Report TV

Report TV Report TV

 • 72 849
 • 316 143 117

Video

Commenti

 • Sa më shpejtë rindërtimë të fml Seferaj!Më e fortë dhe më bukur Vila Agim Seferaj🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 • I gaidhara , paj ston afendi tu 👍 Ajde ja 🙋

 • Keqen keqen 👍

 • U te shkretet se hengren dot

 • Berisha ri urt , se jemi dhe kusheri ! Si doktor ke qen me i miri per zemren bashk me Jakupin , alla , nuk ben ti per Minister , vetem Edi , se Ministri , duhet te veshi pandallona ( kaubois ) !!!!! Ajde ja 🙋

 • O Edo , un kam ik , po tkam len ty !!! ♥👍 🇦🇱

 • Per at.Zot , mu ne Tiran me kan gjujt me llastik , nji polic , ngaqe vishja pandallona., Kaubois ( kambana ) Alla nuk i hoqa kuurr 👍 dhe tani i kam qef 👍

 • Po cfar dreqin esht kjo mo qe njihet dhe me koka shteti zogu te shkoj ne pitht motrres tani kollaj ju duk te shfryzoj vajza te huja pse nuk shfrtyzoj nenen e vet dhe motren e vet ai

 • Analfabeta.... mjer shqiptaria de ku ka !!!

 • Po per at shkak jeni ne Opozit dhe gat keni me nejt 😂🤣

 • Ik ore hajvam se è shkatrove shqiprin o mal me ok

 • 7x7=51 o tmar Sha tligat mo lulke matematikes tende🦃😜

 • O gjithmon nashkon jeta neve Shqiptarve met zi ky arush qfa arushe ky tekosht tu ngordh si dhelper qelni syt pertardhmen e rinis etmiren e Shipnis qelni syt

 • Falenderojm te gjitha Shtetet qe na ndihmuan !!! ♥✌👍

 • Bravo Rama.! 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Askush jo shqiptar nuk duhet të marr toka shqiptare sepse Shqipëria nuk është as rusia dhe as amerika që të ketë të lira

 • Vetem Albin kurti dote ban shqipri etnike vetem ju duhet mbushtetja e popllit

 • Tha thifsha thom dhip.. Th tht thot thuthuqi 😂 😂 😂

 • Ne te gjithe boten , patenten ta heq policia por eshte gjykata qe vendos per pezullim app jo , ne Shqiperi te gjykon ai qe te denon ! Dhe masat administrative jane pak a shum te njejta Ai qe kapet me 110 km ne nje rruge me limit 90 i hiqet patenta 2 muaj Dhe ai qe kapet me 180 ne nje rruge me limit 90 i hiqet patenta 2 muaj !

 • bravo ermal je nji djali i mecume dhe flete shume mir si spiker je nji djai shu mir jenravo te qofte odeta je edhe ty je ne bote si ty bravo odeta 🙏🏻😃🕌🇦🇱🇺🇸

 • Turp per ato kuksjan ce jan aty tju qije edi nbythe morracak

 • A te qifsha ropt o shtet kurve po mir ja ka bo atij pedofili pse e denoni vajzen o ju qifsha ropt po duhet me ju a bo fmive te ligjvensave kte gjo tva qin gocat manjakt

 • Kuksi ka pas burra po spaska mo per deri sa njeken ket mut 😂😂

 • Vergogna

 • Jo re jo! Vertete e ke? Po ku ve Rama ne krye te nje strukture dike qe nuk e kontrollon dot? Ta hame kete bishtaje ne?

 • Je kapur me radio ne Dore duke I dhene patrulles dhe dhene interviste!!!

 • Kulluri po' ne televizor (Tue foto)te fut vertet friken. Sa i shemtuar cenke. Por edi Rama si ne shpirt Dhe ne dukje belisssssimo.

 • Sa film i bukur rpt bravo... Phuuu Motrat npidh se ma pa rregulla jeni ju se qytetart Shtet Legen 🖕🏽

 • Ca baxhelle kjo u fut zogu brenda ngali pa u qi kjo buca qe flet per mall... kape fute brenda edhe kete pjesmarrsen plere

 • Po' ju cfar beni????????? Ju tregoni perralla per femi, Edi rama shkon der me der Tek populli.lereni ramen te Punoje,e se ti e don popullin Tend,bashkohuni me ramen. Jo diskutime PA lidhje por Unitet per popullin shqiptar. Lerini bla-bla-blaaaaaaaa. Vendi yne ka SHUME probleme.vetem me unitet Dhe urtesi duhet te punoni. Jo me bla-bla-blaaaaaaaa

 • Kurv dhe ata na kurva kurva hesapi Tyne o te mjert fmit per nan kjo sa nan po kurve

 • O legen zoti te fraft I pa bes ,zoti te vraft vuash shum e shpirti Mo's te dalt dhe ne at jet Mo's zent ven shpirti jot qe e ke te qelbur

 • Shum ganim nuk esht prov ajo qe jepni me filmike... prov esht po ta kapi radari ti me sy nuk e mat dot qe ti japesh gjob.... ver speed camera neper rrug edhe nuk hec njeri shpejt... nuk e di si ju a pranojn gjobat keta njerez por un personalisht nuk do e pranoja....

 • Hahahah pse nuk e rrxojshit me bomb automike ma Kallaj 😂😂😂 katastrof

 • shume mendjemadh per te qene komik!

 • Adriana bere gabim qe nuk ike na emisjoni,

 • pse doni te shpifni Shqiptaret me lajme o gazetar kancer ? pse doni te na mashtroni ?

 • Po shumë komenta sidomos fyerje o shqiptar kshyrmi punët e juve se llom i keni e mos u merrni me komente palidhje sidomos fyerje o njerz pa edukat.

 • Ngushllime 😭😭

 • Te pershendes o kusho je burr malsije mir te pershendes me shum Respekt nga un genti kucana Dublin Ireland

 • Ermal sa sakte dhe qete qe flete bravo

 • Ishalla o zot e gjen shendosh edhe sherim te shpejt 🙏🙏

 • A ju keni lujt menc . Se i vut ne vij te tjeret ju edhe qisni vidjo qe jan bo para 6 mujsh

 • Rrebela ka shumë n Shqipni prej kohës diktatorit

 • BRAVO EDI RAMA NA ZDRITE FTYREN NE KTO MOMENTE GJITHMON ME POPULL SHUMMMMMM SHUMMMM RESPEKT PER TY

 • Pse per mendi marziden per qka budall a pallatin asaj esht fuuuf gazetare muti 😫

 • Pun Amaterash i dermut edhe shpit pereth ma mir e keni te shpalleni gjendje lufte

 • I ka ra baderia asaj metsit o jeta 😂😂😂😂😂

 • O zot jepi jeten e gjatee

 • SA HALLE KA KY POPULL O EDI...TE RA TY RISKU...SA SALIU SDEL MO N'SKENE...RRI E SI MUTI..MCEF MAS GISHTIT...RRI E BO SEHIR..DHE FERKON DURET SE TY TASHTI PO TVJEN FUNDI...MOS U DOREZO O SHOKU...SE LUMI FLE PO GJARPER SALII NUK FLE....

 • Ç'fare torollak ....ka hardhur koha të bejë Mousiun...ose shpetimtarin ,,, i erdhi kiha të mbushe prapë xhepat ky,,,dhe të gjithë Bajgat e neokomunismit që drjtojne atdheun tim.// Ky e lot shumë bukur filmin, aktor ...i vërtetë.../Dhe populli tim vazhdon të jape votat bajgave dhe pjellave të neokomunismit....Gramoz Rucit dhe mikrobeve qe e rrethojne këtë torrollak drjtues shteti.../...

 • Sa kushton nje shtepi e till

 • po avokati pse nuk vjen me?

 • Opo sa inat e paskeni lereni ore te punoj sa te keq jeni

 • Je i madh o Edvin mos e lesho me kurr se e meriton je me i miri

 • 😢😢😢

 • hahahhahahhahahahha i ka qr me aq eksploziv kishte shemb i pallat 50 katsh ........me mir i kishit than amerikanit te kalojte 1 f16

 • O te lumte kokedhima

 • Nuk jom otoman po jam shqiptar me zemer e gjake shqiptari lexo pak historin a ma historin e vertet e sa i perket me hy ne evrop nxitoni ju se na nexit fetyren

 • E ceka ne 90 en the drejt sheshìt por gabove me qellim komunistat kan pushtet dhe pasurin e shqiperis sot populli ne mjerim!!!

 • O sale bli ca dhi e ik anej ka erdhe se per Bari sta ujku delen ty Sa per fyllin ta blej un dhurat po' deshe. 😜

 • Rumani Kroacia dhe Turqia e meritojnë falënderimet tona më të ngrohta por dhe çdo tjetër që ndihmoj ose i erdhi keq

 • Sa bukur kur mbizoteron paqja dhe harmonia mes popujve ...bravo te gjitheve

 • po kosoven kur do permenesh

 • Te rujt zoti zemra e Vogel je shume e zgjuare 💓💓💓🌷🌷💓🌷🌷

 • Ermal je gazetari me i mire dhe nje djale shume ishkathte

 • Bravo Rama

 • Sa e mir edhe e zgjuar vajza e vogel Po kukullat do shikoj cte shikoj hahahaha

 • Po mos te ishte kosova kurr shqiperia nuk do ekzistonte

  • @Bon Sbon çfarë ke o rracë hajdari, si shumë qënke shkërdhyer nga goja.

  • @Bon Sbon çfarë ke o rracë hajdari, si shumë qënke shkërdhyer nga goja.

  • @Arjan Çani o ta qifsha kaurrin e motrrs 7lozave te caneve te karit ta qifsha mbiemrin ju shum ju katoliket e meritoni evropen shum vallaj ju nam lat uu ta qifsha mutin

  • Nuk kam urrejtje vetem se pe thom te verten ..e per dikon e verteta i djeg ..besoj se e kupton

  • @Donjeta Krasniqi ATA JANE TE HUAJ .NE JEMI NJE KOMB .NUK NEVOJEJITET QELS..QYTETI APO DEKORATA ..E DYTA E DIME SE JEMI NJE KOMB COPE COPE NE 5 SHTETE . ME NJE NDIKIM TE FUQISHEM TE HUAJ NE FE ,KULTURE ETJ ......

 • Deshmia me e mire se shqiperia gjithmone ka qene e ZEZA e kosoves ...kete ma ka thene edhe gjyshi im....por kurr me shkoni te shkijet...kurr me qysh kam menduar e mbrojtur shqiperin kurr kurr kurr

 • Po nusja e atij te shkretit qe iku i dhate shtepi apo hiq

 • Bravo serbija jeni burra

  • Uuu ta qifsha serbijen e motres ta qifsha shkinen e familes

 • Bravo rumanija zoti ju nimoft

 • Po me veshet ç’pate ,Zoti eka fal ashtu,femije eshte

 • Bashkojeni😡😡😡😡😡😡 kosove je Shqiperi🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • fasad e gjall je mor ropqim

 • Rama veq fjalë ke. Ti e din se Kosova ndihmon gjithmonë dhe është e ndarë ende nga mëma Shqipëri. Asgjë nuk bëre për bashkim dmth për shpetim sepse je i korruptuar sikurse të tjerët. Por po e provojmë Albinin çfarë mund t bëj për Shqipëri.

 • Ti sje politikan he hajvan kush po te thot si je politikan marre met thirr ne tv

 • Futeni në burg ropqirin per jet bashk me fëmijën dhe prokurorin bashk

 • Ai po kerkon sherbim mjeksor jo salltanik. Mire qe po flejne neper cadra por te pakten shteti duhet te jete ne gatishmeri per cdo ndihme qe kerkojne. Jemi me shpirt dhe me zemer me ju o vellezer. Zoti ju ndihmofte

 • Emision pa lidhje vari lesht

 • po përse të dal e ke të babait sallën o k.m.. mentalitet komunisti nuk ndryshon dot nga ai brum je gatuar .Sa për kokrrën e plumbit jo se nuk do ta bësh NUK TA MBAN , kan ndryshuar kohrat , KEQARDHJE !.

 • Keto gra ndizen si shofin nje Bure te gjitha flasin qeshin dhe nuk Kane problemet PSE ju ndizet moj kurva. Si kini zemer dhe qeshni ne asnje Vend te notes nuk shifet qe te ndodhin fatekeqesia ne CDO lloj forme si ju qe nuk ankoeni me radhet por si leshon rama natura Juve ju ndizet vera Duke qeshur ne qiell ju shkon e qeshura sikur nuk ju ka ndodh asgje dhe te huajte luajne me ju Duke ju PA qe nje fatkeqesi si termeti ne Vend te qani te ulurisni po' e kunderta qeshni me batutat e rames rama shkon oret dhe ditet me budallenj si ju qe flini neper cadrà PA bike dhe PA uje kini dhe qefet te ulurisni Duke qeshur

 • Di Maio te rregulloje Aquila, e Matrice qe i kane vjedh krejt leket Berluska , edhe populli pa shpija.je te ja fut kot o Rame, Italia ka gjithe ato halle per vete.

 • Ju jeni kondra ligit te spifjese se 30 vjet vetem shpifje keni bere kushe parti u ka dhene me shume leke keni shpifure kundra tjetres pere popullin nuke e keni (R) fare turpe per keto medje shpifse qe ka shqiperia asje medje ne bote nuke eshte si ju vete pazare dini te beni

 • Rama 💪🇭🇷👍

 • Yll Rakija

 • JU QE JENI ATY VETEM GAZETAR NUK JENI JENI TE GJITH TE SHITUR ME NE KRYE LEGENIN E SALI QENIT KRYE BASTARDIN YLLI RAKIPIN QE ESHT TURPI I GAZETARIS NE SHQIPERI QE ESHT I SHITUR DHE I KORUPTUAR

 • Bravo inxhinjer bravo se shijaku osht shkatrru totalisht duhet pa pallat per pallat se ke te bosh me jet njerzish bravo

 • Te ter hiqe qe te mashtroni ju sa u do qefi?

 • Shkoni edhe ju

 • o rama ju shkoni ku ju cojn apo

 • Me lote zot i madh se plasa kan pjerdhur njerezit 😂😂😂😂

 • Kjo me greqishten hahahaha o zot

 • Rrespekt zoti rama

 • Edi Rama i ka kushtuar kohe njerzive shume sa qe nuk kam besuar, te gjith politikanet me duken njesoj . Jam pa fjal Bravo Ke gezuar nie familje .

 • puth njeri puth tjetri, kane per ti ngjit ndonje grip.

 • respekte familjes zoti ne xhenet i madhe

 • Si gogoli.E trëmbi fëmijën.

 • Sa gjynah qfar ju duhet mielli ne qader ku te gatuajn moj keto te gjora pa asgje cncncncncnc