi ndihmuar shume kosovaret por shikoni si na shfrytezojne kur na marin ne pune ne gjermani ose vende tjera perfitojne se u bene me letra per shkak luftes

 • Nata me e bukur❤❤😍😍

 • sa qenka dhendosh Ronela🤔

 • @Ronela Hajati ne cdo emision te kan pyetur per Zerken dhe tani qe moren pergjigjen jam kurjoze te di cfar do te pyesin nese te ftojn ne sozonin tjeter se 3 vjet rrjesht per ate tkan pyt . Te lutem nese te ftojn pranoje...

 • Ju duam te dua luana

 • Ska sikur shiko kush luan

 • Luana duket si mesuese 😛 pusho ti, ulu ti , mos flisni , mbajm qetesi 😁 Ju dua forte 🤗❤️

 • Ahahhah ste punon portokalli 😂😂

 • Teuata selimi si kengetare super,,,por aty e paskan mar me te fort,,si kukull jo ai njeri

 • Respekt per ermalin dhe per fifin jan super un kam shum resoekt per fifin dhe per ermalin 🤗

 • Don Phenom me i miri me i sinqerti👏👏

 • Aka sfide paintball nese po n cilen min se po pritoj me kshyr

 • Cesht kjo veshje e sajuar o luana

 • WOW!!! 2h show? 10 minuta dhe kriza e migrenes fillon. Te pakten ka 500K shikues dhe 4k komentues. Bravo artisti. Kapelen prezantueses. Me kritiku dhe denigru eshte fare e lehte pranej le te rrime deri ketu,tek komplimenti edhe pse s'eshte objektiv. O daku ki kujdes se bie tek uturaku plako kujdes se spirra te vjen me pako Moj motra kujdes se midhjia te ka dal si sofra O mamushe rrofsh qe breket na i mushe 2h torture per nje palo kulture... Or daku sa te ngjaka Spartaku Moj Luana sa te freskon xhiro tek lanaaa...! Je t'embrasse très fort ma belle. de loin je te roule une pelle. Bisous ma chérie. je t'adore beauté! ;) :)

 • Sapo kuptuam qe ky Rezi merr rroge 200000 leke te reja, qe i bie 1627€ ne muaj. 🤔 Kurse un si bej dot kaq ndjekes ne kanalin tim. 😔😥

 • Mos e ftoni me Sergion se qenka cop m"ti me dy sy..... 🤷‍♀️🤦‍♀️

 • Mazi SE shkijet jeni BA

 • Ky serxho harron qe esht jevg bullgaria hurm far zez ben sikur ka ngrit flamurin peder mashkull !

 • Ermali shum llegend valla Rrezi mo dijet ska fjal per to artist djali ❤

 • Ronela je yll

 • like nese mendoni se Sergio eshte mendjemadh

 • Luana je nje yll i papare

 • waaa o Sergio ose Serxho po hiqi pak ato syzeeeeeeetttt se na cave traaaaaapiiiiiiinnnn

 • Lidheni njecik kete rezin se na i mori mend ..dhe ta mbylli gojen se na cmendi

 • .....suksese !!!!!

 • Hiqi duret nga aty thot don phenom 🤣🤣🤣🤣