Edicioni i Lajmeve Tv Klan 14 Janar 2020, ora 23:30

Pubblicato il 15 gen 2020
WEB: tvklan.al/ Facebook: facebook.com/tvklan

Commenti

  • o Soreka cu be me ate vidion seksi tenden?Kur flet ti me del video perpar a dhe skam pike respekti per ty o mavri.O cfare nderkombetaresh njeri ngre gishtin e mesit tjetri gishtin mes kembeve.O Shqiperi e mjera Shqiperi .

  • Mirdita TV,Klan,,,,,ju lutem a mundet te shikoni njehere orarin e serial it FAUDA,,,,sepse e keni vendosur ne Oren 23 e 30,,,,e Ku e pritem mbreme dhe shkoi ora 00 10 minute e akoma lajme,,,,qe do te thote nisi dite e re,,,,,,keshtu qe shikushmeria e kitij seriali kaq te ndjekur,,,,do ulet me doemos,,,,,vendoseni siç ka qene dite e shtune,,,,,,edge sonte po e njejta gje,,,,,por do japim dorheqjen nga ai orar skandaloz,,,,,,

  • Semiram Luzi, e bija e Epir dhe Drita Luzit qihet dhe mbetet me bare me dashnorin e saja zezak me kopil nderkohe qe ish e martuar (dy femi te mbrekullushem) me burre nga familje e nderur. Familja Luzi e ka ne gjak tradhetine seksuale, prodhim te bolshem te kopilave, ginjeshtren, mashtrimin dhe injorancen. "Mos i hidh perla derrit!”