Friends Entertainment

Friends Entertainment Friends Entertainment

 • 82
 • 297 426 340
Kanali i vetëm zyrtar i Friends Entertainment i cili menaxhohet nga kompania ONIMA. Të gjitha të drejtat e videove të publikuara i takojnë Friends Entertainment, të cilat janë të mbrojtura ligjërisht. Videot nga ky kanal nuk mund të kopjohen, të gjithë shkelësit e të drejtave do të ndjeken penalisht sipas dispozitave ligjore në fuqi. Për çdo informacion të mëtejshëm kontaktoni në adresat e mëposhtme:

ONIMA:
support@onima.co
© 2018 Friends Entertainment - Rinor Hykolli. All rights reserved

Video

Tayna - Sicko
Tayna - Sicko9 giorni fa
FINEM - K.P.T
FINEM - K.P.T2 mesi fa
ELINEL - Kuku
ELINEL - Kuku4 anni fa
ELINEL - SDI
ELINEL - SDI5 anni fa
ELINEL - Nim
ELINEL - Nim6 anni fa
ELINEL - O
ELINEL - O6 anni fa
ELINEL - Back
ELINEL - Back6 anni fa
ELINEL - Pray
ELINEL - Pray6 anni fa
Bullet Bullet
Bullet Bullet7 anni fa

Commenti

 • Tayna Finem bashkpunim

 • Bashkpunim sa ma shpejt tayna finem

 • Bone si cunami

 • Kush i ka than kti qe din me knu ???

 • O zot na nimo ca Jan kto bakterje konvikti si na knojn kshu mo ia qifsha jeten xhepistat e karit na shpifen dita dites del I kar - kar - kar bobobo po edhe ju vetem fansa nk jeni jeni pjella e hupur mo shok grada zh prej pidhit te arushes posht shpellave ZOTI past meshir per kto kafsh te ndotura si copa e shalqirit ne det

  • @opzz xsin PIDHI MOTRES TENDE!

  • finem like noizy koment kush fiton 😎😎

 • Aman po na bej nje kenge me taynen 😋😅

 • Kanga ime e preferume😙

 • 2019 edhe ngohet jo kto si pordhitet e javes qe harroen me shpejtsin e drites ... respekt eellii

 • Finem djal kuksjanali rrespekt nga londra

 • Kush eshte rreperi ma I mire Finem like Noizy comment

 • RINA NUK MUND TË TE KALOJË TAYNA

 • Someone could explain me why this song is related to Colombia ? or is making a reference about...

 • Like nese je ka e sheh 2119

 • Sa me shum pidha aj ce bo like❤🍑

 • shume bukur tayn♥♥

 • Flak 🔥🔥🔥

 • Diss Noizy

 • Legjenda e shqiperis njish cuna👍👍👍👍👍🇦🇱

 • it-tvs.com/ch/UC25MQzy-NMAT8UtBvy63mNw?view_as=subscriber

 • Subscribe tayna

 • ❤❤❤

 • Like kush e degjon me shum se 100 her ne dit

 • Qau

 • Finem hi hi hi

 • Ne qfare vendi e bene spotin

 • TAYNA OSHT REPERE DHE FINEM O REPER PO BONEN NJI BASHKEPUNIM DO DAL SHUM BUKUR LIKE NQS MENDONI KESHTU

 • Fuck noizy🤑🤑🤑🤑🤜🤛🤙🤙🤙🤙🤙🤟

 • I dont even speak spanish lol

 • N katror kena kilo Me pare midis lagjes lujna ping-pong Nzon ton ata zvin jo Edhe n Hong Kong po na nin kto (2x) Kta na njofin krejt e din kush jena na Kejt per rug folin po n rug si kena pa Na vim me t mar ti e din se sa Jeni fake ku me dit Shoki doket si legjenda Munohesh mem prek asfaltin e njek Gangstera ken n'tok edhe tjeter jet Diten se maj n'brez veç naten tu fjet Nese e ki me mu a ki me kejt N katror kena kilo Me pare midis lagjes lujna ping-pong N zon ton ato zvin jo Edhe n Hong Kong po na nin kto (2x) Ti po fol mos fol vlla Ik se nuk kom t vogla Meri ato shoqe ato sjan kurgo vlla Une i kom 2 dhipa ti smunesh me i pa A po don me i pa Thir FINEMIN komandant Smerna me do loja Ça mundohesh sedin kta So me mu Tirona po krejt Shqipnia Po ju fol goja ju iku rinia Jeni plak krejt hajdni merni ment e mia I rethum me shok nalt veç 1 zot Prej kur kam dal un fundin e i dhash Ski ca me u porfol e kena baz N'KATROR PER 1 OR FLAK FLAK🔥 N katror kena kilo Me pare midis lagjes lujna ping-pomg Nzon ton ata zvin jo Edhe n Hong Kong po na nin kto (2x) Finem-nKatror (me tekst)

 • Like # Matolale Koment # finem

 • n katoror

 • finem like noizy koment kush fiton 😎😎

 • Qifsha ropt

 • Vodafone users get 100 all recharge at just 50 !, contact me

 • Wie kann man so geil sein

 • Supper kengetare je tayna

 • Shum shum mir💜❤😍

 • Finem😎😘🤗

 • Sa shkon te bej finemi nje hit me taynen zjarrrr provoje njehere👌👌

 • Like kush e ka qef taynen dhe dafinen. 👍👌👌

 • Finem Benzi

 • Nsr nxjerr kong alles baba

 • N'katror SE SKA MO👑

 • Like kush mesi sa po e priste

 • Fi-nem iiii iiiii iiiiii iiiiii

 • E RUJT ZOTI ATA QE BAN LIKE 👍

 • Shum bukur

 • Ropt kush ka bo dislike!!

 • Tajna me e bukura ne kenge eje me e mira

 • Si e ka qef njeri kte koqen o vockel qe i duket vetja gangsterr

 • kurv

 • you sold your soul girl

 • E ke myt

 • C17H21No4

 • ❤❤❤

 • Like all 😎👑

 • Kush e sha Finemin eshte ashtu eshte vete

 • Finem je Nona fare super Kong jr bo

 • Super kenge 🤗🤗

 • ❤❤

 • Like kush po degjon kengen edhe njekosisht lexon komentet 😂Tayna you are my favorite singerrrrrrrrrr my queeeeeeennnnnnnnnnnnnnn

 • Kush eshte me i mir Fimemi apo Noizy 💥Fimem like 💥Noizy koment

 • Veni 2 je

 • Like kush osht k.p.t

 • E ardhmja e rrepit shqiptar

 • Kush e degjon tani tetor 2019 .Like kush e degjon .je si yllllllllllllll

 • ❤❤❤❤❤❤

 • Уу ля ля

 • it-tvs.com/tv/video-wavQ3IxFKCA.html vinz ft finem 😱😱😱😱 klikoni linkun😱

  • U bene te gjithe shqiptaret rrepista dhe gangstrta me leke etj vk ,🤣🤣🤣🤣🤣

 • Kjo keng eshte e madhe bravo shqipe respekte men👌👏

 • Finem ft Stresi kush po e pret hitin e ri

 • Fime3m ngansterri ma bosi I tirones me lamburgjinin e vet dhe

  • Finemi ngagnsterri I tirones dhe me Solon muzikantet me te famshmit e tirones si proo . Dhe un ju pelej shum kongat tuja jeni bosat e botes dhe Stresi dhe Finemi dhe Solo jeni tpreferumit emi mat mir me bot .E ka shkrujt Emiljano

  • Nonajenona

 • Je i papar

 • Ik o trap🤣🤣😂🖕🖕

 • Like kush menon se tayna mori fam prej Don Phenom

 • Kta music asht e Mir tayna

 • Tanya bravo

 • Like kush the doi ce kjo kega me plcen shum Tanya bravo per kete keng bravo

 • ⌛koha jote mbaroi je I denuar me vdekje😜😅😅

 • 🎭

 • Kush mendon se tayna finem nje bashkpunim do ishte hit like please😆❤

 • Shum bukurr

 • Kush mendon se finem esht me i mir like

 • Like kush asht tu e ni ne 2019 😂

 • Pse spo guxon me hek qat pallten permi se tdel beli katror hahahahahahahahahahahaha

 • Like kush po kerkon tekstin🤪😂😂😂

 • Beautiful song 🇬🇧 🇦🇱

 • Sei bellissima tayna ti adoro

 • Ti tajna je Vk komplet

 • Finemi kengen tjeter e ka me tajnen like kush me mendon keshtu 👇👇

 • U bene te gjithe shqiptaret rrepista dhe gangstrta me leke etj vk ,🤣🤣🤣🤣🤣

 • Ca super femne je mashalla ❤💏

 • Flak fare o zemra

 • O ekalle oj tayna te dua shum 💜💜💜💜💜

 • Song best Tayna 🔥

 • Finemi thot : jeni plak krejt hajde merni mend e mia Te qifsha gopt po ti smunesh me u shty me ni plak per men se hala je bibiluc

 • O zmr ime o jet❤️❤️❤️❤️

 • Like Finem Coment s4mm

 • O bish

 • Jena na t'dhezt si latina Come come come baby rrina Hajde edhe nja na pe pina (Aah Aah) Deri sa n'kam ma sun rrina [Verse 1] Come around whine up the booty girl Mos ta nin ca thojne bebe mos u nal Krejt club-i e din une s'jom normal Glock Glock queen kurora en shal Jena shqiptare e dokem latina Soy el papi tú eres mi niña (Sí) Tu t'lyp per foto po na dhem shpina Krejt ma lshojn rrugen me shoqe kur vina N'shtiklla patika jom gjith' me qika N'sfond o muzika s'ka ven per barbika Cause' I whine and because une e bi E ca kina pi na s'bon me dit like skrrr (Skrrr) Send shots to your mother E me dukat Makaveli u mush kada [Chorus] Jena na t'dhezt si latina Come come come baby rrina Hajde edhe nja na pe pina Deri sa n'kam ma sun rrina Jena na t'dhezt si latina Come come come baby rrina Hajde edhe nja na pe pina Deri sa n'kam ma sun rrina [Verse 2] Was ist los, was ist los? Ich kenne dich nicht, für mich bist du namenlos Ich bin makellos Kur e nin ket sen mun me ra n'overdose Qe boj mas miri 7 gjuhe une ta thom (Yeah) Shqip jom ka foli ti a po kupton? (Yeah) E dy telefona ty Pablo nuk t'bojne (No) As Gucci me vesh as femrat qe t'dojne, bitch boy Me mi puth kamt meritoj, my toy Qysh e pate emrin ta harroj, fuck boy Jeten vet e kontrolloj, hë, gigolo pa provoj [Bridge] Gigolo Gigolo it's my money Gigolo Gigolo Gigolo Gigolo it's my money Bitch better have my money