Al Pazar - 16 NENTOR 2019 | Pjesa 2 - Show Humori - Vizion Plus

Pubblicato il 17 nov 2019
www.vizionplus.tv
facebook.com/albanianpazar
instagram.com/alpazarvizionplus
instagram.com/vizionplustv
facebook.com/VizionPlusTV
twitter.com/VizionPlusTV
Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.

Commenti

 • Bark derrat nga njeqind kile cecili sa per humor sikur mhabet kafeneve te tiranes Ska mo humor

 • O Gono trego realitetin shqiptar aty ne al pazar mos ki frike nga asnje qeveri dhe mos u trego i njeanshem se populli po vuan e mos u bej servil .....

 • 😂 😂 😂

 • Realiteti..... listat e borxheve👍👍👍

 • 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Big like

 • O njerez kto mir thon per ate qe mendon per shqiprin shqiptaret po ikn kinezet do vijn se tha le te ikin infermejert se i mar infermjer e doktor ne kin ky esht edi

 • sa inat qe e keni ed ramen por vetem topat ti shikoni atij.cdo gje mund te jete vetem humor nuk ka vetem ironi.

 • 🤗🤗😃😃😎♥️🖤♥️🖤🇦🇱🇦🇱

 • 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • 😂😂😂🖐️🇦🇱

 • Jeni kot fare...

 • PO KUSHCOHCJEQ ME PA CICAT DHE BYTHET E ATYRE FEMRAV QE NCJER OH GON.NJERZIT DUHN GALLAT SJEMI NE KOHEN E VERIT QE ISHTE ME TOLLON NUK KISHTE TV FEMRA TE XHVESHURA DHE ASHTU ISHTE ME MIRE SOT FUTI INTERNET ME LOPAT FEMRA CICA BYTH

 • GONI ASNJIHER MOS MENDO SE NJERZIT E SHOFIN ALPAZARIN PER KETO FEMNAT QE NXJER PREZANRUSE VJET NXIRJE ATE KORCAREN QECLUH KOT FARE KOSOVAREN TANI KET ME KAPELE ZEZ

 • Shume pak material. Duke ardh duke u pakesu.

 • 👏😊😁