Alban Skenderaj - Çdo dite nje Shen Valentin (Official Video HD)

Pubblicato il 14 feb 2020
Muzika & Teksti: Alban Skenderaj
Orkestrim: Julian Feifel
Video: Digitalb
Available on:
iTunes: music.apple.com/us/album/%C3%A7do-dite-nje-shen-valentin-single/1499095234?ls=1&app=itunes
Spotify: open.spotify.com/album/5TnSyS9W0syKiHY7IKOeUI
Deezer: www.deezer.com/en/album/131795782

Commenti

 • Nje muzike super mua me pelqen shume mirjam cani por dhe ti

 • Shume shume e bukure ⭐⭐⭐⭐⭐

 • Uiiiiiiii nje mbrekulli🤩🤩🤩

 • 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍♥️🖤

 • Teksti muzika super zeri melodioz ALBANI eshte i paarritshem

 • Kenget e Avni lushkes

 • Alban te lumt je kengetar imir shenvalentin imen per dit per at qe din te dashuroje💋🍎💕💞🍓🌟

 • Sonte do ngrejm dolli per dashurin ..... 🙏🙏💞💞💞💞💘💘💘💘👏👏👏👏👏te lumte ALBAN

 • Shumë këngë e bukur. Bravo Alban që na sjell gjithmonë këngë që pëlqehen e këndohen në ç'do moment. BRAVO.

 • Eshte e mrekullueshme💖

 • Oo😍

 • Keng per Eurovision

 • Enrique Iglesias shqiptar.....

 • ❤️❤️❤️❤️

 • Eh sikur vajza qe doje te te donte edhe ty siq e doje ti ate por jeta ndonjehere eshte e padrejte por vuajtja qe perjetove 1 dite kthehet ne force

 • Saher që dëgjoj të gjitha këngët e albanit. Kam këtë shpreje mos vdeksh kurr. Te dua shum dhe të kam komshi

 • Super video it-tvs.com/tv/video-eZ1AFW4RDDw.html

 • Kjo thjeshte eshte nje perle. Kjo eshte muzike e vertete dhe me ndjenje.

 • 🙏🙏✌️♥️💙

 • 1 artisti i vertet shqipetar muzik e vertet fjal me kuptim kenge me emocion shqiperise i duhet te shtohen shum si ty

 • Je artisti më i mire ne shqiperi

 • sa bukur o zot.

 • Keng e lezet'shme por pak e sforcuar . Ne ket menyre bie ne banalitet .

 • Super kenge Alban

 • Super keng alban urime

 • Bravo👌👌, jeta me ty esht gjithmon shen valentine, Je gjithmon perfect, i pa arrtshem Alban, lum familja qe te ka, jeni bekim🙏🙏

 • 🙏❤😍

 • Alban skrnderaj ..je kengetari me i mir ne bot.

 • Like për ALBAN SKENDERAJ kengetari me i mire ne mbare boten💙❤👍

 • 28h,28vite bojm me personi jets qe kam shen valetin bojm per gjithmon 😉💘

 • Faleminderit per muziken 🙏

 • Je i pa zevendesueshem, e adhuroi c'do tingull qe del nga fryma jote. Vetem vazhdo e kendo per ne qe te duam shummmmm.

 • O goddd so beautiful song na prek ne zdo pjes enocioni my favourite artist ❤

 • Shumë e bukur kënga bravo

 • Ur adorable you sing amazing the way how u sing is so awsome so wonderful. Ur wife Miriami is so lucky to have you in her life. Congratiolation Alban. U are one of the most good singers in Albania. And every song u make is a hit and of course are so beautiful songs. PS; I`m from Albanian. Dhe jetoj ne Shqiperi. :* ;;)

 • Kengetar me perfekt nuk gjen, bravo Alban 😍

 • Idhulli im🙏🌍

 • 👏🏻👏🏻👏🏻

  • Po ki robqiri nklip qe u mundua te fiton fam ne brekt e ishit haha

 • Të rim shtrember e te flasim drejtë ti muzika melodia jane te pamposhtura ,pasi cdo gje e ben me emocion qe ne na jep ndjenj te vertet Te falenderojm!💕🌹 Te uroj fat

 • Happy Valentines Day to the cutest Albanian couple ❤️❤️

 • Nuk ka si familja skenderaj ! 🎉 urime dhe gezuar

 • Gezuar alban

 • ke nje ze fantastik

 • Sepse kjo eshte muzika e ver8 dhe Albani eshte misherimi i kesaj muzike❤❤🎧🎧

 • Bravo BRAVOOO e SUKSESE të tjera

 • Jeta me ty është një shan valentin.. Njl KËNGË për ty ta këndoj si dhuratë

 • Ti je krenaria e muzikes shqiptare❤gezuar!

 • Gezuar shen valentinin te gjithe 😍

 • I mrekullueshem si gjithmon. Shum tekste te bukura. Kenaqesi te degjosh kenget e tua.😊

 • Shume e bukur

 • Love this song 💕 je me i miri Alban 🖤

 • Kenge e mbrekullushme 🥰🥰

 • Po ki robqiri nklip qe u mundua te fiton fam ne brekt e ishit haha

 • Kush ma ben subscribe ja kthej

 • Perche nelle tendenze italiane

 • Cdo dit te dashurosh te njejtin person💏 🔊🎵🎶🎵👌 A💓

 • Si gjithmon i persosur me tekst me muzik si dhe me zerin unik te lumt.

 • O Alban o Gjigand😎

 • Sa e bukur me beri per te qare!!🤤🤤❤❤

 • Hahaha no comment pz! Kam qe 12 vjec qe e ndjek kete kengetar dhe sa here me pelqyen kenget qe Ben, eshte I vetmi ne shqiperi qe ka stil te vecant dhe keng qe te japin emotion dhe te Ben te lundrosh ne endrra! Alban Skenderaj respekt!