Elinel - Sa jena tri

Pubblicato il 24 gen 2018
smarturl.it/ONIMA
Connect with Elinel:
facebook.com/officialelinel
it-tvs.com/username-officialelinel
twitter.com/officialelinel
www.google.com/+officialelinel
www.soundcloud.com/officialelinel

Commenti

 • Tqifsha gent fatalin

 • Eminemi shqiptar

 • Valla GENT FATALI ta paska ftof Ani ti a ka mundsi me qit me naj dat tjt . E di qe ki investu shum n at projekt hahahahahahaha qfar pytje s ki drejt me ja ba Kta kerkujna a nese ja ki inati qe ai ka mrri ma shum ai osht problemi yt jo I gent it ❤️❤️ se s munesh me ba kurgjo vet 😂😂😂😂👊

 • Valla po mdhemb shpirti kur e nin kit kong

 • se mbase se beni dot lidhjen it-tvs.com/tv/video-JNYOVEXJBBM.html

  • Bim Bimma - Zani i Skamjes = Sample Elita 5 - Faleminderit Mc Kresha ft.Lyrical Son & Don Arbas - Albanian Girl ,2Pac-Letter to my unborn child =Sample Michael Jackson - Liberian Girl Mc Kresha ft.Lyrical Son-Hip-Hop =Sample Mak-Dashuri e Humbur. 2Pac-Hit em up =Sample Dennis Edwards - Don't Look Any Further ft. Siedah Garrett etj etj 2Pac asnjeher nuk e ka Sample Buena Vista Social Club - Chan Chan!! "Remake" eshte me Ri Komponu kengen e tere. Ktu vetem eshte perdore nje Sample si te gjithe Artistat ne Historin e muziken qe kane perodre Sample.

  • Black Fox vllai spo them se sekzistojne remake a ku ta di une ca i quan ti, po te maresh nje kenge te 2pac dhe ta besh ti nje kenge me melodine dhe muziken e tije, e ta shesesh si simple !!!! Kjo ska lidhje me muziken e ndershme. Ja ke nigju MC kreshes apo Festimit ndonje kenge te tille me ksi simple ? Ma trego e terhiqem

  • E kan "Sample" muziken. Mso niher per Kulturen e Hip-Hop-it e tani komento palidhje. FAIL. Elinel njoni prej reperave ma te mire ne Shqiptari. Unikkatil , Elinel, MC Kresha nivel nveti jon. Tjert veq pjesemarres.

 • it-tvs.com/tv/video-mjQrmo37HEs.html

 • respekte nga durresi

 • SA JENA TRI QOJNA FERRKA ME POLICI !! ELINEL

 • Back ntalent

 • 1:33

 • Kjo muzik o kejt qeter level

 • #SAJENATRI

 • 54 pleq e kan bo disslike

 • Sa palidhje reper

 • Respect per femnat edhe paret💰💰🎶👠

 • Hahahaha kush jon kta fmi hahahaha

 • Super

 • U kthy Elli ✊️

 • Mos helbet e ki ti Vlla Cyaniden Jetmirin?A nashta mos tka aj ty vlla? Hahah ju du shom juve MC ma tmdhaj Shqiptar HALLAL JU KOFT!

 • ❤❤❤

 • na qmende edhe pse me realitet po bashkpunojm me sy pi shohmi fjalt e tua Respekt!

 • Gent Fatali-Sa jena T'ri 24 january Elinel- Sa jena tri 24 january dita e t'rive 24 janari

 • Per ata qe dojn me dit Sample e ciles kong osht: Buena Vista Social Club - Chan Chan it-tvs.com/tv/video-KODWcrncnUU.html Bravo ELI!

 • Bash kong e qeeelluar hahah real

 • Elinel ft JCole dream collab 😍😍😍😍😍😍😍

 • sa jena tri

 • Krejt gishtat e mesit naaaaalt sa jena t’riiii

 • edhe kur tplakum e ngojm kit melodi

 • ELLI I QART

 • Elinel kubanezi social club

 • Ellii big man

 • U kthy Gjentellmani i Repit! #ELINEM ELINEL

 • Tamon puna , sa jena tri mos me ni ket melodi me jetu n'rini me plot energji nejse edhe pak bari me pi , ma per sen skisha ni veq kisha prit mu ba vitë i ri qe edhe birra me pi . 1SH je Elinel muziken qe e bonn e ki tnxeht hell 😈😈👌👐

 • Shkoll je pasha nonen

 • Si ka mundi 2 keng me ket titull edhe sa jan postu te dyja njera nga gent fatali

 • Tulifar klloshari po merr viewsa pa as 1% talent qr e Elineli spo ka perkrahje?????????????

 • SA JENA TRIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!

 • Keshtu vazhdo ke 1 ze dhe stil shum unik 🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • MET VERTET LEGJEND

 • Gjynah qe sje tu bo muzik turli far klinci po i thojn vetit estrad 🖕🏾🖕🏾

 • Qia motren kur asht gjikoja, buta e moziku ma tfamshem se ky. RIP atyne qe nigjojn muzik te dobt. Do rriten 1 dit

 • #KingELLII

 • Bravo bre...#ELINEL

 • Elinel sa jena tri

 • tu lu qoke nbuena vista social club, e ke kall njerii

 • 🤪🙏🏻

 • 👑💪👌

 • E ki 💩

 • Pse sja ke qit spotin u duft me qit hoodin pakk

 • 🤙

 • Litt

 • Bravo Elinel

 • Real Shit! 🔥

 • Elineel

 • Maaan

 • pa e ngu hiq Disslike 👎

  • clirim krasniqi o hejter i karit

 • E L L I

 • - Elinel, Prap je kthy si aii moqmi 30%, Tka hije Po Prap Kur tbohesh si muzikat Tjera , Si DRAM, e naten von, Bullet at her je 100% i moqmi, prap se prap je nishi, Respekt SHQIPE.

 • kingg

 • Bash koqet mi hanksh

  • Valon Gashi uu kejt ti qifsha npidh

  • Qysh me kontaktu o jaran Se deri sa nuk e varmi 1 njeri si ti n qytet Ka me na u qi tezja me shkronja perdit.. papak mledhe gojen se ti derdhin trut njerzit

  • Valon Gashi kur tjesh i gatshum me mi jap tezet veq shkruj qitu un e shoh edhe e lajm naj takim, un vi prej malisheves haver nr nuk tjap as rrjetet sociale qe ta merr menja me i pru tezet veq shkruj qitu takuhum kut dush edhe ti qi

  • Ju dy qe po shani a po mi jepni numrat a naj fb tjau bi tezet me mi qi

  • Ropt ti qifsha baju prej ktushit