ELINEL - Dashni

Pubblicato il 9 ott 2013
DASHNI
ALBUM O
Rec/Mix/Master: REAL SOUND STUDIO
Music:Balco sampled from leezy & loni(Gorealer)
facebook.com/officialelinel
it-tvs.com/username-officialelinel
twitter.com/officialelinel

S'osht e lehtë me t'thanë lamtumirë
tu e ditë që veq me ty unë po nihna mirë HAH
kalun shum vjet e sot u bo boll ma
shoqnia jem me ty nuk o nër kontroll ma
S'o që s'kena pas kohë t'mira me dill
po prind e mi kurr s'kishin aprovu ni dashni tillë
arsya pse vuj, arsya pse shkruj
boll mirë e din që luj kur t'shoh n'dorë tjetërkuj se
Jena kon bashk dyt si t'pandashem
jena nda kom prit ntakim e ardhshem mu pa
me tkallzu sa mke mungu
e mem kallzu n'qetsi sa djegesh per mu pffffff
po po get që s'jom i vetmi që djegesh per to
cilli do t'o i gatshëm ti shkon bon lojna epshësh me to
pe kom tshtir me fol qa ndjej
me qu n'fund qa nisa ishalla forca gjej
DASHNI JOM KA FOLI PËR ME M'NI
SE KTA JON LOT E MI EDHE E DI QË
LAKMI S'JOM KA NI QË SKA UN DHE TI
PO DHEMBSHUNI PËR KTA T'RI QË I FLLIQE
Tash t'shoh qyshev me plot tjer
fillimi o' i omel po përfundimi i mjer
se n'kohë temën me ty gjdo princip kisha thy
e fjala lamtumirë po mi qet lot n'sy n'sy
besom me shpirt e thom shum jom merzitë
se s'ma ka kap truni që munët me ardh kjo ditë
farën për mu rrit me lot e kom ujitë
njerëz n'moshë që po mirrën me ty o për mu gërrditë
pasioni jem për ty ke tu m'kushtu mu jetën
jo që mo nuk tdu ty po ma shum jom ka du un vetën
se lypi iluzionin pe lypi veq t'vertetën
që ti s'ma dhe kurr sa ke mu kallzo t'vertetën
pres përgjigjie tu harru që ti nuk folë
veq pret momentin me prish n'men ato që t'puthë ty n'gojë
puthjët pi anës teme muj me t'thon ty harroj kurvë
kur te kryn me mu dije që me mu sun pajton kurrë
DASHNI JOM KA FOLI PËR ME M'NI
SE KTA JON LOT E MI EDHE E DI QË
LAKMI S'JOM KA NI QË SKA UN DHE TI
PO DHEMBSHUNI PËR KTA T'RI QË I FLLIQE

Commenti

 • DASHNII X BARI

 • 2020🔥🔥

 • shum mir je tu knu

 • Elinel LYRIC MASTER BABOO

 • (____|__________________()🔥

 • 2030 Hala tu e ngu ;)

 • Konga ma e mir najher per Elinel😊✨✨✨

 • 2019👑🖤

 • A vdek qekjo kang najher a? ASNIHER!! 😎

 • 16.03.2019, hala ngohet 🔥😍

 • 22/02/2019

 • e pavdekshme osht kjo muzik

 • Janar 2019 🚬

 • Kush e ngon hale 😂🚫

 • Hala hit 2019 Dashni

 • Tash a po fol per marijuan a per femer?

  • Per marijuanen vet teksti ta deshmon ty se o per marihuana jo per femna ,muzikt per femna ja kem lon fmive, peace !

 • 2019 Hala ngohet 💪💪☝️

 • 12/17/2018

 • 2018

 • 2024 hala ngohet

 • Like kush e ngon hala 20 Korrik 2018 :)

 • 2018

 • 2018 ?

 • Shqiptart hiq se kuptojn shka jan tu ngu edhe thojn per bari po knon jo per dhipa, veq se i ka pa komentet 😑

  • jo bossi veq konsumsust e dijn per qka e ka fjalen e so fjala per pidha ktu hiq po bash per bari o leooo a ki sy me pa n'sekondat e fundit lulja marijuanes, edhe ngo mir tekstin e dallon

 • 666K views 2018 hala ngohen kta reshta na qe e pim i kuptojm shum mire

 • 2018 ✌

 • 2018 hala knej tu i ngu kta rreshta

 • farën për mu rrit me lot e kom ujitë njerëz n'moshë që po mirrën me ty o për mu gërrditë pasioni jem për ty ke tu m'kushtu mu jetën jo që mo nuk tdu ty po ma shum jom ka du un vetën

 • Superrrr😢😢😢

 • 22/10/17

 • 14.04.2017

 • faren per mu rrit me lot e kom ujit .17/03/2017

 • kang kushtuar mariuanes😂😂😂😂Elinel King

 • 06,01,2017 replay replay ma thej

 • 1/6/2017

 • 30/11/2016

 • qe e ka lan drogen e ka ba

 • ............

 • # 1 elinel

 • 03/8/2016 Ala ngohet kjo Super kenge

 • ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █░░░░░░░░▀█▄▀▄▀██████░▀█▄▀▄▀██████ ░░░░ ░░░░░░░▀█▄█▄███▀░░░ ▀█▄█▄███▀

 • 23/06/2016 Elii

 • 12.06.2016😍🎶

  • Amir Kurtaj ooo hahahahahahahahahahahahhahahahhahahahhahhahahahahahaha 😂😂😂😂😂

  • so per dashni o qyrr😂😂

 • weed

 • Dashni per Marihuane osht tu than o.njerz jo per vajza ;-)

  • R Pro eka lidh qe mos mu pallit per qka si tupaci

  • 2019 qe 6 vjet kjo kong 750k views e 70% e tyne se din qe i ka knu barit

  • kerkun so ka lidhet me dashni per femna e qe si din fjalt qka dmth ajo osht tjeter ;)

  • po amo edhe per ato po lidhet ahahhaah

 • ....

 • PRILL 2016 .......!! ELLII

 • super kangggggg

 • Saa e forT per Zote. Ueee 😍

 • 20.03.2016 💢❤💖😍💢

 • Tu e rexh Replay-in

 • king

 • 2016 hala ngohet

 • #kingmajkdashni

 • Boll mir e din qe luj kur t`shoh n`dor tjeter kuj

 • ncc o burr kur se merrni vesh njerin sdi qa e ngoni po shko futja ngo mentor kurtishin aj vajton

  • U1KaTil Palokaj 😂😂 o per drog o ka fol po kta qyrrat hajn

  • +U1KaTil Palokaj O kid XD So ka i knon femnave XD Per bari o ka knon o kiddddddd XDD

 • Elinel #TBA1

 • O nuba nuk e knon kta per dashni tfemnav po per bari-rabi o duma

  • u ta qifsha motren n kanalizim

  • @Jig Channel se kuptojn kta jon hale en tripa tleprit

  • @Jig Channel hahahahahahahahahaha lej be bir kta HAHHAAHAHHAHAHA menojkan per dashni HAHAHAHHAHAHAHA

 • kenge shum e mir poor edhe shpre dashuri te duhura

 • stiv hawkings qashtu pi bjen kur trrut ti ngojn sen mongi slojn ..