Eneda Tarifa - Nuk te Harroj

Pubblicato il 6 giu 2009
Eneda Tarifa - Nuk te Harroj

Commenti

 • Një nga këngëtaret më të mira. Të lumtë!

 • 10.1.2019

 • Se paske patur per vete kete keng..........ti harrove cdo gje

 • Keng qe te knaq kur e ndegjon

 • Shumee bukur bravoo Eneda 6 -05 -2017

 • Bravo Eneda shume keng e bukur ❤💋

 • Ndodh ne jet qe papritur nje njeri te behet kaq i shtrejt dhe portreti i tij i qilter ne qdo hap te ndjek nga do dit e net Jo jo un kurr se harroj me shikimet qe me fali dhe qdo fjal te ngroht syt e qeshur ta tij djali qe mes jush nga zemra vjen e me uron Shpesh e kerkoj neper rruget e atdheut me kenge shkoj nuk e di se qme rrebeu dhe kerkoj qe kenga ime tvazhdon refren ta ket pergjimon neper rruge e atdheut me kenge shkoj nuk e di se qme rrebeu dhe kerkoj qe kenga ime te jetoj Dhe pra tani mes jush po shikoj ne mija njerez syt e tij un ti dalloj dhe vjen ai nje fjal do me thot kjo kenga jon refren do mbetet pergjithmon....nuk t harroj ❤️❤️❤️

 • 2014

 • Irma dhe Eranda Libohova..

 • shume e bukuuuuuuuuuuuuuuuuuur

 • shum shum e bukur

 • Irma dhe Eranda libohova para 10-15 vjetesh

 • syte e qeshur te atij djali ^_^

 • Irma dhe Eranda Libohova...

 • refren ta ketë përgjithmonë nëpër udhët e atdheut me këngë shkoj nuk e di se ç’më rrëmbeu dhe kërkoj që kënga ime të jetojë. Dhe pra tani mes jush po e shikoj në mijëra njerëz sytë e tij unë di t’i dalloj dhe vjen ai një fjalë po më thotë kjo kënga jonë refren do mbetet përgjithmonë.

 • refren ta ketë përgjithmonë nëpër udhët e atdheut me këngë shkoj nuk e di se ç’më rrëmbeu dhe kërkoj që kënga ime të jetojë. Dhe pra tani mes jush po e shikoj në mijëra njerëz sytë e tij unë di t’i dalloj dhe vjen ai një fjalë po më thotë kjo kënga jonë refren do mbetet përgjithmonë.

 • Ndodh në jetë që papritur një njëri të bëhet kaq i shtrenjtë dhe portreti i tij i çiltër në çdo hap të ndjekë ngado në ditë e net. Jo, jo unë kurrë s’e harroj me shikimet që më fali, me çdo fjalë të ngrohtë sytë e qeshur të atij djali që mes jush, nga zemra vjen e më uron. Shpesh e kërkoj nëpër udhët e atdheut me këngë shkoj nuk e di se ç’më rrëmbeu dhe kërkoj që kënga ime në çdo notë

 • ENEDA;NUK MUND TE NGUPEM ME KETE KENGE ;E DEGJOJ E E DHEGJOJ DHE PRAP E DEGJOJ ........... DHE PRAP E DHEGJOJ :-))))))))))) FALEMINDERIT PER KETE KENGE

 • po pse nuk mund ti gjej karaoke keto kenget????

 • e papar eneda e papare kenga

 • e pazevendesueshme eneda bravo...

 • Joo mir po fort mir diiqka teper :)