Episodi i plotë: Shiko kush LUAN 3, 11 Janar 2020, Entertainment Show

Pubblicato il 12 gen 2020
Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca
Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja
Të ftuar: Ghetto Geasy, Majk, Enca, Ermal Mamaqi, Marjana Kondi, Bruno Shllaku, Arjola Demiri, Irgen Çela.
Këngëtare: Fifi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on IT-tvs Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#ShikoKushLuan #LuanaVjollca #TopChannel

Commenti

 • 👏👏👏🇦🇱

 • Kush ësht me skoadren e kuqe like

 • rezi super idjot karagjozlleku e ka dhe nje kufi Flori je super

 • Ky resarti nuk durohet fare. Ben si skapament i prishur

 • O sa do te me mongon Luana ne shiko kush luan

 • A bethen na hongshi

 • A i paski be fjala se knojn mire se skandal knojn

 • www.gofundme.com/f/x8kjx-for-a-new-kidney?+share-sheet please help us 🙏

 • Fifi shum e bajatshme omg

 • Butrint Imeri eshte nje djale mendjemadh,tekanjoz kushedi ca I duket vetja I rrofte bukuria atij 🤢🤢🤢🤮

 • Rezi the best

 • Ky Rezi qe ngeli duke e quajtur Xhoden xhuxh gjithe kohen ma shpifi😡

 • Aman Luana te lutem ne sezonin te ri mos e mer Rezin. Edht tu e tepru veten aj po fol sun po e shijom programin 🙏

 • Bravo geti dhe majk. Super performance. 👏👏👏

  • Luana mos hap emisjon te ri te lutem se eshte nje emisjon i mrekullueshem

 • Ooo enca sa te qeshur te bukur ke.. Ta haj zemren

 • 1:17:46 O ermal a edhe emisionin shiko kush luan e paske paguar per tet ber reklame 🤘🤘🤘🤘🤘

  • Super Aktor/E 👏 😂😂👸👸🤴🤴

 • LORD JESUS (ADONAI) IS ONLY WAY TO HEAVEN 🙏 READ BIBLE !

 • vjollca luana i m your big fan from india

 • Sa keq qe është emiioni i fundit

 • luana ti je nje yll per bes 🤪💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎

 • Meqe butrinti qenka adoleshent i pa rritur dhe acarues nervash Pse e late me e dhan ne fund fare? Apo per te rritur audiencen Sepse nje nji emision ku asht i ftum trinti te gjithe e presin me pa durim dhe audienca eshte full Gjitheashtu edhe klikimet ne you tube Me mire here tjera flisni me me kujdes dhe kur gaboni rregullojeni para se te jepet transmetimi ne tv

  • @ʕʘ̅͜ʘ̅ʔ te deshiroj fatë ne jete kalo bukur

  • @be yourself epo nk ti jep zoti te gjitha 😂 Une mendoj qe nga qe nk eshte rritur ne shqiperi e ka shum te veshtire te flasi shqip plus qe te gjithe kosovaret e flasin shqipen me ndryshe se ne Kushtu qe ne pastaj fillojm edhe i paragjykojm pastaj butrinti nk eshte aq skandal ne te folur dhe te menduar saqe nji femer te mos mundet me kalu jeten me te sic thua ti Kjo eshte shume qesharake 😂😂 Nje femer duhet te jete shume fatlume qe te kete perkrah nje njeri si butrinti Tjert le te flasin se kyt pun kan se edhe me i pas te tana te mirat e botes prapse prap njerzit flasin dhe vetem flasin

  • Butrinti Adoleshent hahahaha zemer shyqyr zoti qe ja ka fal bukurin e zerin se sa per tru e menquri zoti na ruajte aj edhe nese ne intervistat e radhes permbahet dhe fole ne menyre te drejt e dim qe eshte thjeshte nje aktrim perndryshe tipat si ai e kan te tille menyren e te menduarit dhe jete me te mund te bejn vetem ato vajza qe bukuria per to eshte gjithcka se mendojne qe jeten do ta kalojn duke shikuar njeri tjetrin ne fetyre pa folur fare .

 • Min 1:47:25 kam qesh shum me reagimin e luanes 😂😂

 • 100% pajtohem me Florin Butrinti si mundet me these Fifit dhe Agneses mos folni femna jan pak respekt, pastaj per Soni Malaj kur Ylli tha zgjedhe Sonin aj jo tka lan menje ajo e keqe ja honksh KAKEN Sonit ajo kur ka kendu ti ske dit cka eshte kenga ki respekt per femrat o idjot se shume tu ka rrit MORRI. Se di si munden me e dasht femnat kur aj ska respekt per femnat.

 • ne sezonin tjeter duhet te jen patjeter pjes Rezi ,Flori dhe pa dyshim llokumi Fifiiiii🥰🤩🤩🤩🤩❤🔥🔥🔥🔥

 • Enca me kalli me at fustan

 • Shum camera switches pa nevoj

 • Rezi dhe Flori njesha

 • Luana mos hap emisjon te ri te lutem se eshte nje emisjon i mrekullueshem

 • Super Aktor/E 👏 😂😂👸👸🤴🤴

 • Brava Luana !Sezonin e 4

 • Fifi je dashuria ime ❤❤❤❤❤ te dua pa mas marova e kam kenduar bashk me ty ❤❤❤💛💛💛

 • Skandal kenga .... o zot shum keq

 • Ghetto Geasy MMV

 • Mariana eshte ma e keqja e skenes

 • Kjo enca si Lop. 🤮🤮🤮

 • ☝️☝️

 • Vallaaa qikjo fifiii duhet me dit mi majt venin e vet , shumm po munohet mu dok kishe une pa komplekse e po ja tepron me gjeste palidhje se spi ka hije hiq, shum pa rrespekt👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻

 • Luana te lutem mos e merr me rezin se Na cmend

  • Ca Milli pi o rez se te paska kap me te folur o kokaina

 • A very powerful video

 • bo sa e keqe kjo enca 🤦🏻‍♂️

  • L S lop ... pordhace femer e shpifur papik projekti .

  • alalalal alealeale Pse ?

  • Po te lumt nuk e Kam dog se ështe kaqe e shentuar

 • O zot kjo Luana si tollumbac i fryer esht ber do shpohet ndoj dit e do shfryhet te ftuarit shum te mir 😍😍

 • LORD JESUS (ADONAI) IS ONLY WAY TO HEAVEN 🙏 READ BIBLE !

 • Gati te plasi kjo Enca si antilop deti eshte😂

 • Te lutem kapitenet mos te ndorren

 • Nqse ju ka acaruar kaq shum butrinti pse e keni ftuar dy here??gjithkush ka mendimin e tij po ai po qe esht nje yll

 • Je si yll oj luan

 • Luana je shum simpatike Po mos e prish veten me ato mbathjet me mbushje se krejt dallohen kur kthehesh ne an. Rri natyrale mi goc se je si kukull edhe pa mbathjet e mbushura, e ke trupin si miss mos u mundo ti kopjosh kardashians.

 • Ju lutem dhe nje sezon te 4 sepse nuk ngopem duke ju par jeni shum gazmor .

 • pse butrinti shum imir

 • 😍

 • Edhe sezonin tjter kta tre merri tlutem

 • 1:43:48 Turp t'i vij luanes dhe Ermalit apo dhe te gjith qe qeshen aty mos te them per ato balerina qe vdesin për Butrinti Luana e dashur kur e fton dike me aq Fam me emisioni mos e injoro ne ate menyr sepse ai emision esht gati 1M views ne IT-tvs dhe fal ndjeksve dhe fames qe kishte Butrinti Gjiko se per kto tjr ... Nk e shikon kush Hallin e Florit me Butrint e di pse ka reagu ashtu po nk po e them 😊 Ermal bravo te qofsh vlla se super lek ke perfitu vec nga portalet duket permend emrin "Butrint Imeri" Ato qe qesh ne publik nk e dinin njer kush ishte Butrint pasi shumica jan pleq aty 😉ok Kaq kisha kujt nk i plq te komentoj😊🤗

  • @ʕʘ̅͜ʘ̅ʔ shume suksese butrinatorsve

  • @be yourself pastaj butrintin e pelqejn te gjithe sidomos moshataret e tij rinija e sotme eshte me shum fat qe po degjon kenget dhe zerin e tij te mrekullueshem

  • @be yourself omg Me ate qe thua ti i bie qe butrinti eshte njeri me te meta larg qofte 😂😂 A thu se mesoj dje me fol

  • @be yourself nga e din ti qe ajo esht story i verter Menaxheri i Butrintit tha qe esht kriju vec per show *😉 Por ju nk kpt 🤗🤷

 • Si bente Arjola te loja me Encen sikur nuk e shikonte fare. Enca mundohej te ishte modeste dhe ta komplimentonte edhe Arjolen kurse ajo nuk e perfshinte fare. “1 MISS, 1 MISS, 1 MISS!!”🤦‍♀️

 • Ca Milli pi o rez se te paska kap me te folur o kokaina

 • 😂😂😂😂😂😂😂

 • Rezi e ka qef kngen hajde luj oj qyqe

 • Ju lumt ju jeni chaneli im I preferuar dh florin e njeh nga portokallia ju dua

 • JE E MREKULLUESHME LUANA VJOLLCA

 • 2:16:48 Luana : nuk e di kush mka puth 😂😂😂😂😍

 • Ne te ardhmen do të doja te behesha si Luana Vjollca. Moderatore me te mirë nuk ka 😂🤣