BrunoOfficial

BrunoOfficial BrunoOfficial

 • 8
 • 42 710 798
Kanali zyrtar i Bruno-s i cili menaxhohet nga kompania ONIMA. Të gjitha të drejtat e videove të publikuara i takojnë Bruno-s të cilat janë të mbrojtura ligjërisht. Videot nga ky kanal nuk mund të kopjohen, të gjithë shkelësit e të drejtave do të ndjeken penalisht sipas dispozitave ligjore në fuqi. Për çdo informacion të mëtejshëm kontaktoni në adresat e mëposhtme:
ONIMA:
support@onima.co

Video

Commenti

 • Kur mendon se shqiptaret degjojn feron me shoke😞

 • Pse burrat e shqipris dalldisen qishtu? A i lyn burri i tokes kshtu flokt?? Deshtim total ky tipi.. Shkurte je yll si gjithmon ❤🌼

 • Love this sing ♡

 • Me pelqen shume kjo kenge zera te mrekullueshem

 • Gjithmon kendofshi Po bukur Po kendoni allahi ju rujt🙏🙏🙏🙏🙏🙏💎💎💎💎💎👌👌👌👌👌

 • Shun Mir shkurte loqk

 • Qfar kenge per ata qe kan ra pi dardhe 😢😢

 • BRRAVO mengjesi po fillon me kengen e juaj ju lumt suksese gjithmon

 • Po digjet zemra florjan majesi haaaaaaaaaaaa vujn njerzit prej dashuris flori je njesh gjith tee mirat yyylll

 • Translate some1

 • Vetem Ata Qe Jan Tprekum Vetem Ata qe e din Qa Osht Dashnija E Kuptojn Tekstin E Ksej Konge

 • Floriii 🤩🤩🤩 Super kenge 🥰🥰

 • Kjo keng thjesht dashuri ❤❤❤

 • Shum këng e bukër 👌👌😍😍

 • Wowww.. The most beautiful song I have ever heard ! Love from Turkey

 • Te vetme muzike Qe kam ndegju Qe nuk me behet bajat bravo il ju lumet🥰

 • Brawo super pesma

 • A: MOS shkatrro ti jeten tende B: NUK JA VLER MU PER ME UNDA! 😔😔😔😔😔

 • Nuk e kuptoj, pse disa i kan bere dislijke,, Kjo eshte nje kenge fantastike, Kjo keng meriton 5🌟🌟🌟🌟🌟,, plus 5 🌟🌟🌟🌟🌟

  • @ari gaming tv , cfar gjuhe eshte kjo,, ,, ,, kinezce alla shqiptarce 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😋😋

  • Syssghsdhdhgddhdhdhgehdhhģuc Sggsysysgysy2twwyss💎💎❤❤💎💎🤦‍♂️😔🤤😔😁☺️😆🥰😐😚😆

 • E ke nje arsye po s'du ta di 😉

 • Lumtur un ty du metpa. Shum e bukur

 • Bruno e ka ndreq kangen shum teper zanin e bukur 😍😍😍

 • 👏👏👏👏

 • 🤔

 • Shum musika e bukur🇽🇰💎❤️

 • Shum e vertet 👏👏👏ju lumtt

 • just ❤️

 • ❤❤😥😥😥😥🙏

 • Edhe teksti edhe melodia poashtu edhe muzika e interpretimi fenomenal, vetëm herav tjera vllai lësho zë pak më tepër mos u tremb në refren perfekt ke qen ndërsa në strofa jo ashtu siç duhet pa keqkuptime klb suksese

 • 🖕👎🏿

 • Shum shum shum e mir kno keng ♥️♥️♥️🔥♥️bravo shkurta gashi e ke kall ♥️♥️♥️♥️

 • Shume e bukur kënga bravo.

 • 🔥🔥🔥🔥🔥 ju knoft zemra

 • na myti dashnia

 • Und son Schmutz ist in den deutschen Trends...

  • Jopaxx Schmutz? Du dummer Idiot das ist angesagter als deine fresse

 • Prej nga eshte ky Bruno se na ka hup fijen me kta kengtaret si Latine kishe mu dok edhe shiptaret.U knaqen tu fitu me kta kengtar qe si njohim e tekste te perzime as shqip as espanio.

 • shum me pelqen kanga Ju uroj suksese

 • 🔥 Bruno - Zoti T'me Vrase [2019] 🔥 *LYRICS+VIDEO* : myvotez.de/lyrics/bruno-zoti-tme-vrase/ ❤️ *4.000 LYRICS+VIDEOS*

 • 🔥 Shkurte Gashi feat. Bruno - Jeten Tende [2019] 🔥 *LYRICS+VIDEO* : myvotez.de/lyrics/shkurte-gashi-feat-bruno-jeten-tende/ ❤️ *4.000 LYRICS+VIDEOS*

 • Ukshinkrasniqi.💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘

 • ❤️

 • tn kpt e kesaj kenge se kutoj...🥵 po e kendoj super 😍😍😍❤😅

 • Allahu osht I madh e ishalla askush askujt mos I raft kjo smuj e syqyr qe u sheru

 • E verrtet eshte qe shum femra tjeter kujt i thojn dashni e tjetrin e zgjedhin fatkeqsisht keshtu ndodh 😢😢

  • E verrtet eshte ama shum femra dikon tjeter e dojn e me dikon tjeter perfundojn nisoj vlen edhe per meshkuj ka shum keshtu

  • Kjo vlen dhe per meshkujt gjithashtu qe jane akoma me te poshter se femrat

 • Ooooo zemmra ju gxoft juve 😍😍😍👏👏👏

 • kang pa lidhje hajgare hahahaha

 • Oj shkurta Ama hash karin Sit dush

 • Ju lymt goja more pellumbat shqiptar qofshim gjithmon te bashkuar shqiptaret .sa kenge e bukur dihet se kush ka qen kompozitor aj macho Flori Mamajesi Pershendetje per ju dhe Florin shume kenge e bukur .love.love

 • Ich kann diese sprache nicht mal. und hör mir normalerweise auch nicht diese art von musik an. trotzdem wurde es mir vorgeschlagen und es gefällt mir eig auch recht gut

 • 😍😍😘

 • Shum palidhjeee

 • This song is just PERFECT !! i love it shummmmm !! Big up and respect from France 👍💖✌

 • Bruno e ke djeg zerin teper tmir gjithashtu edhe bashkpunimi extrem i bukur u knaqa me ket kang tan dite. Respekt ishalla kemi gjeth ksi bashkpunimi 😍😍😍😍😍😍😍

 • Seljanduri teski

 • Shum veshtir valla me dasht vetem nga larg

 • Questa lingua mi fa troppo ridere

  • Ma vaffanculo te sei serbo

  • Macché razza di merda sei?

  • Vai a mangiare i tuoi morti vai. Visto che ti fa ridere questa lingua mangiamerda..

 • Edhe ma fort kish me dal ne duet me Shkelzen Jetishin.

 • JETA ESHT SI KOHA SOT DJEDH NESER SHI

 • PA FJAL JAM..

 • ❤❤❤

 • Prsh kush do te shikoj video se si te kopjojm ne shkolle dhe kush deshiron te shikoj video nga futbolli buhuni pjes e kanalit tone

 • Me kujton nji kenge greke po nuk mbaj mend kush kenge esht

 • ❤⭐🌹🔥🙏💋😘🌹

 • Per mu jeni dyshja me e mir e momentit....Bruno je super vlla te uroj shum sukses ne muzike!

 • Uffff bre 😪😪😪😪😪😪😪

 • Dashuria esht e pavdekshme bravo ju lumt😍😍🌹🌹

 • Goosebumps, shume e bukur

 • Love from Kurdistan

  • Albanians stay with kurds. Be strong!!!!

 • ❤️🙏💋❤️🙏💋😘😘😭😭😭👧👧🇨🇦🇨🇦💔💔

 • Bravooooo shkurta je yll suksese

 • Qikjo shkurta sa her qe qet kang ka 20 xhenaze meniher I qet ne ditje

 • A e di najkush forum me muzuken shqipe (itunes & original quality)????? nkoment shkrujni..

 • O zot i madh sa e bukur kjo kenga bravoo qe te dyve 👌

 • Superrr muzik 😭😭

 • Hiti viti 2019 bravoo shum këng e bukur 😥

  • 🔥 Shkurte Gashi feat. Bruno - Jeten Tende [2019] 🔥 *LYRICS+VIDEO* : myvotez.de/lyrics/shkurte-gashi-feat-bruno-jeten-tende/ ❤️ *4.000 LYRICS+VIDEOS*

 • Super keng👍👍

 • BRAVO THREEDOTS 👏👏👏😍😗

 • Bravo shkurta dhe Bruno jeni me Te miret . you are the best 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👑👑👑👑👑

 • I vetmi difekt maron

 • Tipike maxhupqe gabelqe kjo keng katastrofale ofofof tallava tpshurrsha nta.

 • Ma theu zemren😭😭😭😭

 • Te lumt shkurta bruno veq per para respekt florit

 • O zot Po e mir kjo kang Ju duaa xp !

 • Shkurta e ka Zanin Dukat .

 • Jeta eshte shum e shkurter per shpirta te mir..sikur kjo teks ti edukoj disa njerz pa zemer e shpirt.

 • Do ishte ma mire vec me shkurten ky tjetri duket sikur e ka prishe pak kengen

 • Jau qifsha muziken e nons ....muzik gabelqe

 • SUPER!! ❤🔥❤

 • Ote Lumt Shkurte per ket ze qi ke je si shpirt

 • Super kang bravi!

 • Shkurta:- Nuk po ndihem gjall Dhe pse frym po marr Sa veshtir me dasht Vetem nga larg Bruno:- Zgjedh tjeter njeri Mua mthu dashni E ke nje arsye Por sdu ta di Shkurta :-Mos shkatrro ti jeten tende Bruno:- Nuk ja vlen per mu Me u nda ee Shkurta:-T lumtur un ty Du met pa ee Bruno :-A mundesh per mu Mos me qa ee Shkurta:- Ekuptoj pse hesht E di qfar te vret Svendosa un Vendose vet Bruno:-Zgjedh tjeter njeri Mua mthu dashni E ke nji arsye por sdu ta di Mos shkatro ti jeten tende Nuk ja vlen per mu me u ndae T lumtur un ty Du met pa ee A mundesh per mu Mos me qa ee. 2x 😊

  • 🔥 Shkurte Gashi feat. Bruno - Jeten Tende [2019] 🔥 *LYRICS+VIDEO* : myvotez.de/lyrics/shkurte-gashi-feat-bruno-jeten-tende/ ❤️ *4.000 LYRICS+VIDEOS*

 • Gazer Busha

 • ❤💔🔥

 • tlumt goja 😗😗😗😗😗😗😗💞💞💞💞💖💖💖💕💕💗💗💘💘💝💟💟👍👍💞💓💕👍

 • Je i vecante Flor Mumajesi ben super kenge.❤

 • Me relakson kjo kenge.😙😙

 • this and how many times you repeated this song today ❤️ 👇🤪

 • Shum e bukur kanga 🙏🙏🙏

 • Shume e bukur 👌❤️❤️💋💋

 • 😍😍😍🖒🖒🖒