Top Channel Albania

Top Channel Albania Top Channel Albania

 • 98 857
 • 1 349 106 534
Top Channel është një televizion kombëtar i pavarur, sinjali i të cilit shtrihet në të gjithë territorin e vendit. Top Channel është i pranishëm me sinjalin e tij në të gjithë Europën, përmes platformës Digitalb si edhe në Amerikën Veriore permes 2 platformave IPTV, TVALB dhe Shqip TV.
Top Channel u themelua nga Presidenti i ndjerë i Top Media, zoti Dritan Hoxha në 30 korrik 2001, duke patur që në fillim të tij, një objektiv të qartë, për të qenë televizioni i të gjithë shqiptarëve përmes trekëndëshit: informim, argëtim, edukim. Një synim që Top Channel është përpjekur ta realizojë ditë pas dite, me profesionalizëm dhe cilësi, çka ka bërë që televizioni të konsiderohet nga të gjithë tashmë si media më e madhe, më e rëndësishme dhe me e ndjekur në vend dhe në hapësirën mbarëshqiptare. Nisur nga cilësia e lartë e programeve informative, argëtuese dhe edukuese, shumë shpejt nga data e krijimit të tij Top Channel fitoi betejën me konkurrencën duke thithur audiencën shqiptare. Që në viti

Video

Commenti

 • Nuk jam holigard 😁 bje mhall me Shqiptarin e lavdro ene e merr per ofendim mi fjal ban mir te gjujn me gur ban ket prap mgur 🤔

 • E kan votu me deshir ket kryetar e ket shtet ta gezojn

 • 🤣😂🤣😂🤣😂😂🤣

 • Hahahahahaha

 • Ramush Haradinaj dhe Fatmir Limaj ken tu e hanger krejt Kosoven, po shyqyr qe shkun e kurr mos u kthevshi mo!

 • Duam Ramen Saliun Liken Lulin Moniken ne burg

 • 🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸

 • Kur do vije ajo dite ti shikojme te majte e te djathte ne burg, ka njerez qe jane pasuruar ne nje kohe te shkurter me mbeshtetjen e parlamentareve dhe kur pasuria ne rruge te shpejte ndethuret me injorancen atehere isht perfeksionimi i djallit

 • Sa e zhgenjyer kjo antonate nga eno duket qa ka pasur ndjenja per enon

 • O zot 221km/h dhe pse behen aksidentet pastaj.

 • Grek = TERRORRIST Jane takuarë TERRORRISTET

 • 🎃

 • Kjo Goca me kete gershetin ne mes qenka nje perl bravo kush e ka bere.

 • Po beni shum publicitet Po nuk i beni dot juve si ato qe beni reklam Po mos e qenjeni popullin se Po vuan perjasbta

 • KJO ALBANA QENKA SUPER PROFESIONISTE DHE SHUM E MIRE SUKSESE ZEMER

 • E kush e din bre Qka hamamin asht ka lyp ky isa Mustafa Ku asht tu hec ne tri kam Edhe pak ka me u ba sikur présidenti i Algjeris Abdelaziz Bouteflika Edhe fizikisht jan te njejt Ai nuk ka ec Nuk ka fol As nuk ka pas kurfar funksioni Ka marr vendime me MIMA E KY ISA I JON 🤡 Ky asht bash komunist E nuk e di a asht tu i ba Radia Isa mustafes se ky nuk e kshyr as televizorin me ngjyra E kshtu ne Radio bile kish mujt me ndegju naj lajm e sigurisht e kish kuptu Se komunizmi ka vdek ne Europe KSHTU qe i kisha kshillu Isa Mustafes Me marr penzionin I kish ba mir Isa Mustafes Ky shkon lyp mandat mas dy viteve A nashta mas dy viteve jemi tu shku me i ba homazhe per 1 vjetorin e vdekjes Ka ardh koha per Rini ISO Pleqt neper Oda Sidomos isa mustafa duhet me palu mos me ju ni as ni za hiq Kshtu e run frymen me u pendu Me shku haxhi E leje politiken o Abdelaziz Bouteflika

 • 2020 dhe perseri shqiptaret ne teatrin partizan?????

 • Beini qefin vetes i erdhi radha shqipris se shqiperis i mungojn djemt dhe vajzat ajo qan po askush sedegjon mos esh ber fjal sa terinj jan vrar dhe sjan gjetur dhe sa terinj ofendoen neper bot

 • shum entusiaste e shikoj kete kukumiacken me te zeza me ata syt e peshtir

 • Legjend pz 💗💗

 • Show pa fund.futja kot

 • Kjo e rrifka (burrin)

 • Kosoves dhe popullit Shqipetare ja rrofshi bolet Grek e Serb bashke

 • Merreni ate Gjush moterqirin dhe futeni ne burg pleren, bllokojini pasurine komplet si fis..

 • Ky Selmani shum budall te acaroka

 • Me pelqen portokallia ka humor

 • Perderisa keto dy shtete nuk e pranojne te vertete ose te pranojne gabimet qe kane bere ndaj shqiptareve, atehere nuk do kete paqe ne ballkan kurre.

 • Ina e mrekullueshme

 • E rendesishme esht te menaxhohet situata e pas termetit ,per sistemimin e njerezve,pastaj prokuroria ti hyj me themel kush e ka fajin ,dhe pse e dim se faji gjithmon mbas viteve 90 ka ngelur jetim

 • Franca me Anglin organizojn konferencen e paqes dhe nderkohe firmosin marrveshje te fshehta per coptimin e Shqipris. Skan faj ata kur ne shkojm me 6 delegacione te ndryshme.

 • respekt per is boletinin a bujar dugollit i uroj mos rrehet ma me ramushin dautin haha

 • Kuku qfar qyqan burri. Ti sdi as me formulu fjalin. Ti bjen ne konfrontim me fjalet e tua. Turp per vitet e tua qe sdin asgje.

 • Pse kam pershtypje qe ky ka dore hajduti 🤷🏻‍♂️

 • 😂🤣 it-tvs.com/tv/video-cfjjCbABCyg.html 🤣😂 Jan te medhenj

 • 🤣🤣 it-tvs.com/tv/video-cfjjCbABCyg.html 😂😂 il re kacarrum misri hahahaha

 • O ska kto jan betuar ne kryq qe nuk zbrapsen,kto jan far e keqe!ti hajn kaken kosoves kta te dy

 • Bravo ju lumte,ju respektoni aleancen tuaj historike qe keni Rusi,Serbi,Greqi.Por ne shqiptaret nuk e kuptojme,o se me keq akoma bejme sikur nuk e shohim ku shteti(qe nuk eshte) te ndertoje politikat e qendrimet me keto vende.

 • Ju jeni për tu q**baxhellat që t dyve njërzë t pabes.🖕

 • Mendimi im...te gjith duan shtepi pa dallim rrace por kush ka qen me qera nuk mund ti blihet shtepi duhet te vazhdojn me qera...sepse...gjysma e shqipetarve jan me qera

 • Sa i mire ky Ledjoni🥰

 • Me i ju then jevgjitër ofendojmë jevgjit

 • turp turp cfar race mare mejuthan shqiptar zoti ka me ju denu juve ce imirni ato ndihma ce jan amanet per nevojtar ejo per hajdute

 • Bo sa e pa fytir kjo ... Pse se rrasin brenda mashtrim e prostutzion

 • O alban Mo's fol ne krahe te hajdutve ne nuk kemi besim te qeveria leket I derguam ne dore te sigurt E Naci bravo bushati je madh

 • Kjo tregon qe Serbia te ka fut nensjetull Greqi. Ti e din fort mire qe Kosova egziston dhe kurr nuk ka me u ber e Serbis Te dalesh ne konferenc thjesht per ti plotesuar tekat dhe llogarit e pista te Serbis kundra Kosoves,..eshte dobsi nga ana Greke per te marr vendime te pamvarura. Pak rendesi ka ,.ae njeh Greqia apo jo Kosoven Kosova do tja dal edhe pa ju,..por eshte turp per nje popull Grek qe mendon ka ndar historin e lasht me Shqiptaret dhe nuk e njeh ate,..thjesht per te plotesuar qefet e ca ardhacakeve Slav .

 • Super jeni të dyja Bravo 😍😍😍💕💕💕

 • Sa herë e shoh kët Xhemin gjithmon më tepër më tërheq. Xhemi ⭐♥️👄❣😘🖐

 • 🖕🖕

 • Çar emocionesh ka kur zbriti shkallet...

 • O foni ne jemi popull heroik bare do hajme me sabotatoret nuk shkojme ata na kane hale ne sy rrofte pushteti popullore ✊

 • Nazime visha te lumshin duart Futi dhe 1 plumb motes se e meritoka pill ropshja

 • Po Ti moj gazetare me ate tl , na I shpife , perdor formate letter per Te lexuar pyetjet , Kjo Iva ta can Menderen me pordh ,

 • Po ik o kokre legenit

 • Populli pret nga media te jen te ndergjegjshem dhe te vertet ne lajmet qe japin Jo siq e bani ju qimen tra, dhe gomarin me flet, ku asht frika ktu, Ne rast qe genjeni paguni gjobat ose denimet.

 • Shtepi me qira eshte zgjidhje per tre muj..

 • BURRA SHTETI , QE KANE MONOPOLIN MBI USHTRIMIN E FORCËS SË SIGURISË . JO PO SI KETA HAJDUT GANGESTER QE KEMI NE , QEVERIA I VJEDH POPULLI , NUK I SOSIN TAKSAT ,POR DHE KONÇEKSIONET . TE MARE NGA SYT KEMBET KY POPULL.

 • Eh keshtu kur mashkulli nuk din as qka don ... pauz ... qfar pauze ne martese me femij ... shkon shkon nuk shkon thats it. Nuk di qka mendon Nora per kete por tisha kon si ajo kisha vazhdu jeten .... ky o fmijaq... pfff

 • Na mallengjeve bolet

 • "Jo te pastrehet" o idiote por "te demtuarit e termetit"

 • Keshtu duhet te jete e gjith shqiperia

 • Ore ca beni ju jeni ne terezi apo jo , si nderton pallate me 12-13 kate me tulla me vrima . Tulla me vrima mund te perdoret per shpi 2-3 ose 4 kate po jo 12 kate se ja qite nenen fare

 • 3 pidhat e somes se globit 😘

 • Kush eshte ky se populli spo e njeh e per cfar takohen te huajt me kete? Ky nuk perfajteson asgje opozita eshte ne parlament ,ky eshte thjeshte drejtues e nje partie se qindra te tjere qe nuk eshte ne parlament pse duhet ti jepet rendesi ketij e te tjerve jo?

 • Aman ku e ka bukurin ky shum i shpifur

 • Hahahahaha 😂😂😂

 • Hotele leshi hyrja 100 euro e rroga 10 euro ne USA Canada nata eshte 170$ e 200$ por ama edhe rroga eshte nga 200$ deri ne 500$ e 1000$ dita

  • Illyrians Page ato qe punojn me €10 në dite vlla , s’kan nevoj me jetue në €100 në nate. Argumenti jot disi Si pa lidhje.

  • Illyrians Page hyrja 100€?? Informacioni qe ke nuk eshte i sakte, mund ta kerkosh ne booking.com dhe aty del shuma qe paguhet ne nate per nje dhome. Per me teper, cmimi eshte zgjedhje personale, si ne te gjithe boten.

 • Spaskan vdek keta plehrat komunizmit

  • Plehrat jeni ju qe doni te fyeni Luftetaret e Luftes se dyte boterore...luftetare te cilat gjithe bota e qyteteruar i nderon e respekton maksimalisht... Mesa dujet ju jeni ndonje nip kolaboracionisti.

 • Po ca plehra vetem lufte per diktature dhe me vra shqiptaret.

  • Ata luftuan per Clirimin e Shqiperise..pa e ditur se cfare do te vinte me pas...Por mesa duket ju jeni ndonje trashegimtar i atyre qe ishin bashkepuntore te fashizmit

 • Dhe cfar do siguroj ky siguracin i detyrushem? Oh po: Do siguroj mbushjen e portofolit te qeverise......

 • 👏🏽👏🏽👏🏽👏🏽

 • Une Punoj ne Katin e 46 ,Ne Chicago downtown ,dhe Kur Fryn Era dhe Komplet Gardacela shkon Majtas djathtas Por Sgje nuk ndoth ,nuk bien Si pallatet jan Male ,keshtu qe Nuk I kan ber mir Perse nuk bien ketej ,shum keq Ndertusit 🇦🇱🇺🇸

 • Po Durrsin nuk e ka prish Rama ,e kini prish vet Se kini eth Lek ne Plera ,ne pallate jo Me Ekualitet,keshtu qe verjani Fain edhe Vetes

 • Vikena i meriton ato lote gezimi😂o🌟Je e pa arrditshme❤️bravo👏Krenaria e atij babai💋❤️

 • Politika. Vodhi. Vodhi. Vrau Filloj. Nga. Pronat. Armet. Floriri Keto. Burgun. e. Kan. Pak Spiuna. Antikombetar Amerika. Don. Drejtesi♥️

 • Duhet të paguajnë ndyrsirat

 • Uaaaaa sa te bukura

 • E tere shqiperia keshtu eshte me pallate cope cope do kontrolluar te tera se do ikin per leshe

 • Kjo do ti trishton edhe turistet ky eshte edhe nje mjerim i ndertimtarise fallco shqiptare si ka mundesi kjo te ndodh ktyetari te denohet i pari atehere tjeret mbas tie qfar korrupcioni i hatashem luajn me jeten e qytetarve duhet te merren masa per veprat penale pa tjeter mos lejoni ket qe te shpetojne keta korruptues sepse ata do te vazhdojne te ndertojne ne te ardhmen dhe do ta paguani shume shtrejte me familje mos leshoni asnje milimeter qe mos ti denojne qfare shqiptare jane keta more njerz keta jane degjenerim i popullit shqiptare kjo te ben nervoz te shqeteson shume kur ndegjon raste te tilla ne fund jua uroj gjith te mirat gjithve do te behet mire ne qifte se ngriti kundra kirrupcionit presidenti vet eshte i korruptuar.

 • Cfare monster burre.

 • Me vjen keq te pranoje se Cili eshte i vetmi qe flet me gjuhen qe do te fliste c’do analost ne perendim per nje rast termeti.

 • Chi ha detto che le cose usate in Italia non sono state vendute a Milano poco e nel sud con tonnellate. in Italia ci sono albanese più belle e istruite.

 • Jam i braktisur thote Anxhela në gjinine mashkullore 🤦🏽‍♀️kuku Gjynah gjynah ma mire dekë se Sa gjalle

 • haaha ky tipi eshte meme gjithandej😂🤣🤣🤣

 • Moj putan po ky qe po te rrin aty esht I riu qe do e marresh ne qafe . I kerkum diqka qka kerkut drog kerkut tu sjell

 • Del tu qesh putana e djali I nje nane Ka vdek per fajt saj kjo putan del tu qesh 😠😠😠😠😠😠

 • Pjeshke kjo e mbulumja 🍑

 • Nese Mediat pranojn Ato ligje do te perbadhet me erdoganin e shqiperis me forma dhe intimidime komunizmi ;) do ti pin gjakun popullit shqiptar

 • largojeni popullaten nga Shqiperia futni dinamit ,dhe shkaterrojeni gjithe ndertimet ne Shqiperi , e nisni nga e para siq duhet largojeni kta politikane dhe epjuani suedezve apo zvicerranve kete vend ta udheheqin

 • Ca zeri zoti madhe

 • Po ta Q.. mir noren tani merre

 • burg per kto vrases

 • Rrofshi respekt , Lavdi Deshmoreve, Lavdi luftes antifashiste nacional clirimtare qe na beri krenare né bite per shpirtin liridashes Te shqiptarve.

 • Gjemania mbaroj,, u mbush me vendet e botes se tret te lindjes se mesme,, nuk sheh gjerman ne gjermani,,

 • Eno modeli i meshkujve:qe u japin shpres femrave dhe i lene pastaj...

 • Ky denardo shum tip ngjan fiks si koçi te Ollga (te zonja nga qyteti)

 • Legjendat Fierak.

 • Ngushellime nga zemra familjes dhe te afermeve per te gjith te humburit nga kjo fatkeqsi. Po vecanerisht per kte djal qe renkoj der ne castet e fundit ne paq qoft gjithmon

 • Bravo ke bere nje veprim heroik qe shume pak mund ta benin respekte 👍👍

 • Boooo kjo nuk din me fol e jo me te jet prokurore e te hetoj.kjo te mer ne qaf Po te jet prokurore.

 • Ju bafshin ato pare qefin E Qelime...mos i gezofshin Ato pare