Balkanweb Com

Balkanweb Com Balkanweb Com

 • 26 145
 • 123 474 150
BalkanWeb, që nga krijimi i saj në shkurt të vitit 2000, është faqja kryesore e lajmeve për Shqipërinë, e cila i përcjell lajmet me foto dhe video në kohë reale. Mbulon me lajme të gjithë shqipërinë dhe rajonin, ajo i përfshin të gjitha kategoritë: shqipëri, politik, kosovë, sociale, ekonomi, sport, kronika, lajme me orë, periferi, rajon, bota, analiza, intervista, kulturë, teknologji, informatikë, sondazhe, forum, blog, diskutime, horoskop, parashikimi i motit, balkanweb tv, fotogaleri etj.
English versions: Balkanweb, is the first interactive site about balkan region. It gives news, and other information about tender, investments, documents, organization, internet, news and press, media and reports for all the countries of the region

Video

meta
meta2 giorni fa

Commenti

 • Sic jeni te bukur te dy ashtu keni edhe 💖⭐⭐fare zoti ju dhasht jet te gjat si familje juve ju ka bashkuar zoti te dyve njelloj🙏

 • na zbukurohesh na krifesh...pispillosesh...kremosesh....parfumosesh...ngrefesh.. kapardisesh....vishesh...e shum esh-eshe te tjera qe i ben ti o luli kur ekranizohesh.. e merr poza me dal bukur...pyhhh.....llostruhesh te shkekqen ftyra si me qën grue.. ik se le nom...llakosesh te floket...na vele me paraqitjen tate '' super te rregullt '' e me kte popull aq hallexhi qe ju...pd-ja e bot.....

 • un jam anetar qyyyysh ne oret para. .. jam popull i thjesht.....jam antarsu kur ti o luli i bishe maces me lug...luli ik ne holland..ik te veni i tulipanit...çdo ktu ti o lul....m...ti je qytetar hollandez e nuk te plas fare per kte popull fukara ..mos na dil mo ekraneve as ti e as gjyshi jot...gj6sh sala.....lamtumir.. pd nuk na dha as '' grimca dashurie ''..por na dha vetem urrejtje per te afermit...komshit...shoqerin.......

 • Rregulloni zerin ju lutem!!!😑

 • Ngushellime U prehshin ne paqe

 • oooo luli mos u duk mo ne faqe te dheut ti jo e jo nji here po as sala....ta keni te qarte........PER JU NUK VOTON NJERI !!!!!....premtimet e tuja....dmth se keni vjedh.. ku do i gjesh gjithato lek te premtimeve...mmmmm...tashti te erdhi veza ty o pd...o luli.....nuk ju beson njeri më...juve ju ka perendu dielli me kohe.....nje ish pd-ist i zjarrte

 • ik me luli ..ik !!ik o zhduku. se partia juj e boni kte ven kshtu...vodhet ju e po vidhni hala nuk po ngopeni...e partive te tjera po ja nxirrni syt....dhe fal jush dhe ne ktu posht ne popull po i nxjerrim syt njoni tjetrit....fal jush erdhen nga ana e anes lloj lloj soj e sorollop...llloj lloj rrugaçēsh e rrugaçesh...lloj lloj te pamoralshem...lloj lloj ftyrash qe ndan burrat nga gratë.. qe zaptuan toka e prona e tjeterkuj e qe nuk po lejn gje pa i vjedh hallexhiut

 • Si mundet ..... Ti nuk e kupton sa i paaftë dhe megaloman je. A të kujtohet ish ambasadori i rep dem gjermane ? Të hapi sytë por ........ Nuk duhet të dalësh në asnjë ekran.

 • Po flet krye kurva.

 • Hajde hajde per kte u perpoqet kaq shume ju per kte homoseksualin a juve ju rante me e keqja se ju e deshet

 • Hi

 • Kush ashte ky bythqir qe na bene moral.

 • Si nuk ke turp para ardhmërise së vendit sillesh si rrugaç

 • Ju raf pika ju gazetare skni ca beni tjeter 😡)Lendoni familjart si kan humbur familjart e tyre 😭💔

 • P Frrok kurva e turpnove mirditem o kurve e sigurimit te shtetit sa here kan nevoj per ty te japin hapsir kto ndyrsirat e komunizmit

 • Gazetart duhet te bejn genjeshtra por duhet te ken gazeten e tyre genjeshta a po perralla

 • Duhet te jene te ndaluar tryzet politike se dilni te gjithe si shtet gagac.

 • Duhet te jene te ndaluar tryzet politike se dilni te gjithe si shtet gagac.

 • Kurva plak dhe aty ne burg ku je o pill ropshe bon ligjin se I kercenon te gjitha grat tjera te qifshin qent ty

 • Duhet te jene te ndaluar tryzet politike se dilni te gjithe si shtet gagac.

 • Te qift Ilir Meta o kurve qe nuk bet asgje

 • Kuksi para rama ik

 • Ky Saljani eshte nje mashtruas tip skuthi meritin 8 vjet burge

 • RAMET JU PASTE ATYNE FEHMIVE ISHALLA PER GJENET A KIT KUDER ZOTI KA MEE VRA

 • kan than kur behet kijamet kur prindi e hjek rametin ndaj femise

 • Lëre Zahon ndoshta s'të ngjan të njoh Ameriken ndoshta edhe baban

 • sa gjynah 😢😢😢😢😢 paju pas kuj borxhe dom milloshi qe unddal kosove udasht meshku pak edhe kah shqipnia meqense as na kosovart matmire sjem

 • Ramadan o pelivan hith e prit pordhë në tavan

 • Gazetare llapaqene.

 • ILIR META ESHT BISH POLITIKE O KARA E RROTA KARASH,, JU QIN ROPT E SHPIS RAMS E KLYSHAVE TE TIJ ,,

 • Po ca esht be kjo mortore, o shqipetart lejeni italishten Italianeve!!!

 • Bushati ,me gjuhen rrenave.

 • Kjo nuk vlene per Sokol Ballen se eshte sherbetori i Rames. Ketije Sokolit ju prishe syri duke ia luajtur Rames. Dhe ky sulmone Trampin per te mbrojtur Ramen se e dine qe Rama e ka fundin nga Trampi.

 • Europa hopa hopa as po eas jo. Adio Adio Anglia pse u Largua Anglia.........???????????!?????? Euroopa ne vende te bashkoj Shtete rreth famijles saj i debon kjo nuk eshtr faj Maqedonia dhe Shqiperia. Por nuk ka problem ne Shqiptar ishim dhe Shqiptar do jemi dhe Krenarin tone kurre poshte se hedhim por Shtepin tone ta rregullojm Keng e valle gjithmon do kemi se ne shekuj. Popull iLashte jemi moj Europ si te doni Por mos harroni se ne kemi. *****. BESE. ZAKONI ***** Prandaj hapni syte dhe shikoni se popujt duan UNITET dhe SOLARIDET te jen te lire ne kete jete qe te jen nji familjee Vertete. Respekt Atdhetareve Shqipetare dhe Politikaneve ne Europe kudo qe jane. Qe ndricim te kete ane mbane.

 • Ore legena pse talleni me popullin

 • O klodjana kalja je shum injorante

 • Ik o bythqir se ke ik per lesh dhe spo e kupton

 • Mos boni propagandë balkanweb. Situata e mediave eshte shumë e rendë është e vertetë se jeni gazetarë të dobët e të shitur tek partitë dhe tek sherbimet e huaja

 • A mjer nena ofof a ju qipris doni vullkanin tju fshije kretve a zot bre vet vrasje dhumime a enver hozha kuje bre 😢

 • Si e ndjejn fmijt lumturin..zoti trujt edi rama

 • FL i madhi Zoteri Pacolli se shqiptaret e Kosoves e treguan Vehten se sa per Edi Ramen sasht Aspekt mirnjohes me araganten e tij FL zoti Pacolli

 • Skamja...Varferia ,,dhe mungesa e komunikimit ashtu sic duhet, por edhe ankthi dhe pasiguria qe ka pllakosur aty... bën që këta njerëz të humbin qetesine ..prandja shprehen ashtu.../ Zoti ta mbroje shqiperine nga Shqipetaret politikane ..të pa skrupullt dhe fodullla .../ Xhungla Shqipetare është present../

 • Xhungla Shqipetare ...Bordelli Shqipëtar./ Ky e lot shumë bukur filmin..// Aktor i vërtetë.../ I erdhi rrasti të mbushin xhepat ky dhe të gjithë bajgat e neokomunismit që drjtojne atdheun tim/... / Ashtu sic bëri Sali Berisha me Gjirin e Lalezit....një LAVATRICE gjigante që pastron llumin e shoqerise Shqipetare... kështu do jene edhe këto shtëpi që do ndertoje ky psikopati që drejton atdheun tim../.

 • AllAhi ju ndimoft jav letsoft ishalla ngushllime 😢😭😭

 • o edi cocaina nuk i intimidon dot keta te huajt,mos kujto se jane te pastrehet e termetit

 • PRA LALA...RROTULLOHET DHE RROTULLOHET...DHE NE FUND I LEPIN BYTH..SALIANJIT...KLODI..LOJEN E BYT..LEPIRSES QE BEN TI...E KUPTOIN DHE FEMIJET E KOPSHTIT...

 • Qelbesir bushter

 • Po pse bre budall sdin mi pa plasat e shpis sa budall kar

 • Ooo .ore edi ti edhe ajo kurva se te sillet verdall ju kisha rrjep me zhelet

 • Ne nuk jemi njësoj si ti ti ke pare shum dhe je i gjat ndërsa ne jo.........

 • O edush po qa po nxehsh me popullte ngrat po kta ste kerkojna nga shtepija jote e korrizi yt ndima po e kerkojn ndimen se kan dergu te gjitha shtetet jepju njerzve ndimat qa ju takijn se ke me bollek e mos i mshef

 • Mos.ijepni.pare.ktij.oktopodi.se.ky.i,zhduk.per1minut

 • Turp

 • Kemi pagu mortin kafet e etj..... Kaq mjafton te mos quhet me bamirsi humanizem..... Ne xhdo kusht e rrethan nuk duhet te permendet.....

 • 0 bravo rama po dy here bravo gazetares gazetare me e embel nuk ka ky vend ❤❤❤

 • MARRE MEKEN NATO SMUNEN NJERZIT MI SISTEMU MAS MILAN MEFJET NPLASMAS NJAJA ESHT MAMIR SE MEKEN NATO

 • O zot kjo nën kurr se ka ven poshtë, ishalla o zot ndihmoje

 • Dy gazetare koti. Trushplare

 • Prandaj e dha prap termetin prej mekateve

 • Edvin Droge&Mafia Te rafte me e keqja te dalte shpirti me vuajtje. Ndyresire.

 • 28, 29 vjet demokraci, gjat gjith ketyre viteve shqiperia ka vuajtur per nje drejtus shtetit dhe po vuan akoma, nuk ika hije nje krueministri te thoj liri demokraci te te ndertoni ku doni, per mendimin tim nuk itakon te merret me shperndamjen e popullit po thjesht te vizitojn te lenduarit te pa streh nga termeti, dhe Jo te thoj se Un besoj veq great, me gjith keta qe sho ne video esht niveli I ult I politikan e shqiptar, njerzit kan problem te medha dikush ka humb pjestaret e familjes ete afermit, shpijat plaqkat e tjera, edi qe asht shum e veshtir per shqiperin ti perballojn ketyre fenomeneve natyrore nga Ana ekonomoke dhe materjale, po nje sjedhje mat mir me popullsin nuk kush ton asgje, zoti Rama foli edhe per vendet tjera te botes qe kan fatkeqsira natyrore nuk sistemohen per nje periudh te gjat zoti Rama perveq keta shtete ju japin ndimat e shpejta popullit te tyre dhe zonave ku jetojn po ju japin mbeshtetje psikologjike cdo njeriut qe ka nevoj per disfatat qe ju ka ndodh, si ne humjet e njerz e Deri te pasurit, prandaj lere boten dhe shikoni nje organizim ma te mir qe keta njerz mos te ndi hen te braktisur, se mos te ishin fqinjet dhe europa nuk dot ishim te zot per asdhe nje gje, ketu bahet fjal nuk kena nje shkuader shpetimi per fenomene te tilla, kosave as 20 vjet shtet nuk ka dhe ka njerz te specializum per keto fenomene, lere pastaj vendet fqinje ose europen, prandaj popull nuk ka faj qe ndihet ketu dhe 29 vjet I braktisur dhe vazhdon te ndihet se shikojn lagjet, fshatrat, qytetet dhe shqiperin qe braktiset nga rinia ose familje, zoti Rama per mos te keqes qe ju ka ndodh njerz e nga termeti keni mundesi qe ketyre njerzve tju ngrohni zemrat, te erdhi radha te tregosh veten se sa dot besh per popullin qe te mbetesh ne histori

 • Sikur po merr toka frym per at zot 😭🙏🙏

 • Leti llafet dhe.politiken.po nxjerrni leket e vjedhura dh kontriboni ,si mbare kombi shwiptare,mos u fshiheni skutave, se mjafte e keni rjepur kete popull 28 vjet. Ku i keni vilat dhe shyepiat boshe ,pse nuke strehoni ,ndonje familje ne nevoj?e gjithe populli e dine pasurine e handutave politikane,por shume shpejte do ti paguani te gjitha zollumet.

 • Mjekesia shqiptare Jane te afte per te l'arte Banksy dhe Jo Er urgjenca il more gomar se nuk vleni fare vetem per te mbushur xhepat jini

 • Salsa u ftofshne bythe o shtet era po' rezon pallatet dhe si fusni njerezit me femije te vegjel ne cadrà cadrat Jane per ushterine por Jo per familjaret por keshtu eshte kur perkedhelni shpatullat rames dhe argetojeni me te

 • Ku sherben ky ushtari ne ushtrine Izraelite apo...?

 • MARRE TYRP SHTET PLASMASIT NUK ESHT VER O MORDE SHTETIT

 • O njerz ne meshir te zotit

 • Ku esht Rama ?!

 • Se ca pune ka shteti te ndertoje shtepi nje dreq e di. Parate e donatoreve jepua njerezve dhe kaq. Cpune ke ti ti marresh para nje kamarieri ne Pogradec qe mund te mos kete shpi per vete e ti besh shtepi dikujt ne Durres qe kishte ndertu pa leje, ne toke te zaptuar dhe nuk kishte ble as siguracion per shtepine? Kjo eshte idiotesi. Njerezit nuk do mesojne kurre te zbatpjne ligjin dhe te jene te pergjegjshem nqs shoqeria ose te tjeret, paguajne per veprimet e tyre.

 • Jo qeveriaa o vlla Po populli ta ka maru shtepin me ndjers tpopullit

 • SALIHANI BEJ SAPUNIN SE MORE KOT DHE U FUTE NE PARLAMENT SI FUKS I LULES DHE TANI SHKO BEJ DENJMIN DHE PASTAJ DISKUTOJME .

 • Po te ndodhte ne greqi kjo ghe nga punonjes shteti do ushte per spital tani.Prandaj mendojn se jan te forte keta.Se 30 vjet ska ngrirur njeri zerin.Kemi te drejtat tona.Cdo qeveri qe ka qen dhe do vi duhet ta kuptoj.Por faji esht i popullit qe nuk ngrihet te protestoj per te drejtat e tyre.

 • Llulli si hajdut milionash euro ndihmo dhe ti dhe lleri fjalet boshe,trego qe je penduhar.per mashtrimet e tesekaluares

 • O ky Edi Ram kari me falni ne shprehje eshte shkerdhat ky as qe di qe duhet ate qe kontribon si zotri Bexhet Pacolli te ket pak respekt per të

 • O pis kush e percolli babalen,.

 • 0dreq te mori l peroi salianji jo lumi kapu pas lesht e kokes

 • 😂😂😂😂

 • Or Gjekmarkaj, ne ça planeti jeto ti o "Dick me Zile"? Po kujt ti kerkoje qe te mbaje pergjegjesi Opozita per ndertimet te cilat shumaca jane ndertuar ne kohen kur qeveriste vete? Eshte kollaj te japesh opinione sa ne nje banak kazani ne tjetrin, por eshte veshtire per sojin tuaj qe nga ato rrogat e majme qe merrni nje pjese ta jepni donacion per te prekurit nga termeti!!!

 • Ah me ken me I ra te shpia e tij nje termet 30 badhsh edi rams me fundos 20 metra men tok

 • Po ti kushtetuten e shqiperis ti nuk e njef. Po ti shkel mbi kushtetut o bir legeni.

 • Me shkolle pa shkolle K.Z.Edi Rama eshte Kryeministri jone bene Shume shaka se eshte Shqipetare .Vlora heroike Edi Ram flet jo ironike"Por flet me patutat te trasheguara qe flisnin Zotrinjet dhe Zonjat Fisnike se jemi Shqiperi HEROIKE . Studentet mir e kane kerkesat i duane radhe eradhe por te kthejn pak fare koken mbrapa dhe te kujtojn Gjyshen Gjyshin Baba dhe Nene cfar kane bere per kete Vende. Traditat dhe fjalet e urta popullore jane te sakte dhe nxensit e Sotem duhet ti shkruajne ne FLETORE dhe ti analizojne se do mesojne Kulture Njerzore. Keta Baballaret Tane fort ne Zemer duhet ti mbajme Per ***** PER SHQIPERIN QE DUAM***************************** Cdo gje do kohe e mesim ta kalojm me sukses dhe kete *** PROVIM........ Fjalet e urta jane edukate dhe mesim. Dhe jo si disa qe i marrin per OFENDIM.. ***Rinia Bukuria dhe Krenaria e Atdheut.*** Po durove ke FITORE .*** Respekt Atdhetare te ndershem jeta eshte Sakrifice Uniteti SOLiRADITETI eshte ipathushem.

 • 34:57

 • 31:30

 • 28:36

 • 41:59

 • Per at Zoti ti bravo Edi Rama ne dit te keqija po e tregon veten

 • Si mund të merret dot me kaq shumë injorant

 • Ky eshte kokrra e kurves saljani

 • Me babalen meret gjekata por juve ini të tër të pa pun dhe kaloni orën me Sokolin

 • Zoti Pangalos nje politikan serioz liberal dhe i pa korruptuar asnjehere figure e paster e politikes ketu ne Greqi.. Respekt per kete njeri me gjak shqiptari..

 • Ik ore servil i sali serbovicit Jeber pedagog duke e bler dipllomen ne Kohen e sali serbovicit

 • Nene heroina ka lujt mendsh krejt. Pret vizitë personale nga kryeministri? Kërkon shpin e re brenda javes? Paradokse të papara. Kësaj i janë shpërndarë dymbëdhjetë fëmijët por e paska përgjegjësi kryeministri? Kërkon ta marrë në kurriz dhe ta cojë në hotel? Bobo nuk e di se si e ruan gjakftohtësinë kryeministri kur flet me disa njerëz qe nuk kanë llogjikë. Kur shoh këto lloje njerëzish më hypen një trishtim dhe një ndjenjë pashpresie e thellë.

 • Cfar politiket do me ba ti mor shurrac Kush kari te lejon ty me ba politk, shko ne jemen atje ndoshta ta lejojnè

 • Ky kelysh Kurve duhet te pergjigjet per lejet e ndertimit qe ka dhene pa leje, ne kokerr te burgut e ka vendit do i kulloje bytha si akullore ...

 • O pederast do te veshin fustan ne burg o lumadh

  • Fustanin e vesh o dylberesha e Rames,, qisha far e fis e nan e moter,, te punesoj ty dhe familjes tate ne semafor,,klm o bythqir,

 • Asnje nuk arestu per viktimat e termetit po Z saljanin ✌️

 • Lala eshte syri dhe mendja e popullit,nje faleminderit z Lala per guximin ne kto dite ku sundon pa ligjshmerija ,hipokrizija dhe krimi.

 • Pedarast muti

 • Ky esht nje cop pler nuk ka shtet ky duhet perplasur ne burg ky genjen per te shpetuar na burgu

  • @gilbert kasnija, te qisha far e fis e nan e moter e gjall e vdekun,, KLM DHE MAMIN TA SHKERDHEFSHA,,

  • @Jamba 95 un sjam pedarast si ti o bythqire dhe Rama i jot,, kurv e keqe nuk ke lan kar pa ngren o dylberesh Spaqit,

  • @gilbert kasnija BRAVO SE PO I DJEG FABIO KURVES SE QENKA DASHNORI I SALIJANIT DUHET TE MESOJ TE SHKRUAJ BAJGA E FENDUR .

  • Ai fshin bythen me nga nje usa massachuset cdo mengjes hahaaaaaa

  • Qisha ropt e moter moj kurv e keqe,, do tja hash karin sialjanit e tjerve,,