ELINEL - Besoj n'ato qe thom

Pubblicato il 19 giu 2013
BESOJ N'ATO QE THOM
ALBUM O
Rec/Mix/Master : Real Sound Studio
Music : ShuckaBeats
Publisher: www.onair.be
© Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per ELINEL dhe mbrohen nga Onair.
ELINEL on Social Media:
http:/facebook.com/officialelinel/
http:/twitter.com/officialelinel/
http:/it-tvs.com/username-officialelinel
Onair on Social Media
it-tvs.com/username-OMDalbania
facebook.com/officialonairmusic/
instagram.com/onair.music/

Commenti

 • Poezi nën ritëm 🙌

 • 2019 dude

 • un besoj nato qe thom kerkush menen sma ndryshon kerkush menen simponon se un menen tem e kom e me mene teme thom qe jom qenie me menie qe bjen sene tbjen ngjendje mu qudit me ato qe nmene teme kom e un besoj ato qe thom e un besoj ato qe thom e un besoj ato qe thom qato qe thom e kom qato besoj nato qe thom

 • Vari karin kur mahet katili si ma i miri 1 - MC Kresha 2 - Bim Bimma 3 - Doza MC 4 - Elinel 5 - Unikkatil Si gjithmon opinioni jem personal

  • Spo tham qe unikkatili osht ma I miri se krejt kem opinione tjeter amo je tu fol per rap rhythm and posey qe pe marrum ni shembull kresha e zajm se osht snoop dogg teper reper I fort po ku krahasohet me 2pacin n ket rast unikkatili edhe qetash e kqyra qe skoka as cyanide met vertet veq 1 kang t tina ta propozoj me ngu ndriqim edhe munoj mu komcetru te fjalt se sjan veq fjal qe jan krijum per me plotsu ni rim aty I ki sekretet e korporatave si illuminati edhe freemanson sjem msu na shqiptar me menu ma larg se huna po nejse opinon e ki po edhe un e kam qithashtu

  • @Darth Vader po ma mir me fol per t vertete e keqe se me lan ket popull tu mashtru me rrena t mira I bon njerzt me menu unikkatili sosht reperi ma I mir e vertet se aj osht poet sa I perket doza dmc osht shum ma perpara me tekste qysh thot aj te ni tekst ska nevoj mu shit si famous apo dikush tymi mund te nxhite lart amo zjarri e mban ndezur prushi

  • @Erlis Ndreca asnji rreper nul asht perfekt. Sipas meje Kresha o ma i miri pasi në ndryshim nga Unikkatili nuk përqëndrohet vtm tek patriotizmi dhe vetvetja✌. Opinioni jem mund t'ndrryshojn me kalimin e kohes por gjithmon top 5 mbet e njejt✌❤

  • @Erlis Ndreca lista mund t'jet ma e gjat. Tash un nuk mundem me përmen çdo reper. D.M.K e kam ngu e stërngu dhe asht seriozisht Hip Hop artisti me fjalor ma t'pasun bashk me Dozen

  • Edhe saper dozen st paska ra kurr me ngu dmk hin kqyre

 • 2018 hale ngohet

 • Sado komerciali te jet aktiv , te pushtoj tregun, te jet trend, T influencoj rinin sikur jemi njesh me American , t na pushtoj mendjen prap vjen ai momenti ne jet qe ka nevoj shpirti te qetsohet me nje muzik te till......respekte eli.. krenohet hip hopi shqiptar qe ti je pjes e tij

 • 19-07-2017 Hala po ngohet

 • zemra pi mllefit mdoket ka nis mu aj me derdh lot mushi ni deti nese kaj

 • pa fjal ja ka qr gjynah qi fama i ka ra te tjerve qi dy fjal si lidhin Rrespekt deri nvdekje ti je ikon, legjend edhe ma tej

 • 100Her e gjeta veta N'Vargje tij i madh je SAJKO

 • ELLISAJKOO Reperi ma i forti nket shiptarizm

 • TALENTI MA I FORTI NSHQIPTARI !

 • StaySajko 👌

 • 27/08/2016 Elli still on top

 • 260k views 33 disslike. Its simple its ELLI SAJKO suckaz

 • 30.06.2016

 • 27.06.2016

 • Z

 • 2016 still elli on top

 • 2/17/2016 STILL ON TOP

 • 💞💞💞

 • Poet😍

 • A ka asi si bojn dislike a

  • soulmate e paske

  • @Gol D. Roger o gol D.roger e gjeta njo qe pe fillitka one piecen :P

 • Poet !

 • phuu ropt ata qe ja kan ba disslike

  • Phu motren nbark atynev qe kan bo disslike

 • definitivisht shum i fort osht

 • per veti sboj kurgjo, po per familje edhe vraj

 • Legend o pasha ropt

 • Legend o pasha ropt

 • king a

 • se un besoj n ato qe thom

 • Kanga ma e Fort ne Album.

 • #NR1 ELLI

 • ju qe ja kini bo dislike ose se dini qa o repi hiq ose jeni totalisht budall tkarit

 • ELLA

 • #ELiinEL

 • ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥.

 • ELL IN HELL

 • #ELINEL

 • Kia Ft Elinel e Presum

 • Un thom VEQQQ niiiiiiinnneeeeeee

 • EmiiNeMMii Shqiptar :) ♥

 • papaki?! mos deshte me thon kapaki?

 • ELINEL

 • du me gzu nonen kome mri veq haku saj perveti zboj kurgjo po per familje edhe vraj! WORD!

 • PloT Pi Juve S'ju Sho N'toK Po JU Shohh Si Zooj..

 • kejt ti qi nzemer une

 • ELINEL

 • ell in hell

 • Sko mu ba neser diqka qe sot me mllef e shaj / hekat dikur qe i kom kalu i keshi nuk i kaj... du me gzu nanen ko me mrri veq haki i saj perveti sboj kurgjo po per familje edhe vraj.

 • O ti Far Ardit Shum leT e ki , Nese S'TpeLqen Mos e Ngo PaLo.. Trus .. Mos shkruj hiq ,,,,, Elinel ♥

 • ku O Oja o.O

 • shqyr qe jetoj n epok t Elinelit

 • i Livoqit je mos ha mut ..

 • Kapaki* o i shukt i allahit ..

 • L & L

 • Elinel is Albanian Eminem, Respect from America!

 • Thumbs Up Kush Kish Dasht 1 Bashkpunim Unikkatil ft Elinel ?

 • ELiN'HeLL

 • Kshyre Bre Qfar Teksti Qfar Fjal Ku Krahasohet ky me babastarsat otr .ata kejt fallic knojn kejt sene qe sndodhin njet !!! suksese ElineL Real Rapper like 2pac&Unnikkatil