Air Albania Stadium - Italia duhet te marre shembull - Shikoni cfare shkruan RAI 2 per ne

Pubblicato il 8 dic 2019
#airalbaniastadium #rai2 #marcocasamonti #airalbania #federatafutbollit #modeleficence #kombetarjakthehetneshtepi #albstar #edirama #erionveliaj #armandoduka #Ilirmeta #lulzimbasha #vipat #kontroll #garda #gardarepublikes #monikakryemadhi #kombetarja #fifastadiums #uefastadium #albania #france #lesbleus #vodafone #vodafonealbania #macron #sigaluniqagroup #amacaffe #unionbank #opelnoshi #ujitepelene #spitaliamerikan #besfortkryeziu Besfort Kryeziu Video

Commenti

 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Air Albania Stadium: kryeveper.

 • qa fket ky italia e blen shqiperin me domate pa e shit fiatin ose ferarrin alfa romeon maseratin lamborghinin bughatin paganin ducatin etj etj

  • @Besfort Kryeziu e drejte

  • hahaha cuna mos u zini kot. E ka me idene qe ne Itali ka shume burokracira per lejet e ndertimit dhe zhvillimit. Nuk thote se Italia ska leke. Mos u keqkuptoni ✌

  • @Babatunde i lindur ne franc me prejardhje italiane sikur pllatini e maradona

  • @Babatunde me rrofsh karin ti mu a ke googl hin kqyre idiot

  • @shukri lipert eshte francez o trap

 • Shumica e Shqipetareve nuk e kane iden se cfare kryevepre eshte Air Albania por flasin per kulle edhe per gjera te tjera.Ata ne jeten e tyre nuk kane hyre kurre neper stadiume qe te kuptojne se si ky stadium nuk ka ne shtete te Europes qe jane 100 vjet para nesh ne cdo aspekt.Edi Ramen Shqiperia edhe Shqipetaret nuk e meritojne.Pasuria me e madhe i nje kombi nuk jane as pallatet as leket por jane populli tij edhe ne kete aspekt Shqiperia eshte shume e varfer fatkeqesisht.

  • @666 hahaha mire mire . Vazhdo perco mesazhin 🙂

  • @Besfort Kryeziu Ndoshta nuk shkruan ai,por shkruan dikush qe ai ka cuar ne toke qe te percoj mesazhin e tij.Paragjykimi pa lexuar fjalet e tij eshte shume i gabuar.

  • O vllai nderroje emrin se me duket sikur po shkru shejtani. Amon nderroje se ska lezet