KlanKosova

KlanKosova KlanKosova

 • 36 997
 • 268 872 371
Kanali zyrtar në IT-tvs i Televizionit KLAN KOSOVA
Official IT-tvs Channel of KLAN KOSOVA Television

Video

Commenti

 • Ky ta ruan shtepin Hashimi ta vjedh

 • Nuk quhet qen sharri .por Deltari Ilir

 • Ropt n pidh ahhaahha

 • Qka Kari po na intersohn neve per kta muta bre

 • Mos o tutni se kinezte Jane njerze te fliqt qe hajn gjithqka

 • Semiram Luzi, e bija e Epir dhe Drita Luzit shkerdhehet dhe mbetet me bare me dashnorin e saja ZEZAK (qe e ka bere edhe me shtepi nga nje kredi e mare te Duka) dhe behet me kopil mulat nderkohe qe ish e martuar (dy femi te mbrekullushem) me burre nga nje familje e nderur. Familja Luzi e ka ne gjak tradhetine seksuale, prodhim te bollshem te kopilave (nje te saja dhe 3 te vellait Enrik Luzi ose Fdil Krasniqi ' ku njihet ne France'), ginjeshtren, mashtrimin dhe injorancen. Jane njerez primitive. "Mos i hidh perla derrit!”

 • Ne shqiptaret me shekuj nuk kemi pase urrentje e konflikte nderfetare por tolerance qe kane mahnite boteb. Percarjen dhe urrejtjen po e nxisin ateistet enverist e titist sepse te gjithe keta cfare eshte edhe Ramabaja jane klysh e te shitur te serbi e rusi. "IMAMO TRI SINA ENVER HODZA TITA I STALINA" Kur lulezonte vellazerimi i Enverit me Titon Rankoviqin vlla Milladinin kjo kenge kendohej ne Jugosllavi. Ne Shqiper kendohej keshtu KEMI TRE BIJ ENVER HOXHEN TITON E STALININ

 • Jav qiev mamen hajna bythqa

 • Mut me lula.

 • Kar ekarit kaka

 • Ja haksh koq....

 • Jaksh ka...

 • Allahu na rujt prej ktyne belave se ska ma ran e ska ma keq e mazi kuku per neve ni grusht popull e 1mij te zeza runa zot ment.

 • Kta lypin qn jan shki shqipfoles..e trillojne lindjen e krishtit edhe pse bibla ket e verteton qe nuk ka lindur ne dhjetor..pse rreni kur me Bibel denohet genjeshtra..ropt ja q.ne kryqe te shkaut..duhet me ju qn me zhduke,jeni AIDS per kombin shqiptar..

 • Roobt jau qifsha ren se krejt ma keni gerdit kosoven jau qifsha listen e dasmes tonve me ren

 • Mir ja ka ba robt ja qifsha se KY koka martu frik edhe ajo kurva me.jau Mar pasunin nuk te lajn hallku mu korit

 • Ket zken dut ta iqni nga kjo faqe marre.

 • Kta dardalecat kur t bahen bashk jon si ato grat e kqija qe veq naper goj marin!

 • O I mjer po Nans e Babs veq of mju thon zbon se le ma mjav mar Jetn, Allahu ta dhosht hakun e meritum, kto jon shejat e kjametit.

 • Ni pytje a mate mire jan shqiptart apo serbet.si populle. Ne jemi te mir veq pi tutes populli mai dopti maj dopti ne bot.

 • jemi tuj e pru punen me na nshu shkijet ne qaf prap nderkombtaret se jan duke e par sen spaska pi shqiptarve vec shkau ju vjen pershtati ktyre shtazave se kta vertet qenken njerzit me te poshter ne Bote..dhe kshu po del qe te jemi merremi me hajni kurvni se cillen dit zi e ma zi ke me ni ne ket kosov te pshurrt

 • O tradhtar i kombit shqiptar more gomar muti ti qifsha robt tya more pleher more gomar.

 • Na e kemi kujshi kta,i njohim mir, djali vet ka probleme shum me droga, gjith kan pas probleme kta me djalin e vet, e kan largu prej jetes, djali vet ka probleme me men, nfakt ska men aspak, osht njeri psikopat. Ne e kemi pa djalin e ktynve 1 dit a 2 para se me ardh prindt e vet ne kosov. Ky osht fajtor per kit krim.

 • Nashti edhe djalin ja kan myt e kta thojn djali i ka myt ju hankt dreqi me lajme as vet nuk kan dijeni

 • Respekt per ty ushtari e krenaria jone shqiptare po ti or burr i dheut pse se merrshe AK-47 me iau pas qendis ballin me plumba (spiunave tshkive)???! Ndjej keqardhje dhe 1turp i madh per politikant tane! Marrreeeeeeeee...

 • MashaAllah Zoti te shperbleft Amin

 • Instituti i shëndetsisë punlike apo më mirë ta quani: njëri ndër institutet e rrjepjes së buxhetit dhe pa punuar kurrë sepse kshtu funksionon shteti i Kosovës dhe Sa i përket virusit Pra virusin e keni Që 20 vite në Parlament ⚖

 • Pse kerkush spo mendon qe e kan myt edhe djalin e kan zhduk dikun Un nuk besoj qe i ka myt djali Po ja kan maru mu ban si fajtor djali

 • Po mir por mos leni kinezt me hyj brenda ,se kinezt jan 1miliard njerez seshte problem per kinen ,kina rusia i japin miliona veq me fut virusa evrop ,se USA kish shkue kinez me virus atje ,po kinezt qkas ngren per dit lloj tire ,kafeshe, runu shqiptaria runu pi kinezeve se jan mafioza keta, hecin shtremt rruges po ekan sherrin e madh kta

 • Kur konsumon mish qeni, mace, mij, zvarranik etj...pasojat jon qito!!

 • Sa kesh tu shkrue qe kur rriten qeveri kan me hy po e paska shkrue njani ma posht hahaha

 • e tmerrshme me perfundu jeten keshtu sidomos kur dyshohet femiu qe e kan rrit me mund e djers

 • Keni mrri shum ju ne Kosove...o Blert (-a ) a e ndove specin ( sbesoj qe mundet bile ndoshta ne SHBA se nKS kurra e kurres) apo hala je çysh ke lind po sja vlen fallco( femer me femer)..Suksese ishalla te plotsohet êndrra e mashkullit komplet e bohesh per Mashalla.. ..

 • Ku pe dini more a e ka myt djali a kush e ka myt mos gjkoni ma pas fakte ?

 • Lajmruni ne Interpol polic evrupjane edhe e qajne per 24 ore vetem 10.000€€€€€€€

 • ja placa syt budalls po Ku ka ftyr me dal para kujt mgjth me pa pas ftyr skish vra prindrit per parw drogaxhiu pisi keq ishalla e gjen prej djalit vet kte krim mat miren mosh cfar cifti me qen dekun prej djali aka ma hall😱😧🙊

 • nese asht e vertet shkoft mas babs e nans vet po si me vu dor en prind uuuuueeeee katastrof

 • Bravo flori djale suksese from USA🙏🙏

 • O vallai at far burri zhag pa e ngre sekisha la

 • O zot sa e mir sa e rrafsht sa e sinqert osht hera e par çë e ndëgjoj në një intervist rash në dashuri me shpyrtin e saj teper njeri mir ti uroj gjith të mirat e dashur zoti te bekoft

 • Ngushlime familijes inshallah allahu e ka qu en xhenet

 • Ndodh e dhe ndonji kitnapim i banditave,prindrit meja mbyt e.djalin me qu ndonji drejtim te pa duhur, gjaja es ky i ka mbyti andaj nuk ban me fol pa u vertetu rasti.

 • 0 45

 • Feja thot nana dhe baba si dielli e hana te kambet e nanes e ki xhenetin Allahi i udhzoft gjith rinin i largoft prej punve te kqija Sevdroga alkoholi bixhozi i shkatrroj rinin

 • Hallalll tkoft burr se ti hala qeto 100 vjet e fundit skem ni ksi rasti bile edhe lopen kur e kan pre e se kan pre me gjith viq e le ma nan e bab me myt tpshurrsha nkarakter

 • U familjen n pidh jav qifshaa o mane n men se kom me jav qi at nan nese i lironi kta prej burguu keni me jav ni krismen

 • Suphanalla kto sende bohen si kijameti afer oshte

 • Qit goll me sy mshel e jap

 • O njez nese del qe djali ka kry ket veper athere del se djali ka qen kupil. Hiq pa diskutim per ndryshe djali verrtet smun me ngre gisht ne prind te vet.gurbet qari.

 • Droga i shkatrroj rinin nji kolegen teme gati ke tuj e therr me thik djali vet Ska pas djal ma te mir e te urt por ja nisi me drog e ke tuj e mbyt nanen Tash e mori shteti ne permirsim

 • Droga i ka perblemet Droga i mori ne qaf shum familje Zoti i rujt rinin Kanthan Qka te ndodh ne kojshi prite se te vjen ne shpi Zoti na rujt e mos na provoft se ka ardh nji koh e rand keq mq pas fmi keq mos me pas Allahu baft rahmet gajretin farefisit se ndoshta i kan ende prindet gjall vllazen motra Zoti tegjithve ju dhasht durimin

 • inshaAllah ky nxansi qe pi merr i shkep

 • Bravo ballistiiiiiiiiiiiii

 • O Allah me lind e me rit femin e ne fund mi vra prinderit kho osht tmer inshallah se ka bo evladi tyre se i mjeri aj per jeten e ti O Allah mos na jep evlad te till mos na sprovo anjeher naj be te hajrit keta femi qe i kem amin

 • Nashta nuk e ka pagu mir pranari

 • Qdo dit pa pas naj lajm nkrejt kosoven e pamumdur osht. Allah na ruaj!

 • Nuk ka te bej me zhelozi ketu apo me inati oh shqiptar po kjo eshte karakurva e ky bythpeder.

 • Bordelli i Prishtines...

 • ZOT NARUAJ KU KEMI MBRI AS KAFSHÈT SEBAJN NJE VEPRIM TÈ TILL

 • Nçfar kohe kem ardh djali mi mbyt prinderit! Kurxha nuk jan termetet,zjaret cka po bohen nvendet tona.SubhanAllah😔

 • Mos o zot qa po na degjojn veshet zot. Naj largo te keqen.

 • Azem Zagari i Jugoslavis

 • Ehh boni e rriti me mund, o zot na ruaj

 • E more nuredin more bythqim hajde ne shal tguzofsh po na ti qina rrobt e drenicakut ty more lahper i mutit. Po juve drinicakve ju fryen bytha se ju veq dini me hanger mut pa lidhje. Shko puthu me shkie o tradhtar

 • ngushllime familjes ... t kishte qen ne moshen 30 vjeq apo 40 vjeq kisha besu qe ishtr nga helmi por ky person eshte 68 vjeq ...ne ditet e sotme shumica e njerzve vdesin ne moshen 60 65 vjeq pa helm ..kjo nuk mund te jet arsye sepse ne ket rast serbia mund te fitoj kjo mund te jet e keqe per kosoven ...

 • Qija ropt Me dit qe fmia jem bahet qisi muti Ishallah kurr nuk kam se sen nuk po mvyn 🤦🏻‍♂️.

 • A serbi ta qifsha gjakun

 • Ah moj Kosove sa shume ke vuajtur nga fashistet serb e sot po vuan nga udheheqesit kriminela shqipetare. Ngushllime familjes se te ndjerit.

 • Me kujtohen helmimet e vitit 90 kam qene ne klasen e 6 fillore

 • A paska be Facebook ky Adriatiku, tja qojm naj sms, mos pe ha foren e po vjen, po mendon pi del naj femen e fort n'prit.. E Hajr InshAllah, per viktimat zoti i shpèrbleft me Xhenet, por ende nuk dihet rasti, sban me paragjyku!!

 • Ncnc omg edhe qeta eniva

 • 🇦🇱❤ALBANIA👐SHQIPËRIA❤🇦🇱 ❤🖤KUQ E ZI❤🖤

 • mesuasja haxhere demiri lyp meja qi shtat mij nana. meja qi kurven e nanes boll kurv o

 • Jo more jemi hi ne evrop islamin spe dojm se na le te mas lexo ne islam qa thot per prind por ne spe dojm.pe dojm eveopen e kur eka mit americani non e baben na skemi dit por tash u msum dumi me hex te para Zot runa yarabi

 • As kush jo kerkush hahah

 • Jo kerkush oj gazetare po askush jau dhjefsha shkollen qe ju kan pranu me te njofshem

 • O. Zot ti je durimtar e ban ksoj far njerzish mbi tok a vritet prindi esht gjeja. Ma ecmuar dhe ma è shtrejnt un mendoj kshtu

 • Kijamet hajde lirisht i nderum se boll ke prit 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

 • 😭😭

 • hahahahahahhahah po qa kari t ka faj siguria nKs kur ti vet e ki hanger foren hahahah

 • Vetem ne koft tkan thmi i adaptun se na e bab mi vra smun me ndodh vetem nese esht kan ndikim te narkotive

  • Perpara i kemi pa neper filma keta gjana e tani po i shohim ne realitet , vertet gjyna dhe turp per ate qe e ka kry kete veper e nese eshte djali i tyre jam pa koment si ka mundesi me ndodh derisa familja eshte gjeja me e shtrenjet ne bote , zot runa!

 • I pakne nxane e lidhne ne telat e tensionitnalt 6000 vollt e kallne bre pisi pis bab e nan mi myt evladi vet ska ma kjamet

 • inshalla zoti e denon ata qe boj kto sene

 • durt te lumshin

 • djalosh fantastik qe ka me ja pa harin kreit Ferizaj

 • Zoti Madh Po ky qenka 100% Psikopat ne qoft qe ka krye djali ket krim duhet ne mes qytetit ne var ne litar

 • Ju lumt te dyjave zonja me kapele te kuqe qe qenka si llokum dhe Learta jeni shuuum te sjellshme

 • Learta bravo per edukaten qe te kam dhen prinderit je shembullore si me qen goc nga Shqiperija

 • Ka Met mos me kriju familje ka ardh funi herum me marr nje qen keni kesh me gjerman me qen me jetu es me femij e sodit haj medet

  • Bashkim Smajli Zoti i meshiroft print e ri se PASHA ALLAHun ka ardh koh e rand Droga i shkatrroj rinin dhe shum familje Allahu i meshiroft gjith rinin

 • Ti me kapele te kuqe qenke me e bukura

 • Ishalla asht rren

 • Po ju kosovaret s'keni PUN tjter veq me ofendu dynjan por duhet te jeni me me kemben ne tok dhe me kulturë europjane qe Zoti i ka fal njerzit ashtu si ka pas qef dhe te gjitha femrat jan shum te bukura pooor sjellja dhe edukata te zbukuron prandaj mos u lidhni shum tu marr me budalliqet ok

 • Kadale o shqiptar se hala skoka e sigurt qe i ka myt djali i vet.

  • Agon Ze e pse ai ka ik dhe pse nuk vjen pra te babà nana te vdekt me gjet vrasin Po ai koka la lop i smut me drog Ncncnc Gjunah kjameti u afru sen Ska ma 🥺

  • Po aj mukan kish ardh ne vorrim te prinderve ish lajmru te najkush

  • Doth se te Shqiptart qas po doth lloj raste nin dit sodit veq tmerr per ne pse jetojm ka ardh fundi botes gjdo dit e mazi njeri po degjon lloj raste .

 • Allall per bes allall

 • Dmth po shkojm ka fundi i botes 😣

  • Valmire Nikqi .ke të drejt .por nëse i vret më të dashurit qe të rriten at'her.fundi i botes po na troket në der .

  • @Bedri Hoxha ani de kadal se nuk dite qe ka ksi raste edhe ne kosove se per evropen e bote ka shume raste te ksi llloji

  • @Gazmend Kryeziu zoti madhe kush e bani si diqka normale bre a je tu e ni veten mas pari qka je tu thane une veq po komentoje te njerzte qe po thojne po vjen kjameti se djali e myti prind e une po thame se ksi raste ka ne krejt boten mu kane qe me mi myte dikush prind e vet po bajka kjamet neve moti na kish lshuh toka

  • @Gentrit Çitaku ti po e thu bre shoq si me kan kjo pun krejt normale po a din ti dr veq shtrember me i kqyr prind e mi dikush jam ne gjendje kryet me ja pre si te qenit se leje me na shku menja me ba ksi sene. Subhanallah

  • Shenjat...

 • Psikopati bab e nene mi myt SuphanAllah O hajde kijamet hajde Po te presim!!

  • Valla po qashtu amo qe njerzit e drejt po hekin se djali me mi vra prind ska ma keq per zotin se ka met mos me kqyr sen mo qdo dit diqka po ka.

  • @Menduhije Krasniqi jo dynjaja bota eshte e njejt po njerzit pe afrojn kijametin po inshallah njerzit e drejt i run i madhi zot e kta qe bojn keshtu Zoti i denoft

  • ah mu kon toka te dridhet e krejt qeta qe po bojn qesi sende ti faroje Allahi krejt se ka ardh dynjoja met sosmit.

  • Pooo shum e vertet!

 • qeky o fundi bots nryshe so po sjem te marr vesh ala 😑😑

  • @Shefqet Gajtani ktu asht npyetje narkotik apo fmii adooptum se peind shum asht rand me ngre gishtin turp allahi e denoft ngjeh em gjithmon

  • Paj njeri pa lu menq nuk e ban at pun let pritet rezulltati ma von se kush po del dorassi

  • Fatime Mehuka Zotit i qofeshum fal .Po ktu jam i bindur 100% nese ka ber djali i tyre aj asht perdorues i droges

  • .

  • ishalla allahu ne xhenet kta veq aj qe eka ba turp e marri i qoft

 • Gazetare me nje te folne katrastofale.

 • 0:34 po po e pse nxerr avull uji NGA xehti 😂😂

 • DIKUR NE KOHEN E SHEKULLITË 18 - KA QENE MISHI E SUXHUKU: NE FORM, POR SOT NE KET SHEKULLE- 19 KANË VDEKUR TE GJITHA KETO. SOT FAMILIE BUÇUKU E PERZINË KISHINË, EDHE PREJ MACAVE E QENEVE TE COFTE. QE COFINE NEPER RRUGE. SOT NUK ASHTE ASKUSH BUDALLE, E KANË " VRA " BUDALLEN NE LUFTEEEE 👎🏼👎🏼