RTV KLAN

RTV KLAN RTV KLAN

 • 60 494
 • 1 073 061 273
KANALI ZYRTAR I TVKLAN (TELEVIZIONI KOMBETAR KLAN)
Official channel of TVKLAN Sh.a
Televizioni Kombetar Klan
Televizioni privat me i madh ne Shqiperi
Aleksander Moisiu Str. no.97
Tirana 1007, Albania
+35542347805/6/7
+35542347808

Video

Commenti

 • Ngelet nje dallendyshe e muzikes shqipe,!

 • Ik o ram Pidhropsh. Te kemi besuar ne fillim Po dhe ti nji mut paske qen.

 • Ja honkshi 💩 Inis Gjonit per ju inatgjit qe rrini e shani neper internet ca ju ka bo ju kjo a bo me dit apo se ka shiju jeten me tgjitha tmirat hallall ja boft zoti kur kjo pinte tbardh ateher brezi jon vec emrin ja kishim ngju mallit ndersa kjo e shijonte sic tja kishte qefi puna vet si e ka shiju edhe nanat e motrat tuja ku i dihet ca kan bo se skan video normal.Sot po legenosen gocat neper Shqipri per i viz mall vin me ju 1 jave po jeni bythqima e legena ju qe shani normal e keni inat Inisin.Ja hankshi Muuuuutin megjithse edhe Muuuutin ta keni nder te ja hani.Tung

 • Mos kerkoni ndohm o njerez punoni vet se nuk ju ndihmon njeri forconi krahet mos dilni ne tel po punoni

 • Oj shtrig fallxhore te voj te mi frish topet dhe aeroplanin qe te kem sa me shum kismet hahahahahahaha

 • A sa mire te ka gjetur.. Kur thosh yt ate shko ne shkolle....ste donte qefi meru me kafshet tani..me vjera me bura me budalliqe shqiptaresh

 • Moj bukuroshe po ti je yll kush ste mer ty sikur me 10 fmije te jesh femraaaaa kur shifni meshkuj te tile lerini qe ne fillimmmmm ne halet te vene maniaket

 • Mir grat,, Po kan filluar dhe burrat tè qihen me lek!!! Po me lek...

 • O Curi nuk je gje tjteter veçse lepirsi i Rames, kur thua qe nuk vidhen votat eshte nje budallallik I jote . E mban veten si filozof te pelqen vetja. Thuhet nje fjale kur te hype vetja ne qef ke mare fund o grekafon.

  • O gamor, Curri po thotë që të gjithë janë problematikë dhe të gjithë vjedhin vota. Madje po thotë që edhe qeveria kujdestare nuk e pengon Ramën të vjedhë. Dhe shkruaje shqipen tamam o gramafon i prishur!

 • Leta e dashur.. Me vjen shum shum keq per femijet e tu. E per ty se sa ke vuajtur... Une te njoh nga afer dhe te kam pare e degjuar se sa ke vuajtur per femijet.. E ti ne jeten tende.. Te uroj me shpirt zoti te rehatoft me femijet e tu... Se vajzat kane nevoj per ty.. Per nenen e vet.. Te perqafoj e dashur e keshtu vazhdo sic ke vazhduar duke i kerku femijet e tu ❤️😍

 • o gazetar injorant..thuhet film dhe jo filem si ata me 3 klas shkoll

 • Çani me rrogë 10 mijë euro qe do Europën?

 • O kadala lali rama se edhe ti je tregu mjaft tradhtar i kombit.

 • Uroj qe profesori te fitoje te drejten per t’u kthyer ne Lice. Gjithmone do kete drejtues qe abuzojne, por besoj se perpjekja qytetare e gjithsecilit per te rikthyer dinjitetin njerezor te neperkembur nga drejtues te cileve iu besohen poste , do te ndihmoje ne vleresimin e njeriut te afte ne profesion e jo ne atë se sa dorovit.

 • Fantastike Aureta nje artiste e vertete

 • shume emision i bukur

 • Shqiptaret e din se do han me lug floriri po u futen ne europ🤦🏻‍♂️ europa eshte pushtim dhe po u antarsuam do jemi thjesht nje geto be europe .. vendet me te fuqishme te europes kan 500 vjet qe pasurohen dhe do vazhdojn ta bejn ne kurriz te vendeve te vogla

 • Ky curri mos është i sorrosit

  • Eshtë i Khameneit më duket

 • eshte frymezim nuk eshte thjesht kenge e dua muziken dhe sigurisht kete muzike

 • Rudina kjo veshje Nuk te shkon fare po fare

 • Respekt Curi

 • Arjan Curri, cun i pregatitur, me disa shkolla, por sonte vereva dicka te pazakonte. Curri ka nje fillim te nje semundje psikologjike, qe ka tw beje me sindromen e frikes. Nuk e di se nga vjwn shkaku, por me keqardhje e vereva dhe jam i sigurt. Curri ka momente qe i prishet fytyra dhe shperftyrohet ne frike. A ka pase ndonje presion kohet e fundit apo e ka nga studimet fetare, ate nuk e di, por qe Çurri eshte i ndikuar nga frika, dhe frika eshte semundje. Çurrin e kam mik, dhe dua qe te kthehet ne normalitet.

  • @Mike The Right One Pupupu, Curri me miq kaq injorantë, mbase e ka zënë tmerri se e di që ka njerëz si ti me sindromën e mikut sekret. Ndaj, korbi Curri më shumë llahatariset nga miqtë sesa nga armiqtë, këtë rrallë (radhë) dmth, po ta shkruaje tamam. Mëso njëherë shqip, pastaj bëj psikopatin, ups, psikologun nga ekrani, dmth.

  • @AL Nazarko spo te kuptoj o bodyguard, se ku e ke hallin. Une e kam mik timin, ti cka don si hap muhabet kot. Se i thashe aftesite e tij, edhe se e ndjek dhe ja vlen. Po kete rralle nje problem psikologjik qe lidhet me friken e ka. A eshte nga presioni i ndokujt qe nuk do ta degjoje te shprehet ashtu sic mendon, kryesisht per politikane, apo nga studimet e feve te ndryshme, apo edhe nga ndonje problem shendetsor qe lidhet me besueshmerine kryesisht ne vetvete, kete nuk e di. Se nuk jam xheloz aspak i tij po ta them me sinqeritet, dhe se e ndjek cdo here te cani. Eshte thjeshte dicka miqesore, qe nese ka ndonje te fshehte brenda, ne menyre qe shkaktari mos te mendoje se curri eshte i vetem, dhe shkon mish per top. Curri, nese shef komentin te pershnes, dhe mos e rruj per kend, po thuaj gjerat sic i mendon

  • Curi për fatin tënd të keq është duke bërë spektakël në ekran, por ska problem dhe xhelozia njihet si sëmundje shumë e rëndë psikiatrike🤷‍♂️. Sa për mik, s'besoj ta kesh se s'je burrë t'ia thuash atë që mendon në sy, por e shkruan nëpër portale mbarpa ferrave.

 • O islam po qenke byth.... ore o islam o sallam

 • Oh shyr I nxorre me brek te gjata bravooooo

 • njerezit e mire e te zot nuk i do njeri ketu

  • Nese njerezit e mire do te kene kurajo te reagojne e jo thjesht te konstatojne besoj se do kete ndryshime sado te vogla.

 • Uff sa sexy ky Curri😩😩😩

  • Ai është si majmun, ska ndonjë gjë të veçantë!

 • JASHAAAAAAAAAAAA HOPAAAAAAAA OHHHHHHHHHHH SE ME CMENDE ME KETE KENGE RELAKSUSE

 • Gerta te kuptoj sh mire kur thua pa tel nuk ha.....ashtu jemi dhe ne 😀😀

 • OHHHHHHHHH CME CMENDE ME KETE KENGE MANITSE O ZEMRA IME

 • A motja baban e mama n tende o gomar erre nusen e hajbe ne greqi se e ate e ke jeten po ai nuk e ddi qe e ka kurv grun e ti se e nje lagja qe esh kurv

 • Çuna mos ju ndani llaçit...!

 • Oi Zonjë, Letonia Litonia është i njejti vend shtetë, informohu mos ngatërro se tre shtete baltike jan të ish UNSovietik, Letonia,Latvia dhe Estonia. Kurse kjo BrikenaPrifti ësht që ta hash e gjitha kënaqësi.

 • Curri dhe Rakipllari e kuptojne shum mire lojen e pd-ps por nuk flasin dot dhe skan faj ne fakt. Ata thjesht rregullojne interesat dhe keqkuptimet e tyre , sa per popullin nuk iu intereson fare!!!

 • Curri dhe Rakipllari e kuptojne shum mire lojen e pd-ps por nuk flasin dot dhe skan faj ne fakt. Ata thjesht rregullojne interesat dhe keqkuptimet e tyre , sa per popullin nuk iu intereson fare!!!

 • Jej

 • 🤢🤮🤢🤮🤢 e paska vjedh komplet ate kangen e asaj Rines a ku ta Di si e ka emrin sja di. Asht nji kengtare e Kosoves.

 • A te shplafte mortja për bure ty o injorant

 • Djal i ri e tru shperlam. Pa le po ban Shqiponjën Shqiptare dhe perdor fjalët arabishte 🤮🤢 turp per ty! Shqip o idiot thuhet, Zoti eshte i madh!! Sa per muzik ta kshilloj mos ti ndahesh lopates llaçit

 • Grifsha e vogel

 • Curri nje filozof i zoti qe punon per krahun e gabuar.Agjent Grek i investuar nga Kisha e Επισκοπεβε ortodoks Kryesisht Grek si Αναστασιος Γιανουλλατος.

  • @Mir Koni Edhe ti thuash nuk ka me rruge mbrapa.Shumica e Shqipetareve qe jane te ditur edhe kane njohuri jane marjoneta e te tjereve,sepse njerezit e fuqishem duan prane vetes njerez te zgjuar qe te propagandojne pislleqet e tyre ne publik.

  • Ja ti themi të shkojë me krahun e duhur, meqë qenka kaq i zoti!

 • Yll Silva si gjithmone

 • Ei amon i doli krejt domtia goces na cmenet e keni be gjys porno xxn

 • O ermal ropqiri

 • Po pse car ka çudi polic esht car don ben ai esht me kapele.

 • Si Gjithmon POLITIKA ben CFAR eshte ne interes te politikes DHE del e paster Akullore,Populli paguan Gjynahet.

 • AEDI CAR DOMETHEN BUNDESTAG OH ARIAN QE E PERDOR VEND E OA VEND.?? CAR BUDALLA JE CAR FOL MOR MERKEL PSE E PERMEN SKA VEND DA KA NE RRUGE SI PUNA KETIJ NE RRUGET E GJERMANIS I PLASI MERKELS

 • Yllllllll Ingrid Gjoni ❤❤

 • Pse e ka marr gjith ate top letre Cubi:do qajm HahHhhahahahahahshha

 • O Joni ti qenke nji derr kungulli nga trute... ashtu si ke dhe koken.. Matuf

 • Ti u bone me kesh me dafinen e me taynen Veq ni se se meriton ti te jesh prezantuse ....

 • O Zot ca gruaje e mir 😭😭😥 dhe me sa shm vuajtje😥😥

 • Mua me me llogjik me duket z Preci ....keto laraskat kot fare....

 • Sa bukur!!!❤❤👏👏😍😍

 • Yllllll Ingrid Gjoni

 • Sa pa lidhje flasin kto dy zonjat😔

 • O idiot pocahontas eshte Elizabeth warren

 • Kto politikanët tanë janë baballarët e mafias vetëm për sy e faqe flasin keq për njëri tjetrin

 • Ne i kemi koruptuar disa polica te shteteve per rreth jo me keta ne shqiperi qe nuk mbahen per lek keshtu do jet shqiperia na ka ber zoti per te trazuar boten po ata e rregullojn prap po ne smblidhemi me jo nuk ndryshojm ne😏

 • Ne do hyjme, te tjeret do dalin.

 • Bravo cuna

 • Ore ju seriozisht e keni qe zgjidhni kete juri per te gykuar

 • Ai eshte ylle

 • Shqiprin ne kohen e komunizmit se kena njoh por dolen njerz vrases tradhetar bith shitur. Rroft kosova presheva dhe ketu ku jetoji maqedoni as se rruj fare per shqiperin

 • Esht injoranc 18 vjet kam në Amerik te gjitha Jan ketu ka dyqane Shqiptare Maqedonse etj qe i kan te gjitha esht budallik ta mendosh ka ne shqipri dhe ska në amerik

 • Ça jan keto budalliqe.

 • Hahahahahahahahaha 😂😂😂😂

 • U pika kontigjent muti

 • Eshte per tu habitur

 • 11:50 "Toka ndodhet ne galaksine Milky Way, dhe galaksia Milky Way ndodhet ne Univers. 😅❤

 • Ne bashkpunim me Shvercerat o pussy

 • Laura je me e bukura ti do e fitosh missin

 • O Blendi, ne New York jam rritur dhe si i ri me kan interesuar dhe i kam njohur shum prej tyre ne restaurante Italianesh duke punur ne Staten Island edhe Manhttan dhe u silleshin mire me neve Shqiptarve ishin mafijoza me kollare e jo me tatuazhe qe pergjajne ne rrugac.... POR nuk ja vlene qe te u japesh infuenca te tilla rinise Shqiptare.... nuk e kuptoj se ku eshte e mira e emisioneve te tilla!!! Ata vrisnin vellaun e vet nese e tradhtonin familjen mafijoze. Rinija Shqipetare nuk duhet te influecohen nga ata sepse jane me mijera mafijoz te tille qe cdonjerit i erdh fundi i keq heret apo me vone por nuk ka asnje boss mafije ose mafijoz e qe nuk i erdhi fundi duke e vrare ose duke u gjykuar me burg te perjetshem. Ju si udheheqes emisionesh keni ne dore shume dhe keni mundesi qe te jepsni influenca te mira dhe mesazhe pozitive rinise dhe popullit Shqiptare.

 • super pith nela ,,,,

 • 👏👏👏

 • Arjan Curri shume I pregatitur 🇦🇱

 • Je e talentuar prandaj te kan inat

 • 😟😟

 • O taramele vogel😍😍😟😟

 • Curi tamam

 • Bravo ju te shkrini per zotin

 • Tgjith e din se si eshte realiteti nuk i mashtron dot pervec atyre qe ua mbyllni gojen me lek #bojkotosamirmanen gjakpirsin

 • Gjuha shqipe dhe gjermanishtja perputhen se jane gjuh USHTARAKE

 • zoti preci ti ke shum te drejt po kujt ti thuash ne shqipri atje mjer kush jeton pupu ooo po nuk u qua nga varri enver hoxha nuk zhduket krimi jo

 • Super regjia e asajt kohe si ashtu dhe nga aktor e film ne vecanti cecemi .. Timo Flloko.. dhe muzika e realizuar nga Hekurani. Nje BRAVO .. mjer ne qe ca kohesh po vin.. me kto te sotmit 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • 🤦🏻‍♂️

 • Bravo sepodalin ngarruga tegjith ijapin telefon fmis e rrijne edhevet telexoin sameshum kanharru prrallat prrallat jan edukim

  • Mir e ke por nonat le ta hekin telin se rrin neper komente qe te zen te dashur qe ka lek esht shum e vertet

 • Gjej psikopater dhe mer ne studio ti çani e ke dhi punen fare

 • O zot se kan lidhje me muziken

 • Comunisti me i ndyre ne Histori ju jeni pse. Ju lejuat te hapen Firma fantasma Piramidale duke thene ( kujdes me parat e Popullit se jane para djerse te pastra) dhe ne fund SHQIPTARET e hangren genjeshtren dhe shiten shtepi katandi i lan mbrenda (Shqitaret se mashtrove ti) 97 viti me i zi i shekullit hape parulla se i bjen Jugu ( Vlora) po i bjen Veriut trillim i juaji o Sali urdherove se te hapen Depot e armeve. Minister ishte Safet Zhulali se desh rrinte avionet per te bombarduar Shqiptaret..u vran Shqiptaret si qenet rrugave ( lufta Shqiptaro Shqiptare ). Vrave shoket tuaj Lider te PD duke fillue nga Dr.mik i kuaji Ali Spahia. ( helmim stil Enveriste) Dr.Ferit Hoti. ( po ashtu helmim) Prof.Gramoz Pashko ( e dogje ne elicotteri air) Pjeter Arbnorin( Ospedale fantasma ne Napoli) Min .Mbrend.Ferdinand Pone .ne tavolin ne Kosov duke pire kafe helmim Infarto mio cardi. Gaziden ( Ospedale fantasma Napoli) Sokol Olldashin sepse ju kritikoj te gjithe Partive Politice ne Parlamente dhe hesapet tuaja me Lulin e vocerr tandin.E sa crime tjera. O burre i ndyre Sbirro 007 i Serbise (UDB) dhe Sbirro i Sig.Shtetit me pseodoninim (Penicelina) Vrases i familjes Haklaj Tropoje..eee sa ke o Ujku Plak..po te zuri kembet kurtha e SHTETEVE TE BASHKUARA TE AMERICES nuk shpeton dot..Dhelpra kur bie ne kurth han kemben e vet dhe ik me tri kembe. Ti as nuk je dhelper dhe te ka ngordhe ora..O plaku Mere me tablet ne dore mbete ooo Shkaterrimtari i Shqiperise dhe Demokracise. Ti je Anetare i P.P.SH qysh ne vitin 1968 kurse une jam Anti Comuniste qysh se kam zen mend.Deri se kam ikur andej nga Vuçidoli kam thuer kufiri.Para se te vije ti o Biri i denje i Partise Punes ne Pushtet i veshun me rroben e Democrazise si Ujku me gezofin e deles.Sei non gratta in State Uniti non poi andare nessuna parte. Solo a Carcere Reç ( Scutari)

 • Bukur shume

 • Curri je fandastin me argometet qe jep je shum i sakt BRAVO.🖒🖒🖒🖒

 • o gazetare leshi qe pellet si gomarre pa dije x gjerat sic jan realisht;mendoj,keshtu ashtu,nuk ekziston ne lajme ky informazioni juaj!!! O Artan e dinte se e priste vdekjen se sta porton njeri sot x 1 detyrim prej 1,5 milion€!!!

 • me kete muziken na kenaqet bravo

 • Super emision 😍😍😍😍

 • Po c na kendoni kenge greke more media t shitura !!!! Kendon greku kenge shqiptare ???? Apo harroni qe nuk lejon as gjuhen shqipe te flitet !!!! 👎👎👎🎉🎉🎉

 • Zoi shum e bukur.edhe Jo Asiatic

 • Mbizoteron injoranca akoma 2020

 • Paska ba taman si me ken per kredo.al 😂

 • Hahahahaha

 • ,😍😍😍🥰🤩😻